26 Şubat 2020 Çarşamba 12:57

SÖĞÜT, 'ENGELLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ'

 Söğüt, 'Engelleri birlikte aşacağız'
28 Ocak 2019 Pazartesi 11:04

.

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Körfez’de engelli dernekleri üyeleriyle bir araya geldi. ‘Engelsiz bir Körfez’ için derneklerle birlikte çalışacaklarını belirten Söğüt, “Engelleri birlikte aşacağız” dedi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Körfez Engelliler Derneği üyeleriyle Tütünçiftlik Kent Meydanı’nda bulunan Benim Dünya’m Cafe’de bir araya geldi. Buluşmaya ayrıca AK Parti Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak, belediye meclis üyeleri ve ilçe yöneticileri katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen buluşmada, engellilerin talep ve önerileri dinlendi.

 

HER ADIMI SİZLERLE ATACAĞIZ

Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, “Engelli bireylerimizin yaşam standartlarını yükseltmek, şehirlerdeki engelleri kaldırmak adına AK Parti döneminde ciddi projeler üretildi. Başkanımız İsmail Baran da ‘Engelsiz bir Körfez’ için ciddi adımlar attı. Bizler de göreve gelir gelmez daha fazla neler yapabiliriz bunu birlikte konuşarak hayata geçireceğiz. Her engeli birlikte aşacağız. Bugün olduğu gibi her zaman yanınızda olacağız” ifadelerini kullandı.

 

ŞARJ İSTASYONLARINI HAYATA GEÇİRDİK

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran da engelli bireylerinin talep ve önerilerine önem verdiklerini belirterek, “Engellilerimiz için ilçemizde Engelli Araç Şarj İstasyonlarını hayata geçirdik. Ayrıca bu alanı da Engelli Yaşam Merkezi olarak sizlere tahsis ettik” dedi. Milletvekili Emine Zeybek de konuşmasında, “Benim önceliğim kadınlarımız, gençlerimiz ve engellilerimiz. Sizlere karşı kendimi daha fazla sorumlu hissediyorum” dedi.
Bu haber 691 defa okundu

DİĞER HABERLER

AKAR, TRENİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

AKAR, TRENİN PEŞİNİ BIRAKMIYOR

DERBENT VE KÖSEKÖY DURAKLARI AÇILMALI

'Bak bu son'

'Bak bu son'

Mehmet Nazım Gençtürk 'İl başkanlığı emeklilik makamı mı?'

YILDIZLI: SENDİKALARLA OMUZ OMUZA OLACAĞIZ

YILDIZLI: SENDİKALARLA OMUZ OMUZA OLACAĞIZ

BİRLİKTE YOL YÜRÜMELİYİZ

TÜNELİN UCU KARANLIK

TÜNELİN UCU KARANLIK

2020 YILINDA FATURA 2 KAT ARTACAK

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

MADDİ ZARARA UĞRADIM

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet Partisi, Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı’yı ziyaret etti

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ