16 Ağustos 2018 Perşembe 11:26
 
  • 5,846 TL

  • 6,660 TL

  • 224,85 TL

  • 89.579

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN KARAOSMANOĞLU, SÜMER POLİS MERKEZ AMİRLİĞİNİ ZİYARET ETTİ

 Başkan Karaosmanoğlu, Sümer Polis Merkez Amirliğini ziyaret etti
18 Ekim 2017 Çarşamba 13:57

.

Başkan Karaosmanoğlu, İzmit Yenidoğan Sümer Polis Merkez Amirliği’ni ziyaret etti. Polislerle sohbet eden Karaosmanoğlu, “Bu müstesna şehirde, emniyet güçlerimizin fedakârlıklarıyla huzur ve güven içerisinde yaşıyoruz” açıklaması yaptı.

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İzmit Yenidoğan Sümer Polis Merkez Amirliği’ni ziyaret etti. Kocaeli’nin dünyanın en güzel coğrafyalarından birinde yer aldığını belirten Karaosmanoğlu, “İstanbul ve Ankara’nın geçiş güzergâhında, ülkemizin en önemli limanlarına ve sanayi tesislerine sahip olan


muhteşem bir kentte yaşıyoruz. Hızla büyüyen ve gelişen Kocaeli, ülkemizin parlayan yıldızlarından birisidir. Bu müstesna şehirde, huzur ve güven içerisinde yaşıyorsak bunu emniyet güçlerimizin ortaya koyduğu fedakârlıklar sayesindedir” açıklamasını yaptı.

 

“15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNİ DERDEST ETTİK”

Batı ülkelerinde başta olmak üzere bu büyüklükteki ve özellikteki dünyadaki diğer şehirlerdeki suç oranlarına bakıldığında Türkiye’nin ve özellikle de Kocaeli’nin tam bir güven ve istikrar adası durumunda olduğunu vurgulayan Karaosmanoğlu, “Komşularımızın ve diğer ülkelerin halini görüyoruz. Unutmamak gerekir ki yakın bir zamanda bu güzel ülkemizi parçalamak ve işgal edilmesine olanak sağlamak isteyen hainler çıktı. Çok şükür ki milletimiz ve vatansever emniyet güçlerimizle 15 Temmuz darbe girişimini derdest ettik” diye konuştu.

 

“EMNİYET TEŞKİLARIMIZA ŞÜKRANLARIMIZI SUNMAK İSTİYORUM”

Sümer Polis Merkez Amiri Komiser Yardımcısı Emrah Aydın ile Polis memurlarıyla sohbet eden ve hatıra fotoğrafı çektiren Karaosmanoğlu, açıklamalarına Yenidoğan, Serdar ve Gültepe bölgelerine hitap eden bu merkez ile kentimizin güvenliği bir adım daha ileri gitmiş durumdadır. Halkımızın beklentilerine cevap veren emniyet teşkilatımıza şükranlarımı sunmak istiyorum. Rabbim polisimi, askerimizi ve tüm emniyet teşkilatımızı korusun” diyerek açıklamasını tamamladı. Birliktelik yapılan samimi sohbetin ardından çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.
Bu haber 766 defa okundu

DİĞER HABERLER

Akar'dan 'Deprem' açıklaması

Akar'dan 'Deprem' açıklaması

.

ABD’den flaş Brunson açıklaması!

ABD’den flaş Brunson açıklaması!

Beyaz Saray Sözcüsü Sanders, Erdoğan ve Türkiye'nin Rahip Brunson konusunda haksız davrandığını söyledi.

Kent Konseyi'nden birlik çağrısı

Kent Konseyi'nden birlik çağrısı

Kocaeli Kent Konseyi Yürütme Kurulu, Türkiye’ye yönelik yapılan emperyalist ve finansal saldırılar ile ilgili yazılı açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Alınan tedbirlerle iyiye doğru gidiş başladı. Türkiye kimseyle bir ekonomik savaştan yana değildir. Fakat kendisine yönelik saldırı olduğunda da buna tepkisiz kalması beklenemez" dedi.

Deprem şehitlerini rahmetle andı

Deprem şehitlerini rahmetle andı

TBMM Başkanlık Divanı Katip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, 17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi’nin 19’uncu yılında yayınladığı mesajda Kocaeli’nin olası bir depremde en çok risk taşıyan kent olduğunu söyledi.

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, yarın seçim varmış gibi sokak sokak çalışmalarına devam ediyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ