21 Mayıs 2019 Salı 20:47
 
Öncekiler Sonrakiler

27 YAŞINDA, 27. DÖNEM MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

27 yaşında, 27. Dönem Milletvekili Aday Adayı oldu
10 Mayıs 2018 Perşembe 09:26

Tek amacı geleceği kurtarmak.

CHP Kocaeli İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısıyla aday adayı olduğunu açıklayan CHP’de Derince İlçe Başkan Yardımcılığı görevini yapan Avukat Orkun Utkubaş, ‘Bu yarışta ben de varım’ dedim.

CHP’de genç olmasına rağmen önemli görevler üstlenen Utkubaş’ın düzenlediği toplantıya çok sayıda partililer katılırken, il Başkanı Cengiz Sarıbay’ında avukatlık mesleğinden ötürü davası olduğundan gerçekleştirilen toplantıya İl Sekreteri Hüseyin Acurman konuşma yaptı.


“Demokrasi olsun özgürlük olsun”

Aday adayları ile ilgili görüşlerini aktaran Acurman, “Partili partisiz her kimse ne yapıyoruz demek zorunda. Batacaksa beraber çıkacağız. Çünkü aynı gemideyiz. Amacımız bu gemide demokrasi olsun özgürlük olsun. Kısaca insanca yaşamak istiyoruz. Bunun için tek bir yol var, bizi yönetenleri göndermek” dedi.

“Gelecek bizim olduğu için yola çıktım”


Genç yaşta aday adayı olmasıyla ilgili açıklamalarda bulunan Orkun Utkubaş, “Bugün yanımda olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Ben şu an da 27 yaşındayım ve 27’inci dönem için aday oldu. Gelecek bizim geleceğimiz olduğu için yola çıktım. Biz inanıyoruz yarını hep birlikte alacağız. O yüzden onlara hep beraber el sallayarak yollayalım” diye konuştu. 

 

 


Bu haber 1169 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ