21 Ağustos 2019 Çarşamba 13:22

AHMET ÖZEN'DEN SERT AÇIKLAMA:'AK PARTİ TEŞKİLATLARI REİSİ DİNLEMİYOR!'

Ahmet Özen'den sert açıklama:'Ak parti teşkilatları Reisi dinlemiyor!'
19 Mart 2019 Salı 11:31

Saadet Partisi İzmit Belediye Başkan adayı Ahmet Özen, Ak Partinin Kocaeli mitingi dolayısıyla İzmit’in bayrak, pankart ve afişlerle doldurulmasına tepki gösterdi. Bu tavrın milletin parasıyla israf olduğunun ve çevreye ciddi zararlar verdiğinin altını çizen Özen; “Ak Parti teşkilatları reisi dinlemiyor.” dedi.

Bugün Milli İrade Meydanı’nda gerçekleştirilecek Ak Parti mitingi için İzmit’in büyük bölümü bayrak ve afişlerle donatıldı. Bu durumu değerlendiren Özen; “Tayyip Bey; seçim sürecine girerken bayrak, afiş gibi uygulamaların çağ dışı kaldığını söylemiş ve çevreye verdiği zarardan bahsetmişti. Biz de Ak Parti'de, artık sosyal medya gibi mecralara ağırlık verilecek ve çevre hassasiyeti gözetilecek diye bekliyorduk. Ancak bugünkü miting dolayısıyla İzmit’te yapılan süslemelere bakıyorum da, anlaşılan Ak Parti teşkilatları reisi dinlemiyor. Sanki kaybettikleri gücü, halk desteğini tekrardan eski günlerindeki gibi mitingler yaparak yakalamaya çalışıyor gibiler. İzmit’te neredeyse bütün bilboard ve raketleri kullanmalarına rağmen yine de yetmezmiş gibi şehrin her tarafına bayrak ve pankart asmalarını anlamlandıramadım.POŞETİN VERDİĞİ ZARARDAN ÇEVREYİ KORUMAYA ÇALIŞIYORLAR AMA...

"Görüyoruz ki, bu yaklaşımdan ötürü meydana gelecek çevre kirliliği hiçbir şekilde önemsenmemiş. Hatırlarsınız çok değil, kısa bir süre önce çevre duyarlılığı gerekçe gösterilerek poşetten ücret talebi gibi bir uygulamaya gidilmişti. Poşetin verdiği zarardan çevreyi korumaya çalışıyorlardı ama, bir yıl birikecek atık poşetin çevreye vermeyeceği zararı bir günlük mitingle veriyorlar.”GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ DEĞİL, İSRAF BELEDİYECİLİĞİNE DEVAM EDECEKLERİ ANLAŞILDI
“Ekonomik krizin yaşandığı ve halkın büyük bir bölümünün geçim sıkıntısı çektiği bu süreçte, abartılı bir şekilde yapılan tanıtım çalışmalarını ciddi bir israf olarak değerlendiriyorum. Keşke gereksiz yere harcanan bu milletim yüz binlerce lirası vatandaşların ihtiyaçlarını karşılasa da, dillerinden düşürmedikleri gönül işinin laftan ibaret olmadığını gösterseler. Seçim öncesi yapılan bu israf bile gönül işinde ne kadar samimi olduklarını gösteriyor.
Bu arkadaşlara bir hatırlatmada bulunmak istiyorum: Bütün bilboard ve raketlerde bulundukları yetmezmiş gibi bir de bayrak, afiş gibi materyalleri şehrin her tarafına asmalarının kendilerine hiçbir getirisi olmayacaktır. Çok bayrak asmanız çok güçlü olduğunuz anlamına gelmiyor; bilakis gönül işi ile değil, israf belediyeciliği ile devam edeceğiniz anlamına geliyor.” dedi.
Bu haber 926 defa okundu

DİĞER HABERLER

CHP Kocaeli Kaz Dağları’nda doğa için nöbette

CHP Kocaeli Kaz Dağları’nda doğa için nöbette

CHP Kocaeli İl Örgütü, Kaz Dağları’ndaki katliama dur demek için Çanakkale’de süren doğayı koruma nöbetine katıldı.

Büyükşehir 5 milyar ile Kocaeli’ye ne yapacak?

Büyükşehir 5 milyar ile Kocaeli’ye ne yapacak?

.

Şanbaz Yıldız, MHP il başkanı Ünlü'ye çok sert sözlerle cevap verdi

Şanbaz Yıldız, MHP il başkanı Ünlü'ye çok sert sözlerle cevap verdi

Pelin Coştur Filiz başkanlığındaki İYİ Parti İzmit ilçe yönetimi belli oldu

Pelin Coştur Filiz başkanlığındaki İYİ Parti İzmit ilçe yönetimi belli oldu

KOCAMAN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI

KOCAMAN’DAN 15 TEMMUZ MESAJI

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü sebebiyle bir mesaj yayınladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ