18 Temmuz 2019 Perşembe 00:39
 
Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ'DE İLK MÜRACATI TEKGÜMÜŞ YAPTI

Ak parti'de ilk müracatı Tekgümüş yaptı
09 Kasım 2018 Cuma 17:06

.


Adalet ve Kalkınma Partisi'nde belediye başkan adaylığına ilk müracaatı Nihat Tekgümüş gerçekleştirdi. Dosyasını ilk önce teslim eden Nihat Tekgümüş, partinin kuruluşundan beri bu davada hizmet ettiğini belirtti. Dosyasını Ak Parti İlçe Seçim işleri Başkanı Ramazan Tuna teslim Eden Nihat Gümüş, Cenab-ı Mevla çıktığımız bu yolda bizleri mahçup etmesin. Hayırlı olmasını diliyorum. dedi. Tuna İse, Nihat Tekgümüş'e başarılar dilediğini ifade etti; ve dosyasını aldı.

NİHAT TEKGÜMÜŞ KİMDİR?
Ben Nihat Tekgümüş. 1970 Artvin Şavşat doğumluyum. 19 yıldır Körfez İlçe'de ikamet etmekteyim. Evliyim. 2 kız çocuğu babasıyım.
1992 yılında Doğru Yol Partisi'nden Artvin İl Delegesi, Artvin-Şavşat- Meydancık Belde Başkan Yardımcılığı görevinde bulundum. Daha sonra bir dünya devi olan Alman Knauf Firması'nda yönetici olarak vazifede bulundum. 1999 yılında Sanayinin başkenti Körfez'e yerleştim. 2001 yılında Körfez Belediyesi'nde vazifeye başladım.
Dünya Liderimiz; mevcut Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğanın liderliğinde kurulan Adalet ve Kalkınma Partisi'ne, kuruluş tarihinden itibaren geçiş yaptım ve ailemle burada hizmetlerimi sürdürdüm; ve halende ailemle birlikte Kurtuluş Reçetesi olan partimde vazife
yapmaktayım. Körfez Belediyesi Parke-Bordür Fabrikasında 4 yıl müdürlük vazifesinde bulundum. Körfez Artvinliler Kültür ve Dayanışma Derneğinni Kurucu başkanlığını yaptım. Aynı zamanda Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu Mali Genel Sekreterliği vazifesinde bulundum. Bir çok sporsal etkinliklerde görev aldım ve aynı zamanda lisanslı atletizm sporcusuyum. Bunlara ilaveten; ülkemizin önde gelen bir çok sivil toplum örgütlerinde resmi veya gönüllü olarak vazife yaptım. Sosyal sorumluluk projelerinde bulundum.
Bu haber 762 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ