23 Mayıs 2019 Perşembe 13:15
 
Öncekiler Sonrakiler

TÜRKKAN: 'ORDU KOMUTANINI HÜKÜMETİN KÖLESİ ETTİLER'

 Türkkan: 'Ordu Komutanını hükümetin kölesi ettiler'
03 Haziran 2018 Pazar 10:40

.

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında İzmit merkezde esnaf ziyaretlerinde bulunurken akşam Darıca Çınaraltı’nda vatandaşlarla bir araya geldi



ERENKAYA İLE TÜRKKAN BULUŞMASI

24 Haziran seçim çalışmaları dahilinde vites yükselten İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan İzmit merkezde gündüz esnaf ziyaretleri gerçekleştirirken vatandaşlarla bir araya geldi. Türkkan’ın ilk durağı eski Belediye Başkanı ve eski CHP Kocaeli Milletvekili Hikmet Erenkaya ve oğlu Ulaş Erenkaya  oldu. Erenkaya ailesini ziyaret ederek Kocaeli’nde siyasetin son durumunu değerlendiren Lütfü zTürkkan’a Hikmet ve Ulaş Erenkaya seçim çaşılşamalarında başarılar diledi. Bu ziyaretin ardından Yahya Kaptan mahallesinde ev ziyareti gerçekleştiren Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan burada partisi için oy isterken Melek Bozkurt’u  partisine üye yaparak İYİ Parti rozeti taktı.



ESNAFTAN TÜRKKAN’A DESTEK

Yahya Kaptan Mahalle Muhtarı Ahmet Mirzaoğlu’nu ziylaret eden Lütfü Türkkan mahellenin son durumu hakkında bilgi alırken Mirzaoğlu’ndan destek istedi. Yahya Kaptan Mahalle temsilcisi Engin Koltur ile son durum değerlendirmesinde bulunan Lütfü Türkkan İYİ Parti Kocaeli Milletvekili adayı Ayşegül Babacan ile birlikte Fethiye caddesi ve Kapanönü çarşısında esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi. Esnaf ziyaretlerinin ardından Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan Kocaelispor’un eski yöneticilerinden Kocaelispor sevdalısı merhum Bülent İlter’in (67) Fevziye Cami’nde ikindi namazına mütaakiben kılınan cenaze namazına katılarak İlter ailesine başsağlığı mesajlarını iletirken merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine başsağlığı diledi. Cenaze namazında Kocaelisporlu Hodri Meydan Taraftarlar Derneği üyeleri ilgi göstererek Türkkan’a seçim çalışmalarında başarılar diledi.



CUMHURİYETİN DİBİNE DİNAMİT KOYDULAR

Gündüz programını tamamlayan Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan iftar sonrasında Darıca Çınaraltı’nda İYİ Parti Darıca İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen toplantıya İYİ Parti Kocaeli ikinci sıra adayı Ali Türkşen ile birlikte katıldı. Darıca Çınaraltı’nda büyük bir ilgi ile karşılanan Türkkan ile Türkşen’e vatandaşlar sevgi gösterilerinde bulundular. Türkkan burada yaptığı açıklamada “Türkiye Cumhuriyeti’nde bugün bir ilk gerçekleşti. Omuzu yıldızlarla kalabalık bir general muhalefet partisi için kem sözler eden Cumhurbaşkanına alkış tuttu. Bu durum Türkiye Cumhuriyeti’nin ayaklar altına alındığının resmidir. Asker siyasete karışmasın diye bu hükemet iktidar oldu. En sonunda Ordu Komutanını bu hükemetin kölesi ettiler. Bunu kim yaparsa yapsın Türkiye Cumhuriyeti’nin dibine dinamit koyuyor demektir. Biz bununda hesabını 25 Haziran’da soracağız” dedi.



ADALETE GÜVEN KALMADI
Kocaeli Milletvekili adayı Lütfü Türkkan  “Bütün hakimlerin önünde düğmesi yoktur. Bunun bir anlamı vardır. Adalet kimsenin karşısında düğme iliklemez, bağımsızdır. Zerrin Güngör hanım Cumhurbaşkanı’nı gördüğü zaman düğmesi olmayan cübbesini eliyle kapatmaya çalışıyor. Adaletin geldiği noktayı düşünüyormusunuz. Bu millet adalete nasıl güvensin. Türk adaletine güven% 80’lerden  % 7’lere düşmüş. Bu durumda Saddam’ın Irak’ı gibi Bask devleti olursunuz. Bu da Türkiye’de değerler manzumesinin yok edilmesi demektir. Türkiye Titanik gibi batıyor” ifadelerini kullandı. İYİ Parti bir kadın hareketir diyerek görüş belirten Lütfü Türkkan vatandaşlardan 24 Haziran seçimleri öncesinde İYİ Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener için Darıcalıların desteğini istedi.

Bu haber 861 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ