Öncekiler Sonrakiler

268 BİN PARTİLİMİZ İLE KOCAELİ’DE SAHADAYIZ

268 bin partilimiz ile  Kocaeli’de sahadayız
08 Mayıs 2018 Salı 13:21

AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mehmet Uzunoğlu, İl İcra Kurulu Üyeleri, İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi üyeleri ile ilk toplantısını gerçekleştirdi.

AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mehmet Uzunoğlu, 268 bin üye ile 24 Haziran’a kadar sahada olacaklarını, 12 ilçede 122 seçim irtibat bürosunda seçim çalışmasının yürütüleceğini belirtti.

 

AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mehmet Uzunoğlu, İl İcra Kurulu Üyeleri, İlçe Seçim Koordinasyon Merkezi üyeleri ile ilk toplantısını gerçekleştirdi. İl binasında gerçekleştirilen toplantıda konuşan İl SKM Başkanı Mehmet Uzunoğlu, seçim çalışmalarında bu işin ustası olduklarını belirterek, “24 Haziran seçimlerinin önemini, tüm teşkilat üyelerimiz ile birlikte sahada vatandaşlarımıza anlatacağız” dedi.

 

HEDEFLERİMİZİ BELİRLEDİK

AK Parti’nin Kocaeli’deki 268 bin üyesi ile sahada olacağını belirten İl SKM Başkanı Mehmet Uzunoğlu, “Tüm ilçelerde SKM binalarımızı ve yönetimlerimizi belirledik. Bize bu görevi veren il ve ilçe yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Tüm kongrelerini yapmış, yarın seçim oyacakmış gibi mahalle koordinasyon toplantılarını tamamlayan, mahallelerin tamamını kapsayan çalışmalara imza atan bir teşkilattan bahsediyoruz. 462 mahalle başkan ve teşkilat yapısını tamamlayan, daha önceki seçimde aldığı oyu ve bundan sonra alacak oyun hedefini belirleyen bir teşkilatız.

 

BİZ BU İŞİN USTASIYIZ

Biz 24 Haziran’da seçim olduğunu bilmiyorduk. Ama teşkilatçılığın verdiği sorumlulukla yarın seçim olacakmış gibi hazırdık. Bu konuda da tüm teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum. Seçimlere hazır olan tek partiyiz. Kurulduğumuz günden bu yana 13’üncü seçimimizi yapıyoruz. Seçim kampanyası nasıl yürütülür iyi biliyoruz. Bu konuda Kocaeli teşkilatları olarak mütevazi olamayız çünkü biz bu işin ustasıyız.

 

TEŞKİLATLARIMIZ HAZIR

Bu kısa seçim sürecinde en iyi şekilde çalışacağımıza inanıyorum. İl SKM yönetimimiz 59 kişilik. 12 ilçe SKM yönetimi var. Sandık kurullarımız var. Sandık kurullarımız 13 bin 012 kişiden oluşuyor. Sandık yönetimlerimiz 34 bin 478 kişi, ilçe kadın, gençlik ana kademe yöneticilerimiz, istişare kurulları ve 268 bin üyemiz ile birlikte hep birlikte, uyum içinde elimizden geleni yapacağız. Kadın ve gençlik kollarımız da ana kademe gibi teşkilat yapısını tamamlamış teşkilatlardır.

 

12 İLÇEDE 122 SEÇİM BÜROSU

21 Mayıs tarihinde adaylarımız belli olacak. 21 Mayıs’tan sonra 3 bin 505 kilometrekare olan Kocaeli’nin her alanında basmadık yer bırakmayacağız. 12 ilçemizde 122 seçim büromuzda bu çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi. Cumhur İttifakı ile ilgili de konuşan İl SKM Başkanı Mehmet Ustaoğlu, “Mutlaka kampanyayı birlikte yürüteceğiz. Partilerimizin kurumsal kimliklerini ön planda tutarak çalışma yapacağız. Bu koordinasyonu başarılı bir şekilde yöneteceğiz” dedi.


SKM başkanları ise şu şekilde belirlendi:

Abdullah Eryarsoy (İl Başkan Vekili)
Mehmet Uzunoğlu (İl SKM Başkanı)
Engin Koyun (İl SKM Başkan Yardımcısı)
Ömer Polat (İl SKM Başkan Yardımcısı)
Yusuf Akın (İl SKM Başkan Yardımcısı)
Orhan Faruk Barış (İl SKM Başkan Yardımcısı)
Ahmet Berberoğlu (Seçim, Hukuk ve Eğitim İşleri Sorumlusu)
Yakup Karaaslan (Tanıtım Medya ve İzleme Sorumlusu)
Adnan Turan (Ulaşım ve Araç Koordinasyon Sorumlusu)
Zehra Bozkurt (STK Sorumlusu)
İshak Yıldırım (Mali İşler Sorumlusu)
Gülcan Kocabıyık (Sekreterya ve Bilgi İşlem Sorumlusu)
Nuri Güney (Sosyal Medya Sorumlusu)
Recep Demir (Malzeme ve Dağıtım Koordinasyon Sorumlusu)
Mustafa Yıldıztekin (AR-GE Sorumlusu)
Elif Başyiğit (İl Kadın Kolları SKM Başkanı)
Abdurrahman Yücel (İl Gençlik Kolları SKM Başkanı)
Fahri Uslu (Başiskele SKM Başkanı)
Şahin Çat (Çayırova SKM Başkanı)
Feramuz Sağlam (Darıca SKM Başkanı)
Selçuk Çakıroğlu (Derince SKM Başkanı)
İhsan Şanlı (Dilovası SKM Başkanı)
Selamet Güner (Gebze SKM Başkanı)
Serkan Ateş (Gölcük SKM Başkanı)
Recep Yıldız (İzmit SKM Başkanı)
Rahmi Üresin (Kandıra SKM Başkanı)
Burhan Gülbaş (Karamürsel SKM Başkanı)
Faruk Baysal (Kartepe SKM Başkanı)
Selami Tanış (Körfez SKM Başkanı)


Bu haber 533 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ