19 Şubat 2018 Pazartesi 07:19
 
  • 3,749 TL

  • 4,659 TL

  • 162,51 TL

  • 116.511

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN KARAOSMANOĞLU, SÜMER POLİS MERKEZ AMİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

 Başkan Karaosmanoğlu, Sümer Polis Merkez Amirliğini ziyaret etti
18 Ekim 2017 Çarşamba 13:57

.

Başkan Karaosmanoğlu, İzmit Yenidoğan Sümer Polis Merkez Amirliği’ni ziyaret etti. Polislerle sohbet eden Karaosmanoğlu, “Bu müstesna şehirde, emniyet güçlerimizin fedakârlıklarıyla huzur ve güven içerisinde yaşıyoruz” açıklaması yaptı.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Yenidoğan Sümer Polis Merkez Amirliği’ni ziyaret etti. Kocaeli’nin dünyanın en güzel coğrafyalarından birinde yer aldığını belirten Karaosmanoğlu, “İstanbul ve Ankara’nın geçiş güzergâhında, ülkemizin en önemli limanlarına ve sanayi tesislerine sahip olan


muhteşem bir kentte yaşıyoruz. Hızla büyüyen ve gelişen Kocaeli, ülkemizin parlayan yıldızlarından birisidir. Bu müstesna şehirde, huzur ve güven içerisinde yaşıyorsak bunu emniyet güçlerimizin ortaya koyduğu fedakârlıklar sayesindedir” açıklamasını yaptı.

 

“15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNİ DERDEST ETTİK”

Batı ülkelerinde başta olmak üzere bu büyüklükteki ve özellikteki dünyadaki diğer şehirlerdeki suç oranlarına bakıldığında Türkiye’nin ve özellikle de Kocaeli’nin tam bir güven ve istikrar adası durumunda olduğunu vurgulayan Karaosmanoğlu, “Komşularımızın ve diğer ülkelerin halini görüyoruz. Unutmamak gerekir ki yakın bir zamanda bu güzel ülkemizi parçalamak ve işgal edilmesine olanak sağlamak isteyen hainler çıktı. Çok şükür ki milletimiz ve vatansever emniyet güçlerimizle 15 Temmuz darbe girişimini derdest ettik” diye konuştu.

 

“EMNİYET TEŞKİLARIMIZA ŞÜKRANLARIMIZI SUNMAK İSTİYORUM”

Sümer Polis Merkez Amiri Komiser Yardımcısı Emrah Aydın ile Polis memurlarıyla sohbet eden ve hatıra fotoğrafı çektiren Karaosmanoğlu, açıklamalarına Yenidoğan, Serdar ve Gültepe bölgelerine hitap eden bu merkez ile kentimizin güvenliği bir adım daha ileri gitmiş durumdadır. Halkımızın beklentilerine cevap veren emniyet teşkilatımıza şükranlarımı sunmak istiyorum. Rabbim polisimi, askerimizi ve tüm emniyet teşkilatımızı korusun” diyerek açıklamasını tamamladı. Birliktelik yapılan samimi sohbetin ardından çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.
Bu haber 670 defa okundu

DİĞER HABERLER

'Dünyaya açılın, sizlerin yanındayız'

'Dünyaya açılın, sizlerin yanındayız'

Başkan Karaosmanoğlu, İzmit Genç İş Adamları Derneği’ne konuk oldu.

Mahalle Mahalle Seminer Düzenleyecekler

Mahalle Mahalle Seminer Düzenleyecekler

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları mahallelerde seminer programlarına başladı. İlk seminer Kuruçeşme Mahallesi’nde yapıldı.

Ayaz: Bizim Milletimize Sevdamız Bitmez

Ayaz: Bizim Milletimize Sevdamız Bitmez

Gündoğdu Mahallesi’nde vatandaşlarla buluşan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “Bizim Milletimize olan sevdamız hiçbir zaman bitmez” dedi.

CHP İzmit, Akmeşe'de sokak sokak dolaştı

CHP İzmit, Akmeşe'de sokak sokak dolaştı

CHP İzmit İlçe Başkanı Mehmet Ümit Küçükkaya ve ilçe yöneticileri, Akmeşe Mahallesi’nde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

Başkan Ayaz’dan Odalara Hayırlı Olsun Ziyareti

 Başkan Ayaz’dan Odalara Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, kongresini tamamlayan esnaf odalarına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kamyonet hırsızı yakalandı

Kamyonet hırsızı yakalandı

Derince’de park halindeki evden eve nakliyat kamyoneti çaldığı öne sürülen 1 kişi polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ