10 Aralık 2018 Pazartesi 10:47
 
  • 5,289 TL

  • 6,051 TL

  • 212,95 TL

  • 93.699

Öncekiler Sonrakiler

'KENDİ KATILIM REKORUMUZU KIRACAĞIZ'

'Kendi katılım rekorumuzu kıracağız'
04 Haziran 2018 Pazartesi 12:55

.

AK Parti Kocaeli İl Başkanvekili Abdullah Eryarsoy, 24 Haziran genel seçimleri öncesi Kocaeli’ne gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingi hakkında bilgi vermek ve seçim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulunmak üzere basın toplantısı gerçekleştirdi.


“Reisimizi bağrımıza basacağız”

İl parti binasında basın mensuplarıyla bir araya gelen Eryarsoy, miting ile ilgili bilgiler vererek, “Hazırlıklarımız son sürat devam ediyor. Miting komisyonu oluşturduk. Orhan Barış başkanlığında tüm arkadaşlarımız çalışmalarını yapıyor. İlçelerde de 8 kişilik komisyonlar oluşturuldu. El ilanları, broşürlerle tüm vatandaşlarımıza Cumhurbaşkanımızın gelişini haber veriyoruz. Cumhurbaşkanımız saat 16: 00’da Kocaeli’de olacak. Biz bu mitingimizi de alanları açarak yapacağız. Kendi katılım rekorumuzu kırmak istiyoruz. Daha önce 100 bin kişilik katılımla rekor kırmıştık. Bu katılımın üzerine çıkmak için çalışacağız. Aday tanıtım kitapçıklarımızı da bastırdık. İlçelere gönderiyoruz” dedi.


“Kentin siyasi dengesini sarsılacak”

9 Haziran Cumartesi günü Kocaeli’ne gelecek olan Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin de mitingi ile ilgili açıklamalarda bulunan Eryarsoy, “Kentin siyasi dengesini sarsacak. Cumhurbaşkanımızın gelişiyle AK Parti lehine dengeler değişecektir. CHP’lilerin morali cumartesi günü değil ama Pazar günü bozulacaktır. Mitingden sonra Cumhurbaşkanımız İstanbul’daki başka programa gideceği için iftara kalamayacak. Her mahalleden en az bir araç kalkacak şekilde araç organizasyonu kaldırmayı planlıyoruz. Genel merkezimiz karar verdi tarihe. Kocaeli’nin beyannamesini Başbakan Yardımcısı Fikri Işık paylaşacaktır” ifadelerini kullandı.


“Yoğun mesai harcıyoruz”
Seçim sürecinde il teşkilatı olarak yaptıkları çalışmalarını da değerlendiren Eryarsoy, “472 mahallemizde çalışmalarımız devam ediyor. Halkımız bizi bağrına basıyor. Öğlen başlayan programlarımız sahura kadar devam ediyor. Seçim çalışmaları ile ilgili yoğum mesai harcıyoruz” diyerek Tayyip Erdoğan’ın yoğun çalışmalarından dolayı 16 Haziran’daki geliş tarihinin  10 Haziran olarak değiştirildiğini de sözlerine ekledi.

Bu haber 483 defa okundu

DİĞER HABERLER

Suriyelilere kaynak bulanlar EYT’lilere bulamıyor

Suriyelilere kaynak bulanlar EYT’lilere bulamıyor

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet konuk olduğu Uğur Dündar ile Halkın Arenası programında emeklilikte yaşa takılanların mağdur edildiğini söyleyerek, “Suriyelilere bile kaynak buluyorlar EYT’lilere bulamıyorlar” dedi.

Erdoğan'ın telefon konuşması interneti salladı

Erdoğan'ın telefon konuşması interneti salladı

.

Büyükakın, Öncelikli hedefimiz yaşam kalitesini artırmaktır

Büyükakın, Öncelikli hedefimiz  yaşam kalitesini artırmaktır

Büyükakın, İzmit Kapanönü ve Sanat Sokağında ki esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

Hürriyet gazi sayılmayanlar Halkın Arenası’nda da gündeme taşıdı

Hürriyet gazi sayılmayanlar Halkın Arenası’nda da gündeme taşıdı

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, Uğur Dündar’ın katıldığı Halkın Arenası programında terörler mücadelede yaralanmasına rağmen gazi sayılmayanları gündeme taşıdı.

Zekeriya Özak herkese dokunuyor...

Zekeriya Özak herkese dokunuyor...

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ