17 Temmuz 2018 Salı 07:16
 
  • 4,847 TL

  • 5,681 TL

  • 193,24 TL

  • 89.744

Öncekiler Sonrakiler

AK GENÇ DİLOVASI’NDA 80 KİŞİLİK DEV KADRO

Ak Genç Dilovası’nda 80 Kişilik Dev Kadro
02 Mayıs 2018 Çarşamba 14:46

Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları, 24 Haziran seçimleri öncesi 80 kişilik SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) Genç üyeleri ile birlikte önceki gün Tavşancıl sahilde bir araya geldi.

Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları, 24 Haziran seçimleri öncesi SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) üyeleri ile birlikte önceki gün Tavşancıl sahilde bir araya gelerek semaverde çay keyfi yaptı.


Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Emre Sarıca ve Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları SKM Başkanı Sabahattin Kahriman’ın katıldığı buluşmada 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimleri hakkında Genç SKM üyelerine bilgilendirmeler yapıldı.


“Halka hizmet, Hakk'a hizmettir” düsturundan çıktıkları kutlu yolda hiç durmadan koşacaklarını belirten Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları Başkanı Emre Sarıca; “Önce inancımız sonra da memleketimiz için koşuyoruz, koşacağız. Zaten kendi davamız koşmayı, gayret etmeyi, seferde olmayı emrettiği için koşmaktayız. Biz, seferde olmayı emredilen bir davanın mensubu olarak tevfiki, muzafferiyeti ve muvaffakiyeti de Allah'tan diliyoruz.


Sözlerine devam eden Başkan Sarıca; 24 Haziran seçimleri öncesi Dilovası’nda genç kardeşlerimizle seçim çalışmalarımızı hızlandırmak, birlik ve beraberlik içinde olmak ve görüş alışverişinde bulunmak için Semaver Çayı eşliğinde buluştuk. Gençlerimize her zaman değer veren siyasette daha aktif rol almalarını isteyen Sayın Cumhurbaşkanımıza, partimize ve Cumhur ittifakına destek olmak için AK Parti gençlik kolları olarak var gücümüzle çalışıp, Allah’ın izniyle 24 Haziran’da Dilovası’nda, Kocaeli’nde ve Türkiye genelinde partimizin en yüksek oy oranını almasını sağlayacağız.


Bugün oturma günü değil dik ayakta kalma günü, Dilovası Gençliği olarak dimdik, ayakta olduğumuzu gösterme günü olduğunu belirten Ak Parti Dilovası İlçe Gençlik Kolları SKM Başkanı Sabahattin Kahriman, “Ben bu yola çıktığımda ilk olarak şunu dedim. Biz Dilovası gençliği olarak 24 Haziranda yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Seçimlerinde  bambaşka olacağız, çok büyük çalışmalar yapacağız. Ben bunu tek başıma halledemem. Sadece sizin desteğinizle, partimize, reisimize bağlılığınızla halledeceğiz. Bugün oturma günü değildir. Bugün ayakta kalma, dik durma günüdür. Sokaklarda olacağız meydanlarda olacağız. Şiddet göstermeden dik duruşu sokaklarda göstereceğiz. Biz bu toplantıları hak için, ümmet için, mazlumlar için sadece ve sadece Allah’ın rızasını kazanmak için yapmalıyız. Dilovası Gençlik Kolları olarak liderine yakışır bir gençlik kolları olmalıyız” diye konuştu.


Bu haber 367 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hasan Ayaz'dan Musa Yılmaz'a ağır sözler

Hasan Ayaz'dan Musa Yılmaz'a ağır sözler

Feto kimliğini gizlemeden 15 Temmuz Şehidlerimizi alçakça aşağılayan Musa Yılmaz denilen CHP Gebze İlçe başkanı! Haddini bil!!!.

OHAL sonrası için 27 maddelik düzenleme

OHAL sonrası için 27 maddelik düzenleme

OHAL sonrası için yeni düzenleme ile ilgili teklif Meclis Başkanlığı'na sunuldu.

Polise niyet, vekile kısmet

Polise niyet, vekile kısmet

Emekli polisler yine hüsrana uğradı.

Derince 15 Temmuz’da Tek Yürek Oldu

Derince 15 Temmuz’da Tek Yürek Oldu

Derince’de 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. yıldönümünde Kent Meydanı’nda düzenlenen Vatan Nöbeti ve Şehitlerimizi Anma Programı’na vatandaşlar yoğun katılım gösterdi.

CHP Darıca Bayramoğlu mahalle başkanını belirledi

CHP Darıca Bayramoğlu mahalle başkanını belirledi

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanlığı genel seçimlerin hemen ardından mahalle çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ