20 Haziran 2018 Çarşamba 22:03
 
  • 4,740 TL

  • 5,492 TL

  • 194,62 TL

  • 94.552

Öncekiler Sonrakiler

AHMET ÖZEN'İN KONUŞMASI İFTARA DAMGA VURDU!

Ahmet Özen'in konuşması iftara damga vurdu!
04 Haziran 2018 Pazartesi 14:33

Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığı tarafından geçtiğimiz cumartesi günü İzmit Perşembe Pazarı Alanı’nda görkemli bir miting icra edildi.

Mitingden sonra yapılan iftara Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Ahmet Özen’in konuşması damga vurdu

24 Haziran seçimlerine sayılı günler kala çalışmalarını hızlandıran Saadet Partisi Kocaeli İl Başkanlığı, geçtiğimiz cumartesi de İzmit Perşembe Pazarı Alanı’nda görkemli bir miting icra etti. Mitingden sonra kurdukları yer sofralarında iftar yapan Saadet Partililere, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Ahmet Özen dikkat çeken bir konuşma yaptı.

“BU SEÇİMİN EN ÇOK TAŞLANAN AĞACI OLDUK”
Saadet Partisinin hızla yükseldiğinin altını çizen Özen, “Partimize her kesimden insan akın akın geliyor. Bu insanların tek bir gayesi var. O da kötü gidişatı bir an evvel durdurmaktır. Bugün miting alanımızı hıncahınç dolduran insanlar, 24 Haziran’da gerçekleşecek değişim bayramını müjdelemiştir. Saadet Partisinin bu denli yükselişini hazmedemeyenler, onun mecliste güçlü bir şekilde olmasını istemeyenler her türlü yalan ve iftiraya başvurmaktadırlar. Bunlar, iftira ve saldırganlıkla bizim önümüzü kesebileceklerini zannediyorlarsa büyük bir yanılgı içerisindeler. Meyve veren ağaç taşlanır. Saadet Partisi bu seçimin en çok taşlanan ağacı olmuştur. Bunun için Rabb'ime hamd ediyorum” dedi.

Bu haber 357 defa okundu

DİĞER HABERLER

Saadet'ten Türkiye’de bir ilk

Saadet'ten Türkiye’de bir ilk

“Saadet müziklerini canlı çalacaklar”

Sönmez, 'Müslüman oy çalar mı?'

Sönmez, 'Müslüman oy çalar mı?'

İyi Parti milletvekili adayı Ruhittin Sönmez Kullar'da halkla bir araya geldi. Kullar'lıların organize ettiği kahve mitingine katılım yüksek olurken, yine İyi Parti Milletvekili adayları Ayşegül Babacan ve Alper Bircanoğlu'da hazır bulundu.

Siyasiler nerede oy kullanacak?

Siyasiler nerede oy kullanacak?

.

Nevzat Doğan'dan İnce mesaj!

Nevzat Doğan'dan İnce mesaj!

PARTİSİNİN TESLİM EDİLMEDİĞİ KİŞİYE ÜLKEYİ Mİ TESLİM EDECEĞİZ

Fikri Işık, iş kadınlarıyla buluştu

Fikri Işık, iş kadınlarıyla buluştu

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, pazar günü gerçekleştirilecek olan seçime sayılı günler kala Antikkapı Restoran’da Kocaeli’deki esnaf ve iş kadınlarıyla kahvaltıda buluştu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET