10 Aralık 2018 Pazartesi 19:29
 
  • 5,333 TL

  • 6,088 TL

  • 213,58 TL

  • 92.227

Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ’DEN KÖYLERE ÇIKARMA

AK Parti’den Köylere Çıkarma
09 Eylül 2018 Pazar 12:30

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen program kapsamında, İzmit köylerine bir dizi ziyaretlerde bulunuldu.

AK Parti İzmit İlçe başkanlığı saha çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Her gün İzmit’in farklı mahallesinde vatandaşlarla buluşan İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve yöneticileri bu kez köyleri ziyaret etti. Kocaeli Milletvekili Fikri Işık’ın katılımıyla gerçekleştirilen köy ziyaretlerinde, ilçe Başkanı Hasan Ayaz, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, İzmit Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Çetin, Türkiye Muhtarlar Derneği Kocaeli Şube Başkanı Vedat Yoldaş, il ve ilçe yöneticileri katıldı.5 KÖY ZİYARET EDİLDİ Milletvekili Fikri Işık ve beraberindekiler ziyaretlerine Karaabdülbaki köyü ile başladı. Burada vatandaşlarla buluşan AK Partililer daha sonra Sapanpınar Kurtdere, Süleymaniye ve Ortaburun köylerine geçti. Köylülerin büyük ilgi gösterdiği ziyaretlerde çeşitli konularda görüş alış verişlerine bulunuldu. Vatandaşların taleplerini de dinleyen AK Partililer, köylere yapılan yatırımlarla ilgili de bilgilendirme bulundu.Bu haber 1014 defa okundu

DİĞER HABERLER

Rıdvan Kılıç, aday adayı oldu

Rıdvan Kılıç, aday adayı oldu

Saadet Partisi Çayırova İlçe Teşkilatında Meclis Üyeliği Aday Adaylığı Devam Ediyor.

Suriyelilere kaynak bulanlar EYT’lilere bulamıyor

Suriyelilere kaynak bulanlar EYT’lilere bulamıyor

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet konuk olduğu Uğur Dündar ile Halkın Arenası programında emeklilikte yaşa takılanların mağdur edildiğini söyleyerek, “Suriyelilere bile kaynak buluyorlar EYT’lilere bulamıyorlar” dedi.

Büyükakın, Öncelikli hedefimiz yaşam kalitesini artırmaktır

Büyükakın, Öncelikli hedefimiz  yaşam kalitesini artırmaktır

Büyükakın, İzmit Kapanönü ve Sanat Sokağında ki esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

Hürriyet gazi sayılmayanlar Halkın Arenası’nda da gündeme taşıdı

Hürriyet gazi sayılmayanlar Halkın Arenası’nda da gündeme taşıdı

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, Uğur Dündar’ın katıldığı Halkın Arenası programında terörler mücadelede yaralanmasına rağmen gazi sayılmayanları gündeme taşıdı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ