10 Aralık 2018 Pazartesi 08:36
 
  • 5,310 TL

  • 6,071 TL

  • 212,95 TL

  • 93.699

Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ’Lİ MOLLAOĞLU KÖRFEZ MECLİSİNE ADAY ADAYI

AK Parti’li Mollaoğlu Körfez meclisine aday adayı
04 Aralık 2018 Salı 12:03

.

AK Parti Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Canan Mollaoğlu, belediye meclis üyeliği için aday adaylığı başvurusunu yaptı. Mollaoğlu, adaylığı ile ilgili açıklamasında, “Farklı bir mecrada daha hizmet etmeye talibim” dedi

AK Parti’de yaklaşan yerel seçimler öncesindeki aday adaylığı ile ilgili başvurular devam ediyor. İlçede belediye başkanlığı ile ilgili olarak mevcut başkan İsmail Baran ile birlikte toplam 16 aday adayı çıkarken, meclis üyelikleri için de partililer adeta teşkilat binasına akın ediyorlar. Belediye meclisine aday adayı olanlardan biri de mevcut İlçe Kadın Kolları Başkanı Canan Mollaoğlu oldu.

RESMİ BAŞVURUSUNU YAPTI
AK Parti’nin ilimizdeki en aktif kadın kolları teşkilatlarından biri olarak kabul edilen Körfez İlçe Kadın Kolları yönetimi ile başarılı çalışmalara imza atan Mollaoğlu, Körfez Belediyesi’nde meclis üyesi olmak için aday adaylığı başvurusunda bulundu. Mütevazı kişiliği ve parti içindeki özverili çalışmaları ile her kesimin takdirini gören Mollaoğlu’nun bu kararını yönetimi ve yakın çevresi ile istişare ettiği ve daha sonrasında net kararını verdiği belirtildi.

“HİZMET İÇİN ADAY OLDUM”
Adaylığı ile ilgili olarak bir de açıklama yapan AK Parti Körfez İlçe Kadın Kolları Başkanı Canan Mollaoğlu, “Parti büyüklerimizin izni, yakın çevremizin isteği ve şahsi olarak da farklı bir mecrada daha hizmet edebilmek temennisi ile Körfez Belediyesi meclis üyeliği için aday adayı oldum. Umarım hakkımızda hayırlısı olur” dedi. Öte yandan Mollaoğlu, meclis listesine girmesi ve seçilmesi halinde bu görevini kadın kolları başkanlığı ile birlikte yürütecek.Bu haber 392 defa okundu

DİĞER HABERLER

Suriyelilere kaynak bulanlar EYT’lilere bulamıyor

Suriyelilere kaynak bulanlar EYT’lilere bulamıyor

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet konuk olduğu Uğur Dündar ile Halkın Arenası programında emeklilikte yaşa takılanların mağdur edildiğini söyleyerek, “Suriyelilere bile kaynak buluyorlar EYT’lilere bulamıyorlar” dedi.

Erdoğan'ın telefon konuşması interneti salladı

Erdoğan'ın telefon konuşması interneti salladı

.

Büyükakın, Öncelikli hedefimiz yaşam kalitesini artırmaktır

Büyükakın, Öncelikli hedefimiz  yaşam kalitesini artırmaktır

Büyükakın, İzmit Kapanönü ve Sanat Sokağında ki esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

Hürriyet gazi sayılmayanlar Halkın Arenası’nda da gündeme taşıdı

Hürriyet gazi sayılmayanlar Halkın Arenası’nda da gündeme taşıdı

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, Uğur Dündar’ın katıldığı Halkın Arenası programında terörler mücadelede yaralanmasına rağmen gazi sayılmayanları gündeme taşıdı.

Zekeriya Özak herkese dokunuyor...

Zekeriya Özak herkese dokunuyor...

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ