18 Ağustos 2018 Cumartesi 17:46
 
  • 6,019 TL

  • 6,907 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

“44 ARKADAŞIMIZA ÇOK GÜVENİYORUM”

 “44 arkadaşımıza çok güveniyorum”
20 Mayıs 2018 Pazar 17:12

CHP’nin Derince’deki üçüncü mahalle temsilciliği bürosu, Çenedağ Mahallesi Esentepe Caddesi No:80 adresinde yapılan açılış töreni ile hizmete girdi.

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İl Sekreteri Hüseyin Acurman, İl Başkan Yardımcıları Harun Özgür Yıldızlı, Suca Omurca ve Sabriye Şahin, İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, Derince İlçe Başkanı Nihat Değer, CHP eski İl Başkanı Cihat Altunyuva, milletvekili aday adaylarından Hülya Güreli Yolcubal, İmam Çetinkaya, Necat Çakır, Orkun Utkubaş, Yaprak Fidancı ve Yeşim Akpınar da açılışa katılan isimler arasındaydı.

Zafer inancı ile
Töreninin açılış konuşmasını yapan CHP Çenedağ Mahalle Temsilcisi Kenan Armutçu, 24 Haziran akşamı tüm partililerin emeklerinin karşılığını alacağını söyleyerek, “Mahalle birimleri olarak zafer inancı ile çalışıyoruz” dedi. Armutçu’nun ardından davetlilere hitap eden Derince İlçe Başkanı Nihat Değer ise, “AKP iktidarı bugüne kadar herkesi ayrıştırarak, fişleyerek toplumu paramparça etti. Biz artık buna ‘Tamam’ diyoruz” diye konuştu.

Programın son konuşmasını yapan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise temsilciliğin hayırlı olmasını diledi.

Düzelttikleri hiç bir şey yok

Milletvekili adaylarının belirlenmesinin ardından mahalle temsilciliği ve seçim irtibat bürolarının açılışlarının hızlanacağını kaydeden Sarıbay, “Kimse en ufak şüpheye düşmesin. Cumhuriyet Halk Partisi hazırlıksız yakalandı gibi söylemler duyuyorum. Biz hazırlıydık. Ve şu anda da bütün hazırlıklarımız tamam. Siz bize güvenin. Bunların çıktıkları mahallelerde, gidecekleri evlerde söyleyecek hiç bir sözü yok. 16 senedir düzelttikleri hiç bir şey yok. Kendi yandaşlarını tenzih etmekten başka bir şey yapmadılar. Bıçak kemikte,

acıtıyor artık” dedi.

Herkes çalışmaya devam etmeli
Yüksek Seçim Kurulu’na yarın aday listelerinin teslim edileceğini de hatırlatan Sarıbay, “O varsa ben yokum demeye kimsenin hakkı yok. Bakın bende örgütümün başında kaldım, istifa etmedim, aday adayı olmadım. Bize verilen görev ne ise onu yapacağız. Kızmak, küsmek olmaz. Yarın 44 aday adayımızdan 13 tanesinin adaylığı yarın açıklanacak. Bakın bende çok seçim kaybettim. Çok fazla listeye giremedim. Başkanlığı kaybettim. Listede ben yokum o niye var demeden, küsmeden herkes bu parti için çalışmaya devam etmeli. Ben 44 aday adayımıza da çok güveniyorum” ifadelerini kullandı.

Bu haber 480 defa okundu

DİĞER HABERLER

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

AK Kocaeliler'den görsel şov

AK Kocaeliler'den görsel şov

.

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Ak Parti'nin 6. olağan kongresinde vatandaşlar son günlerde değeri oldukça azalan Türk Lirası'na destek verdiklerini göstermek için, üzerinde TL sembolü olan tişörtler giydi.

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter adresinden 17 Ağustos depremine ilişkin bir mesaj yayınladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ