25 Mayıs 2019 Cumartesi 21:13
 
Öncekiler Sonrakiler

KARAOSMANOĞLU, ESNAF VE VATANDAŞLA BULUŞTU

 Karaosmanoğlu, esnaf ve vatandaşla buluştu
22 Mayıs 2018 Salı 10:41

Her fırsatta vatandaşlarla ve esnaflarla bir araya gelen Başkan Karaosmanoğlu, gündüz Fethiye Caddesi’nde esnafı ziyaret ederken, iftar sonrası da Fevziye Camisi bölgesinde vatandaşlarla buluştu

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, 24 Haziran'da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürüyor. Gündüz İzmit’te esnafları gezerek bereketli işler dileyen Karaosmanoğlu, iftarda şehit yakınları ve gazi aileleriyle buluşmasının ardından teravih sonrası da Fevziye Camisi bölgesinde vatandaşlarla samimi sohbetler gerçekleştirdi. Gündüz saatlerinde Fethiye Caddesi esnafını tek başına gezen ve bereketli işler dileyen Karaosmanoğlu, daha sonra AK Parti tarafından Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) sunulan 27. Dönem Milletvekilliği Aday Listesi açıklamasına katıldı.
 
“Onun kuracağı hükümete doğrudan onay verecek”
Kocaeli’nin her noktasında vatandaşla bir araya gelen ve kentin yönetiminde her kesimden herkesin fikrine açık bir yönetim anlayışı ortaya koyan Başkan Karaosmanoğlu, gece gündüz demeden 24 Haziran seçimlerinin önemini anlatmayı sürdürüyor.

 Her gün farklı ilçelere giden burada vatandaşlarla buluşarak AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile mecliste ki görev alacak milletvekillerine destek verilmesini isteyen Karaosmanoğlu, İzmit Fethiye Caddesi’nde ki esnaf ziyaretleri sonrası yaptığı açıklamada, “Cumhurbaşkanlığı Hükümet Modeli’nde; Başbakanlık Kurumu yok. Cumhurbaşkanı icranın başı olacak. Eski Sistemin, Başbakan ile Cumhurbaşkanı arasında kasten inşa ettiği yetki karmaşası tamamen sona erecek. Millet, Cumhurbaşkanını doğrudan seçecek, onun kuracağı hükümete doğrudan onay verecek” ifadelerini sarf etti.
 
Bu haber 724 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ