31 Mart 2020 Salı 22:33

'SENDİKA EMEK VE ALIN TERİ DEMEKTİR'

'Sendika emek ve alın teri demektir'
06 Şubat 2019 Çarşamba 10:15

Seçim çalışmalarına devam eden Sibel Gönül, sendika şubelerini ziyaret ederek, sendika yönetimleri ve temsilcileri ile buluştu.

AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Mimar Sibel Gönül, seçim çalışmalarına sendikaları ziyaret ederek devam etti. Sendika şubelerinde gerçekleşen ziyaretlerde başkan adayı Gönül’e AK Parti İzmit İlçe Başkanı Ali Güney ve İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı da eşlik etti. Gönül, Petrol İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Salih Akduman, Hizmet İş Sendikası Kocaeli Şubesi Başkanı İdris Ersoy, Türk Metal Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Yakup Yıldız ve Türkiye Kamu Sen Kocaeli İl Temsilcisi ve Türk Sağlık Sen Şube Başkanı Ömer Çeker’i ziyaret etti. Ziyaretlerde konuşan Başkan Adayı Gönül, “Sendika, emek demek, alın teri demektir. Bizler işçinin ücretini alın teri kurumadan verin diyen bir medeniyetin temsilcileri olarak, emekçi kardeşlerimizin haklarını, hukuklarını her zaman gözettik; gözetmeye de devam edeceğiz” dedi.

İŞÇİLERİMİZİN YANINDA OLACAĞIZ
Sendika ziyaretlerinde konuşan AK Parti İzmit Belediye Başkan Adayı Sibel Gönül, “Sendikacılığın kolay bir iş olmadığını biliyorum. O yüzden çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim. Her zaman işçimizin, emekçimizin yanında olacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Ben İzmit’e her zaman güveniyorum. İnşallah çok çalışarak başarıya ulaşacağız. Sizler nasıl seçilince çalışmalara devam ediyorsanız. Bizim partimiz de her zaman seçime girecekmiş gibi çalışır” diye konuştu.

İLÇEMİZİ HALKIMIZLA YÖNETMEYE TALİBİZ
“Mühim olan iz bırakabilmek” diyen Gönül, “İnsanların önündeki engeli kaldırabilmek, gönüllere girebilmektir. Milletin terazisi şaşmaz, ben milletimizin terazisine çok güveniyorum. Bizler bir İzmitli olarak ilçemizi halkımızla yönetmeye talibiz. Bu şehirde nefes alan her insanımızın görüş ve önerilerine açık olacağız. Kadınlar biraz daha sarmalar. Biz de İzmit’i bir ana gibi kucaklayacağız. İzmit’in kazanması için gönlümüzü ortaya koyduk. Tevazu, gayret ve samimiyetle gönül belediyeciliği yapmaya geliyoruz” şeklinde konuştu.

FİZİKİ DOKUNUŞLARLA FARK KATACAĞIZ
Açıklamalarına devam eden Gönül, “Mutlaka açık ve şeffaf olacağız. İzmit’e fiziki dokunuşlarla fark katacağız. Hem akıllı şehirler hem 7/24 sosyal belediyecilik alanda çalışarak yaşlımızı, gencimizi katabileceğimiz projeler hazırlamak için yola çıktık. İnanıyorum ki İzmit’in ikinci kadın belediye başkanı Sibel kardeşiniz olacak. İzmit’i büyükşehir ile uyumlu çalışarak gıpta edilen bir şehir haline getireceğiz. İzmit için güzel projeler hazırlıyoruz. Önümüzdeki günlerde sizlerle paylaşacağız” dedi.
Bu haber 1183 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

"ORTAK AKILLA İLERLEYECEĞİZ"

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

VURDUMDUYMAZLIK YAPMAYIN, EVDE KALIN!

TARHAN 'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

TARHAN  'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

İŞTEN ÇIKARMALAR ENGELLENMELİ

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ