18 Ekim 2018 Perşembe 20:06
 
  • 5,643 TL

  • 6,487 TL

  • 218,94 TL

  • 97.454

Öncekiler Sonrakiler

DUYAR; SEN, BEN, DEĞİL BİZ!

 Duyar; Sen, ben, değil biz!
21 Mayıs 2018 Pazartesi 12:01

BBP Kocaeli Milletvekili aday adayı Serhat Duyar, listeler açıklanmadan önce herkese sağduyu çağrısında bulundu

Büyük Birlik Partisi Kocaeli Milletvekili aday adayı Serhat Duyar, milletvekili listeleri açıklanmadan önce birlik çağrısında bulundu. Ne olursa olsun herkesin fedakarlık yapması gerektiğini belirten aday adayı Duyar, şunları dile getirdi: “Kimsenin kırılma lüksü yoktur. Hedefe kilitlenmeliyiz. 15 Temmuz darbe ve işgal girişimi sonrasında yaşanan süreç 16 Nisan Referandumunu gündeme getirmiştir. Referandum oylamasında sandıktan çıkan sonuç ise 24 Haziran seçimlerini zorunlu hale getirmiştir. Temsilde adalet, yönetimde istikrarın sağlanması ve bütün vesayetlerin ortadan kalkması için; 16 Nisan Referandumunda Evet dediğimiz referandum maddelerinin hayata geçmesi gerekmektedir.

YÜRÜTMEDE DE BBP

Hasılı; 16 Nisanda evet dediğimiz Referandum maddeleri 24 Haziran seçimleri sonrasında hayata geçebilecektir. Bu gelişmeler Cumhur ittifakını meydana getirmiştir. İnşallah Cumhur İttifakının parçası olan BBP Mecliste olacaktır. Sadece yasamada değil, yürütmede de BBP kadroları olmalıdır. Birbirinden değerli arkadaşlarımız, yöneticilerimiz ve büyüklerimiz yurt genelinde aday adaylığı müracaatında bulundular. İnşallah fazla sayıda arkadaşımız Meclis'te bizleri temsil edecektir.

SAĞDUYULU OLMALIYIZ
Bu gelişmeler ve temenniler karşısında, imkanlara da baktığımızda arzu ettiğimiz sayının altında BBP'liye AK Parti listelerinde yer alacağını görebiliyoruz. Önce canan sonra can diyebilen hareketin fertleri olarak bizlere yakışan sağduyulu olmaktır. Eleştirilerimizi ve sitemlerimizi sosyal ortamlarda değil sağlıklı zeminlerde reel olarak yapmalıyız, kanaatini taşıyorum. Sen, ben demeden en fazla vekili çıkartacak ve Cumhurbaşkanının 1. turda seçileceği çalışmalara hep birlikte katkı sağlamalıyız. Bu duygu ve düşüncelerimle AK Parti listelerinden aday gösterilecek BBP'li isimler ile Cumhur İttifakından aday olan bütün milletvekili adaylarımıza ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum.”

Bu haber 295 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

Başkan Ayaz;Muhtarlarımızın maaşı 16 yılda 18 kat arttı

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, 19 Ekim ''Muhtarlar Günü'' nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

Ak kadınlardan Kadın Muhtarlar ziyaret

Ak kadınlardan  Kadın Muhtarlar ziyaret

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, 19 Ekim Türkiye Muhtarlar Günü dolayısıyla İzmit’li kadın muhtarları ziyaret etti.

MHP Körfez’den KTO’ya Ziyaret

MHP Körfez’den KTO’ya Ziyaret

.

Karaosmanoğlu, Başsavcı Korkmaz’ı konuk etti

Karaosmanoğlu, Başsavcı Korkmaz’ı konuk etti

Başkan Karaosmanoğlu, Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı Habip Korkmaz’ı makamında konuk etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET