kbb 15 temmuz
bil anakolej
14 Temmuz 2020 Salı 12:12

AFYONLULAR TÖRK'Ü BAĞRINA BASTI

Afyonlular Törk'ü bağrına bastı
23 Ocak 2019 Çarşamba 13:36

.


CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk, Afyon Sultandağ Yakasenekliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. Gerçekleştirdiği ziyarette Afyonluların yoğun ilgisi ile karşılaşan Törk, kadınların sorunlarını çözeceğine söz verdi.


CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında Darıca’da çalmadık kapı bırakmayacaklarını ifade eden Törk, dün Afyon Sultandağ Yakasenekliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret etti. Törk’e ziyaretinde eşi Esra Törk ve CHP Darıca İlçe Kadın Kolları Başkanı Oya Akdeniz de eşlik etti. Ziyarette ilk olarak Afyon Sultandağ Yakasenekliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Özgür Birtan bir selamlama konuşması yaptı.
10 YIL PROJELERE ÇALIŞTIM
Başkan Birtan’ın selamlama konuşmasının ardından bir konuşma yapan CHP Darıca Belediye Başkan Adayı Yakup Törk konuşmasında şu ifadelere yer verdi; “Darıca 60. Yıl İlköğretim Okulu’nda birçoğunuzun kardeşi ile birlikte büyüdük. İnşaat yüksek mühendisi bir kardeşiniz olarak bu kenti yönetmeye talibiz. Kadınlarımızın desteğine ihtiyacımız var. Bu bir parti yarışı değildir, belediye başkanını seçeceğiz. Kendine güvenen, bir kenti yönetecek belediye başkanın gerekli donanımlara sahip olması gerekir. Ben de belediye başkan adayı bir kardeşiniz olarak 10 yıl Darıca’yı güzelleştirecek projelerimiz üzerine çalıştım.
SORUNLARI ÇÖZECEĞİZ
Özellikle kadınlarımızın sorunlarını çözecek bir belediye başkanı olacağıma sizlerin önünde söz veriyorum. Bu yetkiyi bana verdiğinizde vatandaşımızın hayatını kolaylaştıracak işler yapacağız. 5 yıl boyunca hizmet etmekten, çocuklarımıza ve gençlerimize iş, eğitim ve spor alanları oluşturmaktan gurur duyacağız. Bunu yapmaya cesaretimiz, eğitimimiz ve hevesimiz var. Sizlerin desteği ile bu işi başaracağız. Hep beraber Darıcamızı güzelleştirelim.
DARICA İYİ YÖNETİLMEDİ
Bugün Darıca’nın boğuştuğu sorunlar Darıca’nın iyi yönetilememesinden kaynaklanıyor. Bu yüzden Darıca kendi içinden çıkmış bir belediye başkanı ile kendine yakışır bir yönetimi hak ediyor. Artık Darıca’da yeni bir yönetim vakti gelmiş demektir. Geçmişin tüm sorunlarını çözme gücüne de yepyeni bir Darıca inşa etme kuvvetine de sahibiz. Şimdi önümüzde yeni bir seçim var. Bizim seçimlerimiz ve bizim kararlarımız geleceği belirleyecek. Bu kenti yönetmek artık vicdan meselesi.
DARICA’NIN EVLADIYIM
Yola çıkarken hep içinde büyüdüğüm, iyi anılar biriktirdiğim, pazarına gittiğim ve sorunlarının yumak haline dönmüş bir Darıca’nın derdini kendine dert edinmiş bir kardeşiniz olarak Darıca Belediyesi’ni sizlerle beraber yöneteceğiz. Darıca’nın evladı olarak bu kentlinin hakkını bu kentliye vereceğim ve Darıcalıya hizmet eden, kentine hizmet getiren bir belediye başkanı olacağım. İnsanların artık Darıca’ya ‘Burası bir kent’ dediği hale getireceğim.”
Törk’ün konuşmasının ardından Afyon Sultandağ Yakasenekliler Kültür Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Özgür Birtan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.
Bu haber 778 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Büyükakın; 15 Temmuz gecesi 251 şehit verdik, milyonlarca dirildik’

Başkan Büyükakın; 15 Temmuz gecesi 251 şehit verdik, milyonlarca dirildik’

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 4. yılında, ‘’Vatanını ve bayrağını canının ötesinde tutan, millî değerlerine ve özgürlüğüne sahip çıkan bir milletiz. Bunun en açık ispatını da 15 Temmuz gecesi milletçe gösterdik’’ dedi.

Yıldız 'Ayasofya'mızın yeniden ibadete açılmasına gayret gösteren tüm yetkilileri tebrik ediyoruz'

Yıldız 'Ayasofya'mızın  yeniden ibadete açılmasına gayret gösteren tüm yetkilileri tebrik ediyoruz'

İYİ Parti Kocaeli il başkanı Yıldız'dan Ayasofya açıklaması

Türel, Ayasofya’nın camiye döndürülmesini takdirle karşılıyorum

Türel, Ayasofya’nın camiye döndürülmesini  takdirle karşılıyorum

.

Haydar Akar'a büyük onur

Haydar Akar'a büyük onur

O artık Gazi meclisin başkan vekili

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ