21 Temmuz 2019 Pazar 23:15
 
Öncekiler Sonrakiler

'SİZ DEĞİL, BİZ SİZİN KAPINIZA GELECEĞİZ'

'SİZ DEĞİL, BİZ SİZİN KAPINIZA GELECEĞİZ'
07 Şubat 2019 Perşembe 10:48

.

Demokrat Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Nail Baki, Türk Anneler Derneği İzmit Şubesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Çocukların gelişimine dikkat çeken Baki, “Çocuklarımız okuduğunu anlamada dünya genelinde çok alt sıralarda. Anneler ve çocuklara ait eğitim projeleri yapacağız.” dedi.Baki : “STK’lar bu kentin önemli dinamikleri”

31 Mart Yerel Seçim öncesi halkla iç içe olan Demokrat Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Nail Baki, Türk Anneler Derneği’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.Baki, ”Çocuklarımızın gelişimlerini çok önemsiyorum. Gelişim çağlarında onlara et yedirmemiz lazım, bu çocukların proteine ihtiyacı var. Söz veriyorum, başkan olduktan sonra et 20 lira olacak.” dedi.

Sivil toplum kuruluşlarına dikkat çeken Baki, “STK’lar bu kentin önemli dinamikleri. Türkiye’de her 826 kişiye bir dernek düşerken, Avrupa’da bu oran bir hayli yüksek. İnsanlarımızı sivil toplum kuruluşlarına teşvik ederek, sosyal bir hareket başlatacağız.” sözlerini kullandı.'SİZ DEĞİL, BİZ SİZİN KAPINIZA GELECEĞİZ'

Sivil toplum kuruluşlarının sıkıntılarına değinen Baki, “Kocaeli’nde sivil toplum kuruluşlarının sıkıntılarını gayet iyi biliyorum, 1 Nisan’dan sonra siz değil biz sizin kapınıza geleceğiz.” dedi.“BİZDEN SİZE TAM DESTEK”
Türkiye Anneler Derneği Başkanı Halide Özden Koçyiğit, “Bize sizin gibi projeleri olan, genç başkanlar lazım. Bizden size tam destek.” sözlerini sarf etti. Derneğin tarihine dikkat çeken Koçyiğit, “İhtilalde kapanmayan derneklerden bir tanesiyiz. Bu ülkenin kadının maddi ve manevi yönden geliştirmesini amaçlıyoruz. Çocuğunun topluma mutlu ve yararlı olarak yetiştirmesini sağlıyoruz.” dedi.Bu haber 614 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ