• 5,354 TL

  • 6,109 TL

  • 221,75 TL

  • 97.853

Öncekiler Sonrakiler

6 VEKİL ÇIKARACAKTIK AMA...

6 vekil  çıkaracaktık ama...
24 Haziran 2018 Pazar 21:22

.

Cumhurbaşkanlığı ve 27'nci Dönem Milletvekilliği ilk sandık sonuçlarını değerlendiren İYİ Parti İl Başkanı Serdar Kaman, parti binasında açıklama yaptı.


Ülke genelinde hala sayılmaya devam eden sandık sonuçları ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Serdar Kaman, “Türkiye genelinde yüzde 10 civarında oy aldığımız gözlemlenmektedir. Ancak bu oy oranının gece ilerleyen saatlerde artacağını tahmin ediyorum. Biz 8 ay önce kurulmuş bir parti olarak 6 vekil çıkarma iddiamız vardı. Ancak görülüyor ki 1 veya 2 vekil çıkarabileceğiz. Siyaset bir iddia işidir. Yeni kurulmuş bir partinin 8 ay içinde iktidar olması hemen ortaya konulacak bir süreç değildir. Siyaset uzun soluklu bir iştir. İktidar yoluna adım adım ilerleyeceğimizi düşünüyorum. 8 ay önce kurulan bir parti teşkilatının yüzde 10 oranında oy alması başarı kabul edilmelidir. Şu oranla Türkiye genelinde 45 vekil çıkaracağımız gözlenmektedir. Bu sayınında ilerleyen saatlerde artacağını tahmin ediyorum” dedi.
Bu haber 406 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hürriyet meslek odalarını ziyaret etti

 Hürriyet meslek odalarını ziyaret etti

.

Sezer, hemşehri derneklerini ziyaret etti

Sezer, hemşehri derneklerini ziyaret etti

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Av. Ali Yıldırım Sezer, ilçede hizmet veren hemşehri dernekleriyle buluştu

Partinin ne önemi var!

Partinin ne önemi var!

Ercan Dalkılıç bu sefer Saadet diyecek

'Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız'

'Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız'

Dünyanın teknoloji alanında büyük bir değişim geçirdiğini belirten Büyükakın, “Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ