15 Ağustos 2018 Çarşamba 13:48
 
  • 6,088 TL

  • 6,905 TL

  • 226,96 TL

  • 92.079

Öncekiler Sonrakiler

DUYAR; SEN, BEN, DEĞİL BİZ!

 Duyar; Sen, ben, değil biz!
21 Mayıs 2018 Pazartesi 12:01

BBP Kocaeli Milletvekili aday adayı Serhat Duyar, listeler açıklanmadan önce herkese sağduyu çağrısında bulundu

Büyük Birlik Partisi Kocaeli Milletvekili aday adayı Serhat Duyar, milletvekili listeleri açıklanmadan önce birlik çağrısında bulundu. Ne olursa olsun herkesin fedakarlık yapması gerektiğini belirten aday adayı Duyar, şunları dile getirdi: “Kimsenin kırılma lüksü yoktur. Hedefe kilitlenmeliyiz. 15 Temmuz darbe ve işgal girişimi sonrasında yaşanan süreç 16 Nisan Referandumunu gündeme getirmiştir. Referandum oylamasında sandıktan çıkan sonuç ise 24 Haziran seçimlerini zorunlu hale getirmiştir. Temsilde adalet, yönetimde istikrarın sağlanması ve bütün vesayetlerin ortadan kalkması için; 16 Nisan Referandumunda Evet dediğimiz referandum maddelerinin hayata geçmesi gerekmektedir.

YÜRÜTMEDE DE BBP

Hasılı; 16 Nisanda evet dediğimiz Referandum maddeleri 24 Haziran seçimleri sonrasında hayata geçebilecektir. Bu gelişmeler Cumhur ittifakını meydana getirmiştir. İnşallah Cumhur İttifakının parçası olan BBP Mecliste olacaktır. Sadece yasamada değil, yürütmede de BBP kadroları olmalıdır. Birbirinden değerli arkadaşlarımız, yöneticilerimiz ve büyüklerimiz yurt genelinde aday adaylığı müracaatında bulundular. İnşallah fazla sayıda arkadaşımız Meclis'te bizleri temsil edecektir.

SAĞDUYULU OLMALIYIZ
Bu gelişmeler ve temenniler karşısında, imkanlara da baktığımızda arzu ettiğimiz sayının altında BBP'liye AK Parti listelerinde yer alacağını görebiliyoruz. Önce canan sonra can diyebilen hareketin fertleri olarak bizlere yakışan sağduyulu olmaktır. Eleştirilerimizi ve sitemlerimizi sosyal ortamlarda değil sağlıklı zeminlerde reel olarak yapmalıyız, kanaatini taşıyorum. Sen, ben demeden en fazla vekili çıkartacak ve Cumhurbaşkanının 1. turda seçileceği çalışmalara hep birlikte katkı sağlamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerimle AK Parti listelerinden aday gösterilecek BBP'li isimler ile Cumhur İttifakından aday olan bütün milletvekili adaylarımıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.”

Bu haber 279 defa okundu

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Alınan tedbirlerle iyiye doğru gidiş başladı. Türkiye kimseyle bir ekonomik savaştan yana değildir. Fakat kendisine yönelik saldırı olduğunda da buna tepkisiz kalması beklenemez" dedi.

Deprem şehitlerini rahmetle andı

Deprem şehitlerini rahmetle andı

TBMM Başkanlık Divanı Katip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, 17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi’nin 19’uncu yılında yayınladığı mesajda Kocaeli’nin olası bir depremde en çok risk taşıyan kent olduğunu söyledi.

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, yarın seçim varmış gibi sokak sokak çalışmalarına devam ediyor.

MHP, Bahçeli'yi dinledi

MHP, Bahçeli'yi dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatı üzerine döviz hesaplarını bozdurdu.

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Dün 'Değişim ve Umut' kurultayı için Ankara'da toplanan Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) parti içi muhalifler, oy birliği ile almış oldukları kararla birlikte, sonuç bildirgesini yayımladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ