12 Aralık 2018 Çarşamba 14:08
 
  • 5,393 TL

  • 6,116 TL

  • 215,73 TL

  • 92.106

Öncekiler Sonrakiler

AHDIM OLSUN Kİ SENİ ORADAN İNDİRECEĞİZ

Ahdım olsun ki seni oradan indireceğiz
03 Haziran 2018 Pazar 12:19

.

CHP Yarımca Seçim İrtibat Bürosu açılışında konuşan CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, “Ülkeyi karanlığa sürükleyenleri 24 Haziran’da göndereceğiz” dedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Körfez İlçe Örgütü Yarımca Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışını gerçekleştirdi. CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren, Büyükşehir Belediye Meclisi CHP Grup Başkanvekili Engin Taşdemir, partinin 27. Dönem milletvekili adaylarından; Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Parti Meclisi üyesi (PM) Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Kocaeli Milletvekili Tahsin Tarhan, Prof. Dr. Muhip Kanko, Anıl Acurman, Ebru Küçükaydın, Yeşim Akpınar, Ali Güneş ve Tuğman Kayalı da açılışa katılan isimler arasındaydı.

13 CESUR ADAY
Partililerin yoğun katılım sağladığı açılışta konuşan CHP Körfez İlçe Başkanı Cavit Dağdeviren, “Yalana, talana, yolsuzluğa, yasaklara ve yoksulluğa karşı durmak için cumhurbaşkanı olmaya hazırlanan Sayın Muharrem İnce ve demokrasi mücadelesinde kendini siper eden 13 cesur milletvekili adayımız için açılışımızı büyük bir coşku ile gerçekleştiriyoruz. Katılım gösteren ve destek veren herkese teşekkür ederim” diye konuştu.

ÖDÜN VERMEYECEĞİZ
Dağdeviren’in ardından partililere hitap eden CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise seçimlere 22 gün kaldığını hatırlattı. 25 Haziran sabahında Türkiye’de özgürlüklerin ve demokrasinin önünün açılacağını söyleyen Sarıbay, iktidar partisi yöneticilerinin miting alanlarında kendilerine oy vermeyenler ve CHP’liler için kullandığı hakaret içerikli konuşmaları eleştirdi.
Sarıbay, tüm bu konuşmalara rağmen asla nezaketlerinden ödün vermeyeceklerini ve bu tarz diyaloglar yerine seçim çalışmalarına yoğunlaşacaklarını ifade etti.

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞAN PARTİLİLER
Sarıbay, “24 Haziran’da ülkemizin önü açılacak. Herkes neyin ne olduğunu biliyor. Askere kumpas kuranları, cemaatlerle zamanında iş birliği yapıp ülkeyi karanlığa sürükleyenleri 24 Haziran’da göndereceğiz. Bu programdan sonra tüm adaylarımız ve partililerimiz görevlendirildikleri yerlerdeki saha çalışmalarına katılacaklar. Ülkemiz için, geleceğimiz için gece gündüz çalışan tüm partililerimize bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

DEMOKRASİYİ TEKRAR GERİ GETİRECEĞİZ
27. dönem milletvekili adaylarından CHP PM üyesi ve Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ise, “Bir önceki parlamentoda meclisin tüm yetkileri cumhurbaşkanına devredildi. Bunu engellemek ve demokrasiyi tekrar getirmek için canla başla çalışıyoruz. 24 Haziran günü parlamentoda CHP’nin üstünlüğünü sağlayacak, sayın Muharrem İnce’yi ise cumhurbaşkanı yapacağız” dedi.

AHDIM OLSUN Kİ
AKP’nin seçim öncesinde emekliye, işçiye ikramiye, çalışma şartlarının iyileştirilmesi gibi vaatler verdiğini hatırlatan Akar, “Bunları duydukça gülüyorum. İnsan sormaz mı bu zamana kadar niye yapmadınız da elinizi tutan mı vardı diye? Ve son olarak onların kullandığı sloganla kendilerine seslenmek istiyorum; Ahdım olsun ki seni oradan indireceğiz” dedi. Konuşmaların ardından Mimar Sinan Mahallesi No:88 adresinde hizmet verecek olan Yarımca Seçim İrtibat Bürosu’nun açılışı gerçekleştirildi.Bu haber 718 defa okundu

DİĞER HABERLER

Tahir Büyükakın’dan KTO’ya Ziyaret

Tahir Büyükakın’dan KTO’ya Ziyaret

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tahir Büyükakın, Körfez Ticaret Odası’nı ziyaret etti.

Savaş Kılıç, aday adayı oldu

Savaş Kılıç, aday adayı oldu

Saadet Partisin de aday adaylığı başvurusu hareketliliği devam ediyor

Memur-Sen'den hayırlı olsun ziyareti

Memur-Sen'den hayırlı olsun ziyareti

Memur-Sen Şube Başkanları Haftanın 2. Ziyaretini Sağlık-Sen Şubesine Gerçekleştirdi.

Hürriyet pazarcılarla kahvaltıda buluştu

Hürriyet pazarcılarla kahvaltıda buluştu

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, İzmit Doğu Kışla Cumartesi Pazarı esnafıyla kahvaltıda bir araya geldi .

CHP İzmit, köylere çıkarma yaptı

CHP İzmit, köylere çıkarma yaptı

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ