21 Mart 2019 Perşembe 19:34
 
Öncekiler Sonrakiler

AK KADINLARDAN SEPETÇİ KÖYÜ ÇIKARMASI

AK Kadınlardan Sepetçi köyü çıkarması
02 Ağustos 2018 Perşembe 12:19

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, 24 Haziran seçimleri sonrasında teşekkür ziyaretlerine Sepetçi Köyü ile devam etti.

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı ve ekibi, 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve 27’nci Dönem Milletvekilliği Genel Seçimlerindeki desteklerinden dolayı mahallelere teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.  Köy meydanında, köy sakinleriyle bir araya gelen Başkan Yazıcı ve yöneticileri, vatandaşlarla sohbet etti, taleplerini dinledi. Sepetçi Köyü’nün kararının her zaman hizmetten yana olduğunu vurgulayan Yazıcı, “Biz her zaman halkımıza güvendik. Sepetçi Köyü’müz de sandıkta en güzel şekilde cevabını verdi” dedi.

‘HERKESİN PARTİSİYİZ’
Başkan Yazıcı, “Sandıktan çıkan irade neyse başımız gözümüz üstündedir. 24 Haziran seçimlerinde İzmit ilçesindeki sandıklardan çıkan sonuçlarda İzmitli hemşehrilerimizin iradesidir. AK Parti milletin partisidir. Sizlere, 24 Haziran'da verdiğiniz destek için teşekkür ederiz. Biz, bu ülkede yaşayan tüm partililerin hepsinin partisiyiz” ifadelerine yer verdi.

Bu haber 642 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ