21 Ağustos 2018 Salı 07:04
 
  • 6,083 TL

  • 7,013 TL

  • 229,76 TL

  • 90.186

Öncekiler Sonrakiler

24 HAZİRAN'IN MÜJDESİ 2 HAZİRAN'DA

24 Haziran'ın müjdesi 2 Haziran'da
31 Mayıs 2018 Perşembe 11:21

.

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığı, parti binasında haftalık olarak düzenlediği basın toplantısında kent ve ülke gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Haber: Burcu Nazlı


Geçekleştirilen toplantıya Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, SKM Başkanı Alaattin Çakmak, milletvekili adayları ve partililer katıldı.“Umutlarımız yeniden yeşerecek”

Toplantıda açıklamalarda bulunan Nurettin Çelik, 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kaldı. Bu seçimde umutlarımız yeniden yeşerecek, milletçe kurtuluşun sevincini yaşayacağız. Çünkü milletimiz artık uyanmıştır. İnsanlar 24 Haziran’ı büyük bir fırsat olarak görmekte ve bu fırsatı değerlendirmek için sabırsızlıkla beklemektedir” dedi.“2 Haziran’da Değiştir’eceğiz”

Seçim çalışmaları hakkında da bilgiler veren Nurettin Çelik, “Sahada insanlarla konuşup, dertleşiyoruz. İnsanlarını, kavgalara zemin hazırlayan yıkıcı dilden bıktığını görüyoruz. Şimdi tüm Kocaeli Halkı’na büyük bir müjde veriyorum. Halkımız ilgiyle takip ettiği Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Temel Karamollaoğlu bu Cumartesi günü saat 17:00’da İzmit Perşembe Pazarı Alanı’nda gelecek ve Saadet Partisi’nin büyük Kocaeli mitingine teşrif edecektir. 7’den 70’e herkesin katılım göstereceği mitinge Kocaeli Halkı’nın Türkiye’ye vereceği bir mesaj var. Bu mesaj da Kocaeli’ndeki çok geniş bir kitlenin altına imza atacağı ‘#Değiştir’ mesajıdır” diyerek 2 Haziran’da gerçekleştirecekleri mitingle ilgili de açıklamalarda bulundu.“Değişim Kocaeli’nden başlayacaktır”
Son olarak da 2 Haziran’da Cumartesi günü düzenlenecek olan mitinge Kocaeli’ni Halkı’nı davet eden Çelik, “Partimizin İzmit Perşembe Pazarı Alanı’nda icra edeceği Büyük Kocaeli Mitingi’ne, evine ekmek götürmek isteyen babaları, üretemeyen çiftçileri, iş arayan gençleri, atanamayan öğretmenleri, geleceğe umutla bakmak isteyen öğrencileri, değişimi gönülden arzu edenleri bekliyorum. Değişim Kocaeli’nden başlayacaktır” dedi.


TÜRKİYE’DEBİR İLK İFTARLI MİTİNG

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığı, 2 Haziran’dagerçekleştirilecek büyük miting sonrası iftar yemeği de verecek

24 Haziran seçimlerine yoğun bir şekilde hazırlanan SaadetPartisi, 2 Haziran saat 17.00’de İzmit Milli İrade Meydanı’nda (Perşembe PazarıAlanı) miting gerçekleştirecek. Mitinge Saadet Partisi’nin Genel Başkanı veCumhurbaşkanı adayı, Temel Karamollaoğlu da katılacak. Miting sonrası isekatılımcılar için iftar yemeği de verilecek. Karamollaoğlu’nun katılacağımitinde Kocaeli’nin tüm ilçelerinden büyük katılım bekleniyor.Bu haber 1087 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkanvekilleri Çetin ve Yıldızlı’dan bayram mesajı

Başkanvekilleri Çetin ve Yıldızlı’dan bayram mesajı

.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kurban Bayramı dolayısıyla, görüntülü bayram mesajı yayımladı.

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ