29 Mayıs 2020 Cuma 03:24

SÖĞÜT, 'ENGELLERİ BİRLİKTE AŞACAĞIZ'

 Söğüt, 'Engelleri birlikte aşacağız'
28 Ocak 2019 Pazartesi 11:04

.

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Körfez’de engelli dernekleri üyeleriyle bir araya geldi. ‘Engelsiz bir Körfez’ için derneklerle birlikte çalışacaklarını belirten Söğüt, “Engelleri birlikte aşacağız” dedi

AK Parti Körfez Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, Körfez Engelliler Derneği üyeleriyle Tütünçiftlik Kent Meydanı’nda bulunan Benim Dünya’m Cafe’de bir araya geldi. Buluşmaya ayrıca AK Parti Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Doğan Orak, belediye meclis üyeleri ve ilçe yöneticileri katıldı. Samimi bir ortamda gerçekleştirilen buluşmada, engellilerin talep ve önerileri dinlendi.

 

HER ADIMI SİZLERLE ATACAĞIZ

Belediye Başkan Adayı Şener Söğüt, “Engelli bireylerimizin yaşam standartlarını yükseltmek, şehirlerdeki engelleri kaldırmak adına AK Parti döneminde ciddi projeler üretildi. Başkanımız İsmail Baran da ‘Engelsiz bir Körfez’ için ciddi adımlar attı. Bizler de göreve gelir gelmez daha fazla neler yapabiliriz bunu birlikte konuşarak hayata geçireceğiz. Her engeli birlikte aşacağız. Bugün olduğu gibi her zaman yanınızda olacağız” ifadelerini kullandı.

 

ŞARJ İSTASYONLARINI HAYATA GEÇİRDİK

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran da engelli bireylerinin talep ve önerilerine önem verdiklerini belirterek, “Engellilerimiz için ilçemizde Engelli Araç Şarj İstasyonlarını hayata geçirdik. Ayrıca bu alanı da Engelli Yaşam Merkezi olarak sizlere tahsis ettik” dedi. Milletvekili Emine Zeybek de konuşmasında, “Benim önceliğim kadınlarımız, gençlerimiz ve engellilerimiz. Sizlere karşı kendimi daha fazla sorumlu hissediyorum” dedi.
Bu haber 733 defa okundu

DİĞER HABERLER

MİLLETE 100 MİLYONLUK BAYRAM FATURASI

MİLLETE 100 MİLYONLUK BAYRAM FATURASI

EVDEN ÇIKMADIK AMA KÖPRÜLERİ KULLANDIK

Yılmaz'dan Türkkan'a çok sert sözler

Yılmaz'dan Türkkan'a çok sert sözler

'YALAN VE İFTİRA'

Meclis ğyesi hakim karşısına çıktı

Meclis ğyesi hakim karşısına çıktı

Ev hapsi cezasına çarptıtıldı

KOCAELİ’NDE HANGİ AK PARTİLİ VEKİL HANGİ BELEDİYELERE ABONE?

KOCAELİ’NDE HANGİ AK PARTİLİ VEKİL HANGİ BELEDİYELERE ABONE?

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında AK Partili Kocaeli Milletvekillerini eleştirdi.

BU BAYRAM EVLERDEYİZ

BU BAYRAM EVLERDEYİZ

Kapı kapı dolaşıp bayramlarını kutladılar

Lütfü Türkkan'dan hükümete ağır eleştiriler

Lütfü Türkkan'dan hükümete ağır eleştiriler

Vatandaş zaten sokağa çıkamaz hale gelecekti...

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ