19 Mayıs 2019 Pazar 22:53
 
Öncekiler Sonrakiler

AK KADINLARIN KAMPI SONA ERDİ

AK Kadınların Kampı sona erdi
10 Eylül 2018 Pazartesi 10:37

AK Parti Kocaeli Kadın Kolları çalışmaları değerlendirmek üzere kampa girdi.

 3 gün süren ve 2 grup halinde gerçekleşen kampa 12 ilçe kadın kollarının yönetim kurulu üyeleri katılım sağladı. Birimlerin ayrı ayrı çalışmaları değerlendirip yeni çalışmaları planlayacağı kampta kadınlar etkili iletişim, iletişimin incelikleri ve sosyal medya eğitimleri aldılar.

7-9 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen teşkilat kampına Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu,İl Başkanı Abdullah Eryarsoy,MKYK üyesi Kocaeli Milletvekili Emine Zeybek, Kocaeli milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu ve Cemil Yaman, önceki dönem milletvekili Zeki Aygün, Darıca İlçe Başkanı Muzaffer Bıyık, Çayırova İlçe Başkanı Ali Osman Gür ve kadın meclis üyeleri de katılım sağladılar.


12 ilçe kadın Kolları yönetim kurulu üyelerinin katıldığı kampa il kadın Kolları yöneticileri de eksiksiz katılım sağladı.300 kişiyle gerçekleşen kampın açılış konuşmasını gerçekleştiren İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz ‘’Aşkınan çalışan yorulmaz.Biz Ak Kadınlar muhabbetle aşkla çalışıyoruz her daim.Gönüllülük esasına dayalı çalışıyoruz,sorumluluğumuz ağır…Askerimizin şehidimizin çoluk çocuğumuzun sorumluluğu üzerimizdedir.Bu masaların etrafında bu bilinçle varız ve bu davanın hakkını vermeliyiz.Biz Ak kadınlar fikirlerimizle varız ve değerliyiz.Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan sayesinde kadın artık siyasette daha fazla temsil gücü kazandı.Kadın eli her yere değmeli’’ dedi.


Konuşmalarına devam eden Başkan Yılmaz, "Ülkece çok zor zamanlar geçirdik.29 gece boyunca evimize girmedik nöbet tuttuk.Çoluk çocuğumuzdan ayrı kaldık.Bizi birlikte tutan bu inançtı.Bu inançla yürüyor ve önümüze bakıyoruz.Eski Türkiye yok,güçlü Türkiye var artık.Ekonomiyle bizi yıkmak isteyenler bunu başaramayacaklar. Biz bir ve beraber oldukça bu sınavdan da güçlenerek çıkacağız.’’ sözlerinde bulundu.Bu haber 807 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ