20 Haziran 2018 Çarşamba 14:29
 
  • 4,752 TL

  • 5,496 TL

  • 194,79 TL

  • 94.204

Öncekiler Sonrakiler

'KENDİ KATILIM REKORUMUZU KIRACAĞIZ'

'Kendi katılım rekorumuzu kıracağız'
04 Haziran 2018 Pazartesi 12:55

.

AK Parti Kocaeli İl Başkanvekili Abdullah Eryarsoy, 24 Haziran genel seçimleri öncesi Kocaeli’ne gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın mitingi hakkında bilgi vermek ve seçim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulunmak üzere basın toplantısı gerçekleştirdi.


“Reisimizi bağrımıza basacağız”

İl parti binasında basın mensuplarıyla bir araya gelen Eryarsoy, miting ile ilgili bilgiler vererek, “Hazırlıklarımız son sürat devam ediyor. Miting komisyonu oluşturduk. Orhan Barış başkanlığında tüm arkadaşlarımız çalışmalarını yapıyor. İlçelerde de 8 kişilik komisyonlar oluşturuldu. El ilanları, broşürlerle tüm vatandaşlarımıza Cumhurbaşkanımızın gelişini haber veriyoruz. Cumhurbaşkanımız saat 16: 00’da Kocaeli’de olacak. Biz bu mitingimizi de alanları açarak yapacağız. Kendi katılım rekorumuzu kırmak istiyoruz. Daha önce 100 bin kişilik katılımla rekor kırmıştık. Bu katılımın üzerine çıkmak için çalışacağız. Aday tanıtım kitapçıklarımızı da bastırdık. İlçelere gönderiyoruz” dedi.


“Kentin siyasi dengesini sarsılacak”

9 Haziran Cumartesi günü Kocaeli’ne gelecek olan Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin de mitingi ile ilgili açıklamalarda bulunan Eryarsoy, “Kentin siyasi dengesini sarsacak. Cumhurbaşkanımızın gelişiyle AK Parti lehine dengeler değişecektir. CHP’lilerin morali cumartesi günü değil ama Pazar günü bozulacaktır. Mitingden sonra Cumhurbaşkanımız İstanbul’daki başka programa gideceği için iftara kalamayacak. Her mahalleden en az bir araç kalkacak şekilde araç organizasyonu kaldırmayı planlıyoruz. Genel merkezimiz karar verdi tarihe. Kocaeli’nin beyannamesini Başbakan Yardımcısı Fikri Işık paylaşacaktır” ifadelerini kullandı.


“Yoğun mesai harcıyoruz”
Seçim sürecinde il teşkilatı olarak yaptıkları çalışmalarını da değerlendiren Eryarsoy, “472 mahallemizde çalışmalarımız devam ediyor. Halkımız bizi bağrına basıyor. Öğlen başlayan programlarımız sahura kadar devam ediyor. Seçim çalışmaları ile ilgili yoğum mesai harcıyoruz” diyerek Tayyip Erdoğan’ın yoğun çalışmalarından dolayı 16 Haziran’daki geliş tarihinin  10 Haziran olarak değiştirildiğini de sözlerine ekledi.

Bu haber 406 defa okundu

DİĞER HABERLER

Saadet'ten Türkiye’de bir ilk

Saadet'ten Türkiye’de bir ilk

“Saadet müziklerini canlı çalacaklar”

Sönmez, 'Müslüman oy çalar mı?'

Sönmez, 'Müslüman oy çalar mı?'

İyi Parti milletvekili adayı Ruhittin Sönmez Kullar'da halkla bir araya geldi. Kullar'lıların organize ettiği kahve mitingine katılım yüksek olurken, yine İyi Parti Milletvekili adayları Ayşegül Babacan ve Alper Bircanoğlu'da hazır bulundu.

Siyasiler nerede oy kullanacak?

Siyasiler nerede oy kullanacak?

.

Nevzat Doğan'dan İnce mesaj!

Nevzat Doğan'dan İnce mesaj!

PARTİSİNİN TESLİM EDİLMEDİĞİ KİŞİYE ÜLKEYİ Mİ TESLİM EDECEĞİZ

Fikri Işık, iş kadınlarıyla buluştu

Fikri Işık, iş kadınlarıyla buluştu

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, pazar günü gerçekleştirilecek olan seçime sayılı günler kala Antikkapı Restoran’da Kocaeli’deki esnaf ve iş kadınlarıyla kahvaltıda buluştu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET