26 Şubat 2018 Pazartesi 00:38
 
  • 3,791 TL

  • 4,663 TL

  • 162,07 TL

  • 117.522

Öncekiler Sonrakiler

AK GENÇLER İSTİŞAREDE BULUNDU

AK gençler istişarede bulundu
23 Ocak 2018 Salı 10:02

.

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanlığının düzenlediği,  kuruluşundan bugüne kadar gençlik kollarında İl Başkanlığı, Yöneticilik ve İlçe Başkanlığı yapmış ve görev almış kişilerden oluşan İstişare Kurulu Toplantısında eskiler ve yeniler bir araya geldi.

ESKİ VE YENİ HEPSİ BİRARADA

Seka Park deniz düğün salonunda gerçekleşen “Gençlik İstişare Toplantısı”na Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kadın Erkek Fırsat Eşitliği (KEFEK) Başkanı Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve AK Parti MKYK Üyesi, Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ve Gençlik Kolları İstişare Kurulu üyeleri katıldı. 27 Ocak’ta Cumhurbaşkanının katılacağı Kongrenin de gündem olduğu toplantıda eski günler yad edilip, gündem hakkında istişareler yapıldı. Toplantı soru- cevap ile devam etti.
Bu haber 648 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başbakan, Kocaeli'de

Başbakan, Kocaeli'de

.

Kocaeli Saadet'e bir ayda 670 üye

Kocaeli Saadet'e bir ayda 670 üye

Saadet Partisi Kocaeli İl Teşkilatı aylık divan toplantısını yoğun ve çoşkulu bir katılımla Necati Gençoğlu Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

İzmit'te 20 Bin Broşür Dağıtıldı

İzmit'te 20 Bin Broşür Dağıtıldı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından Başbakan Binali Yıldırım'ın katılımıyla gerçekleştirilecek kongre için İzmit'te 20 bin broşür dağıtıldı.

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

Ayaz’dan STK’lara Kongre Daveti

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz STK temsilcileriyle bir araya gelerek, 25 Şubat’ta gerçekleşecek olan il kongresi için davette bulunuyor.

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti’li Kadınlardan 28 Şubat Programı

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından 28 Şubat darbesi kapsamında, ’28 Şubat Bir Onur Mücadelesidir’ konulu konferans düzenliyor.

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Oy için 40 takla atanlar sizi meclise almadı

Hürriyet’ten Yavuz Selim’e moral ziyareti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ