17 Aralık 2018 Pazartesi 04:33
 
  • 5,372 TL

  • 6,078 TL

  • 214,26 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

AK KADIN İZMİT START VERDİ

AK Kadın İzmit Start Verdi
20 Nisan 2018 Cuma 09:50

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, tüm yönetimleri ve mahalle başkanlarıyla bir araya gelerek, seçim çalışmalarını değerlendirdi.

Başkan Yazıcı, “AK Parti İzmit kadınları olarak var gücümüzle çalışacağız ve en güçlü desteği İzmit’ten vereceğiz” dedi.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları yönetimleri ve mahalle başkanları seçim çalışmalarını planlamak üzere olağanüstü toplantıda bir araya geldi. İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı önderliğinde ilçe binasında gerçekleştirilen toplantıda İl Kadın Kolları Seçim İşleri Başkanı Aysun Yıldırım da sunum yaptı. Toplantıda konuşan Başkan Yazıcı, göreve geldiklerinden bu yana her an seçim olacak gibi koordineli bir şekilde sürdürdükleri çalışmalarını daha da hızlandıracaklarını kaydetti.


‘BU SEÇİM ZORUNLUDUR’

Cumhurbaşkanımız seçim tarihini 24 Haziran 2018 olarak açıklandı. Bizler dinamik ekibimizle ve teşkilatımız ile seçim için hazırız diyor, yüce Allah'tan 24 Haziran 2018 seçimlerinin ülkemiz ve milletimiz için hayırlar getirmesini diliyorum. Türkiye'nin içinde bulunduğu durum gereği seçim yapılması zorunludur” dedi.


‘MİLLETİMİZİN SELAMETİ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ’
Başkan Yazıcı açıklamalarının devamında, “Ülkemizin yararına olan her türlü karara şahsi beklentileri bir tarafa bırakarak bugüne kadar hep arkasında olduk, olur dedik, bundan sonra da milletimizin emrinde çalışmaya, ülkemin geleceği için, milletimizin selameti için gayret etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 469 defa okundu

DİĞER HABERLER

Gebze’de Büyükakın’a sevgi seli

Gebze’de Büyükakın’a sevgi seli

Gebze Kent Meydanı’nda vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Büyükakın, esnafları da ziyaret eden hayırlı işler diledi.

Bakan’dan Kandıra yolu itirafı; Duble yol 2019’da bitmeyecek

Bakan’dan Kandıra yolu itirafı; Duble yol 2019’da bitmeyecek

.

Şatafata para var EYT’ye yok

Şatafata para var EYT’ye yok

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet mecliste yaptığı basın açıklamasında emeklilikte yaşa takılanların sorunlarını dile getirdi.

Hürriyet’ten hükümete, '3600 sözünüzü tutun!'

Hürriyet’ten hükümete, '3600 sözünüzü tutun!'

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet mecliste yaptığı basın açıklamasında 3600 ek gösterge sorununu dile getirdi.

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

.

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları tarafından Sabri Yalım Parkı’nda kadın emeğinin sergilendiği kermesin açılışına katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ