21 Şubat 2020 Cuma 18:02

AFYONLULAR TÖRK'Ü BAĞRINA BASTI

Afyonlular Törk'ü bağrına bastı
23 Ocak 2019 Çarşamba 13:36

.


CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, Afyon Sultandağ Yakasenekliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. Gerçekleştirdiği ziyarette Afyonluların yoğun ilgisi ile karşılaşan Törk, kadınların sorunlarını çözeceğine söz verdi.


CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Darıca’da çalmadık kapı bırakmayacaklarını ifade eden Törk, dün Afyon Sultandağ Yakasenekliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. Törk’e ziyaretinde eşi Esra Törk ve CHP Darıca İlçe Kadın Kolları Başkanı Oya Akdeniz de eşlik etti. Ziyarette ilk olarak Afyon Sultandağ Yakasenekliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Özgür Birtan bir selamlama konuşması yaptı.
10 YIL PROJELERE ÇALIŞTIM
Başkan Birtan’ın selamlama konuşmasının ardından bir konuşma yapan CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Darıca 60. Yıl İlköğretim Okulu’nda birçoğunuzun kardeşi ile birlikte büyüdük. İnşaat yüksek mühendisi bir kardeşiniz olarak bu kenti yönetmeye talibiz. Kadınlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Bu bir parti yarışı değildir, belediye başkanını seçeceğiz. Kendine güvenen, bir kenti yönetecek belediye başkanın gerekli donanımlara sahip olması gerekir. Ben de belediye başkan adayı bir kardeşiniz olarak 10 yıl Darıca’yı güzelleştirecek projelerimiz üzerine çalıştım.
SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
Özellikle kadınlarımızın sorunlarını çözecek bir belediye başkanı olacağıma sizlerin önünde söz veriyorum. Bu yetkiyi bana verdiğinizde vatandaşımızın hayatını kolaylaştıracak işler yapacağız. 5 yıl boyunca hizmet etmekten, çocuklarımıza ve gençlerimize iş, eğitim ve spor alanları oluşturmaktan gurur duyacağız. Bunu yapmaya cesaretimiz, eğitimimiz ve hevesimiz var. Sizlerin desteği ile bu işi başaracağız. Hep beraber Darıcamızı güzelleştirelim.
DARICA İYİ YÖNETİLMEDİ
Bugün Darıca’nın boğuştuğu sorunlar Darıca’nın iyi yönetilememesinden kaynaklanıyor. Bu yüzden Darıca kendi içinden çıkmış bir belediye başkanı ile kendine yakışır bir yönetimi hak ediyor. Artık Darıca’da yeni bir yönetim vakti gelmiş demektir. Geçmişin tüm sorunlarını çözme gücüne de yepyeni bir Darıca inşa etme kuvvetine de sahibiz. Şimdi önümüzde yeni bir seçim var. Bizim seçimlerimiz ve bizim kararlarımız geleceği belirleyecek. Bu kenti yönetmek artık vicdan meselesi.
DARICA’NIN EVLADIYIM
Yola çıkarken hep içinde büyüdüğüm, iyi anılar biriktirdiğim, pazarına gittiğim ve sorunlarının yumak haline dönmüş bir Darıca’nın derdini kendine dert edinmiş bir kardeşiniz olarak Darıca Belediyesi’ni sizlerle beraber yöneteceğiz. Darıca’nın evladı olarak bu kentlinin hakkını bu kentliye vereceğim ve Darıcalıya hizmet eden, kentine hizmet getiren bir belediye başkanı olacağım. İnsanların artık Darıca’ya ‘Burası bir kent’ dediği hale getireceğim.”
Törk’ün konuşmasının ardından Afyon Sultandağ Yakasenekliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Özgür Birtan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
Bu haber 686 defa okundu

DİĞER HABERLER

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

Taşdemir:Alçakça bir saldırı!

MADDİ ZARARA UĞRADIM

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet, Lastik-İş'e gitti

Saadet Partisi, Lastik İş Sendikası Genel Başkanı Alaaddin Sarı’yı ziyaret etti

İYİ PARTİ KANDIRA 2. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI

İYİ PARTİ KANDIRA 2. OLAĞAN İLÇE KONGRESİ YAPILDI

Hilal Kübra Altınay güven tazeledi

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

YILDIZLI: PARTİMİZİN MAYASINDA ALIN TERİ VAR

EMEK MÜCADELESİNİN YANINDAYIZ

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

PELİN COŞTUR FİLİZ MAZBATASINI ALDI

Filiz bugün mazbatasını alarak görevine resmen başladı

Büyükakın, Türkiye’nin geleceği gençlerdir

Büyükakın, Türkiye’nin geleceği gençlerdir

Marmara Belediyeler Birliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Celalettin Yaylak, Gümüşhane Dernekler Federasyonu Başkanı Süleyman Olgun ve Kocaeli Yozgatlılar Federasyonu Başkanı Erol Akalın ile birlikte yönetimlerini makamında konuk etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ