19 Aralık 2018 Çarşamba 11:34
 
  • 5,321 TL

  • 6,070 TL

  • 214,73 TL

  • 91.555

Öncekiler Sonrakiler

AK KADIN İZMİT’TEN 500 YENİ ÜYE

AK Kadın İzmit’ten 500 yeni üye
07 Haziran 2018 Perşembe 10:43

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen ‘Kadınlar Buluşuyor’ programı kapsamında 500 yeni üye için rozet takma töreni düzenlendi.

Törende konuşan Milletvekili İlyas Şeker, “Bu seçim yedi düvele karşı yapılan bir seçim. Seçimi de teşkilatlarımızdaki bu coşku ve heyecanla kazanacağız” dedi

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ev sahipliğinde Mevlana Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen programda 500 yeni üyeye rozetleri takıldı. Yoğun katılımın sağlandığı programda, AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz, il ve ilçe yöneticileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Büyük coşkunun yaşandığı programda, İl ve İlçe Kadın Kolları tarafından hazırlanan video gösterimleri sunuldu.

ZAHMET OLMADAN RAHMET OLMAZ
Programın açılışında konuşan İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, "Kadınlar olmasaydı,  fedakârlığı, emeği, sevgisi, gayreti, mücadelesi olmasaydı, insanoğlu olmazdı. 24 Haziran seçimlerinin zafer ile müjdelenmesi biz kadınların emeklerinde hizmetlerinde saklıdır. Sorumluluklarımızın farkındayız. Aramıza yeni katılacak olan kadınlarımız bu kutlu yürüyüşte gücümüze güç katacaktır. 24 Haziran seçimlerinde kadınlar olarak ulaşılmayan kişi kalmayana kadar fedakârlık etmeliyiz. Kolay olan hiç bir şey lezzetli olmaz. Zahmet olmadan rahmet olmaz” dedi.

GÜÇLÜ TÜRKİYE’Yİ İLMEK İLMEK İŞLİYORUZ
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz da konuşmasında, “Hayata geçirdiğimiz tüm projelerimiz halka dokunuyor, ihtiyaçları karşılıyor. Kadınlarımız güçlü sezgileriyle oynanan oyunları bozmak için gece gündüz çalışıyor. Güçlü Türkiye’ye giden yolu ilmek ilmek işliyor. Biz kadınlar başta olmak üzere inanıyoruz ki; zafere ulaşacağız. Vatandaşımızın desteğiyle şimdi şahlanacağız. İzmit İlçe Kadın Kollar Başkanımız Betül Yazıcı ve ekibine bu güzel programları için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

YEDİ DÜVELE KARŞI YAPILAN BİR SEÇİM
Sonrasında konuşan Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker de, “Bu seçim yedi düvele karşı yapılan bir seçim. Avrupa, Amerika ve onların piyonları Türkiye’nin karşısında. 24 Haziran seçimleri ülkemiz için bir dönüm noktası olacak. Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle yönetimde istikrar olacak. Parlamento da daha güçlü hale gelecek” ifadelerini kullandı. Şeker, İlçe Kadın Kollarını program için tebrik ederek, yeni üyelerin hayırlı olması temennisinde bulundu. Konuşmaların ardından yeni üyelere rozetleri takıldı.


Bu haber 415 defa okundu

DİĞER HABERLER

Büyükakın 'Şehri imar ederken nesli ihmal etmeyeceğiz'

Büyükakın 'Şehri imar ederken nesli ihmal etmeyeceğiz'

Büyükakın, Karamürsel’de STK temsilcilerinin katıldığı toplantıda bir şehri imar ederken, bir nesli asla ihmal edilemeyeceğini söyledi.

Orhan Coşkuner DP'den meclis üyesi adayı oldu

Orhan Coşkuner DP'den meclis üyesi adayı oldu

Demokrat Parti Başiskele de bir meclis üyesi adayı daha resmi başvurusunu yaptı.

Memur-Sen ziyaretlerine devam ediyor

Memur-Sen ziyaretlerine devam ediyor

Memur-Sen Hizmet Kollarının Şube başkanları, Şahin YAŞLIK Başkanlığında Ziyaretlerinin 2.Haftasında Bem Bir-Sen Kocaeli Şubesiyle devam ediyor.

Hürriyet, Taşeron sistemin sorumlusu AKP

Hürriyet, Taşeron sistemin sorumlusu AKP

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet mecliste yaptığı basın açıklamasında kadroya alınmayan taşeron işçilerin sorunlarını dile getirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ