27 Mayıs 2018 Pazar 18:14
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

AK GENÇLER İSTİŞAREDE BULUNDU

AK gençler istişarede bulundu
23 Ocak 2018 Salı 10:02

.

AK Parti Kocaeli İl Gençlik Kolları Başkanlığının düzenlediği,  kuruluşundan bugüne kadar gençlik kollarında İl Başkanlığı, Yöneticilik ve İlçe Başkanlığı yapmış ve görev almış kişilerden oluşan İstişare Kurulu Toplantısında eskiler ve yeniler bir araya geldi.

ESKİ VE YENİ HEPSİ BİRARADA

Seka Park deniz düğün salonunda gerçekleşen “Gençlik İstişare Toplantısı”na Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, AK Parti Kocaeli İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, Kadın Erkek Fırsat Eşitliği (KEFEK) Başkanı Kocaeli Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu ve AK Parti MKYK Üyesi, Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün ve Gençlik Kolları İstişare Kurulu üyeleri katıldı. 27 Ocak’ta Cumhurbaşkanının katılacağı Kongrenin de gündem olduğu toplantıda eski günler yad edilip, gündem hakkında istişareler yapıldı. Toplantı soru- cevap ile devam etti.
Bu haber 696 defa okundu

DİĞER HABERLER

Seçeceğiniz lidere dikkat edin!

Seçeceğiniz lidere dikkat edin!

Dünyanın en önemli lider ve yönetici guruplarından biri olan Amerikalı Yazar John C. Maxwell, Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde liderlere ve seçim sandığına gidecek vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu.

AK Parti’den gövde gösterisi

AK Parti’den  gövde gösterisi

.

Üretim her gün azalıyor

Üretim her gün azalıyor

Kandıra köylüsüyle bir araya gelen Muhip Kanko, 24 Haziran’da yönetim anlayışının değişeceğini, çiftçinin değerinin artacağını söyledi.

Uslu, Köylülerle sahurda buluştu

Uslu, Köylülerle sahurda buluştu

.

Ebru Küçükaydın,Dur durak bilmiyor

Ebru Küçükaydın,Dur durak bilmiyor

.

CHP li adaylar Ankara'da tanıtıldı

CHP li adaylar Ankara'da tanıtıldı

CHP’nin milletvekili adaylarını tanıttığı ve seçim bildirgesini açıkladığı toplantıda partinin Kocaeli İl Örgütü neferleri de yerlerini aldı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET