22 Temmuz 2019 Pazartesi 12:04
 
Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ, TEŞEKKÜR YEMEĞİNDE BULUŞTU

AK Parti, teşekkür yemeğinde buluştu
26 Temmuz 2018 Perşembe 10:15

AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı, 24 Haziran’daki elde edilen başarı nedeniyle teşekkür yemeği düzenledi.

AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı teşekkür yemeğinde bir araya geldi. 24 Haziran’da elde edilen başarı nedeniyle, AK Parti İzmit İlçe Teşkilatı ev sahipliğinde, Kadıköy Düğün Salonu’nda düzenlenen teşekkür yemeğine Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AK Parti İl Başkanı Abdullah Eryarsoy, AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz,  İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan, İl Yöneticileri, İlçe Yöneticileri, Mahalle Başkanları ve partililer katılım gösterdi.

 

‘Gönül erleriyiz’

İlk olarak kürsüye çıkan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “Bu akşam burada bulunmamızın en büyük nedeni AK Parti teşkilatları olarak 24 Haziran seçimlerinden güzel sonuçlar almamız. Biz güzel bir ekibiz. Bütün yapılarıyla biz biriz, beraberiz, güzel bir ekibiz. Bunun nedeni hizmet şuurudur. Bu şiarla yola çıktığımız için hep başarı getirdi. Tek vatani tek devlet, tek bayrak şuuruyla da bu hizmet akışı kıyamete kadar payidar olacaktır. Bizler büyük Türkiye hayaliyle 2023, 2053, 2071 için hizmet üretmeye çalışan gönül erleriyiz” şeklinde konuştu.

 

‘İzmit AK Parti’nin kalesidir’

“Sizler gibi çalışma arkadaşlarım olduğu için Allah’a şükrediyorum” diyen Ayaz, “İnşallah önümüzdeki yerel seçimlerde de sıkmadık el, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Kemal Kılıçdaroğlu’nun yürüyüşü zamanında ‘Hayrın başkenti’ diye flama asmışlardı. Biz o gün de dedik İzmit her zaman Recep Tayyip Erdoğan’ın başında olduğu AK Parti’nin kalesidir. Oylarını arttıran 3 mahallemizin başkanlarını Kudüs’e göndereceğiz. Terzibayırı Mahalle Başkanımıza teşekkür ediyorum. 1 Kasım seçimlerine oranla yüzde 4 civarı oy arttırdı. Gündoğdu Mahallesinden de çok güzel sonuçlar aldık. Bir siyasi parti liderinin mahallesinde 3 kat fark attık. Hakkaniye köyümüzde de yüzde 26.5 oranında oyumuz yükseldi. Kendilerine çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

‘Birlikte başardık’
 Plaket takdiminin ardından kürsüye gelen İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan, “Büyük bir mücadeleden alnımız dik bir şekilde aştık. Geleceğe yine aynı başarı hedefleriyle yürüyeceğiz. Bu mücadele içerisinde güzel bir çalışma oldu. Sahada terimizi akıttık. Basmadık toprak, çalmadık kapı bırakmadık. 1 oy için bile 5 kat uğraş verdik. Daha iyi olabilir miydi? Olabilirdi. Hedefimiz Türkiye ortalamasının üzerine çıkmak ve Cumhurbaşkanlığı seçimini ilk turda tamamlamaktı. Bunu başardık. Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliği bizim için çok önemli. Bizler bu davanın siyasi neferleriyiz” dedi.

 Yeni başarı öyküleri yazacağız

Doğan sözlerini, “Köyünden kahvehanesine her yere nefer gibi girdik. Bundan sonra da öyle yapacağız. Hedefimiz yine 13 Belediye almaktır. İzmit’te yine AK Parti’nin yerel yönetim başarı öykülerine yeni öyküler eklenecektir. Makam mevki mücadelesi bize yakışmaz. Ne görev verilirse yerine getireceğiz ve İzmitimize bu ekiple yeni bir başarı öyküsü yazacağız” ifadeleriyle sonlandırdı.
 
Bu haber 978 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ