17 Aralık 2018 Pazartesi 00:02
 
  • 5,358 TL

  • 6,062 TL

  • 214,26 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

24 HAZİRAN'IN MÜJDESİ 2 HAZİRAN'DA

24 Haziran'ın müjdesi 2 Haziran'da
31 Mayıs 2018 Perşembe 11:21

.

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığı, parti binasında haftalık olarak düzenlediği basın toplantısında kent ve ülke gündemine dair açıklamalarda bulundu.

Haber: Burcu Nazlı


Geçekleştirilen toplantıya Kocaeli İl Başkanı Nurettin Çelik, SKM Başkanı Alaattin Çakmak, milletvekili adayları ve partililer katıldı.“Umutlarımız yeniden yeşerecek”

Toplantıda açıklamalarda bulunan Nurettin Çelik, 24 Haziran seçimlerine sayılı günler kaldı. Bu seçimde umutlarımız yeniden yeşerecek, milletçe kurtuluşun sevincini yaşayacağız. Çünkü milletimiz artık uyanmıştır. İnsanlar 24 Haziran’ı büyük bir fırsat olarak görmekte ve bu fırsatı değerlendirmek için sabırsızlıkla beklemektedir” dedi.“2 Haziran’da Değiştir’eceğiz”

Seçim çalışmaları hakkında da bilgiler veren Nurettin Çelik, “Sahada insanlarla konuşup, dertleşiyoruz. İnsanlarını, kavgalara zemin hazırlayan yıkıcı dilden bıktığını görüyoruz. Şimdi tüm Kocaeli Halkı’na büyük bir müjde veriyorum. Halkımız ilgiyle takip ettiği Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Temel Karamollaoğlu bu Cumartesi günü saat 17:00’da İzmit Perşembe Pazarı Alanı’nda gelecek ve Saadet Partisi’nin büyük Kocaeli mitingine teşrif edecektir. 7’den 70’e herkesin katılım göstereceği mitinge Kocaeli Halkı’nın Türkiye’ye vereceği bir mesaj var. Bu mesaj da Kocaeli’ndeki çok geniş bir kitlenin altına imza atacağı ‘#Değiştir’ mesajıdır” diyerek 2 Haziran’da gerçekleştirecekleri mitingle ilgili de açıklamalarda bulundu.“Değişim Kocaeli’nden başlayacaktır”
Son olarak da 2 Haziran’da Cumartesi günü düzenlenecek olan mitinge Kocaeli’ni Halkı’nı davet eden Çelik, “Partimizin İzmit Perşembe Pazarı Alanı’nda icra edeceği Büyük Kocaeli Mitingi’ne, evine ekmek götürmek isteyen babaları, üretemeyen çiftçileri, iş arayan gençleri, atanamayan öğretmenleri, geleceğe umutla bakmak isteyen öğrencileri, değişimi gönülden arzu edenleri bekliyorum. Değişim Kocaeli’nden başlayacaktır” dedi.


TÜRKİYE’DEBİR İLK İFTARLI MİTİNG

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığı, 2 Haziran’dagerçekleştirilecek büyük miting sonrası iftar yemeği de verecek

24 Haziran seçimlerine yoğun bir şekilde hazırlanan SaadetPartisi, 2 Haziran saat 17.00’de İzmit Milli İrade Meydanı’nda (Perşembe PazarıAlanı) miting gerçekleştirecek. Mitinge Saadet Partisi’nin Genel Başkanı veCumhurbaşkanı adayı, Temel Karamollaoğlu da katılacak. Miting sonrası isekatılımcılar için iftar yemeği de verilecek. Karamollaoğlu’nun katılacağımitinde Kocaeli’nin tüm ilçelerinden büyük katılım bekleniyor.Bu haber 1727 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gebze’de Büyükakın’a sevgi seli

Gebze’de Büyükakın’a sevgi seli

Gebze Kent Meydanı’nda vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Büyükakın, esnafları da ziyaret eden hayırlı işler diledi.

Bakan’dan Kandıra yolu itirafı; Duble yol 2019’da bitmeyecek

Bakan’dan Kandıra yolu itirafı; Duble yol 2019’da bitmeyecek

.

Şatafata para var EYT’ye yok

Şatafata para var EYT’ye yok

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet mecliste yaptığı basın açıklamasında emeklilikte yaşa takılanların sorunlarını dile getirdi.

Hürriyet’ten hükümete, '3600 sözünüzü tutun!'

Hürriyet’ten hükümete, '3600 sözünüzü tutun!'

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet mecliste yaptığı basın açıklamasında 3600 ek gösterge sorununu dile getirdi.

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

.

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları tarafından Sabri Yalım Parkı’nda kadın emeğinin sergilendiği kermesin açılışına katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ