20 Temmuz 2019 Cumartesi 22:19
 
Öncekiler Sonrakiler

59 İL BAŞKANI ARASINDA KOCAELİ DE VAR

59 il başkanı  arasında Kocaeli de var
26 Temmuz 2018 Perşembe 13:51

CHP'de, Kocaeli’nin de arasında bulunduğu 59 il başkanı, ortak açıklama ile olağanüstü kurultaya gerek olmadığını bildirdi.

CHP'li 59 İl Başkanı Ankara'da bir araya gelerek CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması yaptı.  59 il başkanı adına açıklamayı CHP Ankara İl Başkanı Rıfkı Güvener yaptı.


CHP İl Başkanının ismini okuyan Güvener, "Tüm CHP’lileri tarihi bir sorumlulukla birlik ve beraberlik içinde hareket etmeye davet ediyoruz. Sorumluluk sahibi her partilimizin parti içi iktidar mücadelesini ve olağanüstü kurultay tartışmalarını bir kenara bırakarak partimizi kamuoyunda tartıştırmaktan vazgeçmesi ve partimizi yerel seçimlerde başarıya taşıyacak olgunlukta davranması gerekmektedir” diyerek, 59 il başkanının ortak basın açıklamasında imzasının bulunduğunu ifade etti.


 Adana, Adıyaman, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Bolu, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Giresun, Hakkari, Iğdır, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Karaman, Kars, Kayseri, Kırıkkale, Kırşehir, Kilis, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Mersin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Siirt, Sinop, Sivas, Şanlıurfa, Şırnak, Tekirdağ, Tunceli, Uşak, Van Yozgat, Zonguldak il başkanları ortak açıklamaya imza attı.

Bu haber 951 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ