15 Ağustos 2018 Çarşamba 13:52
 
  • 6,088 TL

  • 6,905 TL

  • 226,96 TL

  • 92.079

Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ İŞİ SIKI TUTUYOR

AK Parti işi sıkı tutuyor
22 Haziran 2018 Cuma 09:58

Bir akşamda 102 mahallede sandık eğitimi

AK Parti İzmit İlçe Başkanlığı bir akşamda, 102 mahallede 5 bin sandık görevlisine eğitimi verildi

AK Parti mahalle teşkilatları sandıklara sahip çıkıyor. Rekor oy için yoğun tempoda saha çalışmalarını sürdüren İzmit ilçe teşkilatı, seçim günü sandıklarda güçlü bir şekilde yerini almaya hazırlanıyor.  İlçe Başkanlığı Seçim İşleri Birimi tarafından düzenlenen programlar kapsamında bir akşamda 102 mahallede 5 bin sandık görevlisine sandık eğitimi verildi. İlçe yöneticileri tarafından verilen eğitimlerde seçim günü sandık başında duracak sandık görevlilerinin dikkat etmesi gereken konular hazırlanan sunum ile anlatıldı.

SANDIKLAR BİZE MİLLETİN EMANETİ
Eğitimlerle ilgili açıklamada bulunan Seçim İşleri Birim Başkanı Ali Güney, "24 Haziran gecesi Allah'ın izniyle emeklerimizin karşılığını en güzel şekilde alacağız. Seçim sandıkta kazanılır anlayışıyla, tüm sandık görevlilerimizle seçim günü sabah saatlerinden itibaren sandıklarımızın başında olacağız. Sandıklarımız bizlere milletimizin emanetidir ve bu emanete var gücümüzle sahip çıkacağız. Bu nedenle tüm eğitimlerimizi ve çalışmalarımızı tamamladık" dedi.

Bu haber 465 defa okundu

DİĞER HABERLER

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Alınan tedbirlerle iyiye doğru gidiş başladı. Türkiye kimseyle bir ekonomik savaştan yana değildir. Fakat kendisine yönelik saldırı olduğunda da buna tepkisiz kalması beklenemez" dedi.

Deprem şehitlerini rahmetle andı

Deprem şehitlerini rahmetle andı

TBMM Başkanlık Divanı Katip üyesi ve CHP Kocaeli Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, 17 Ağustos 1999 Gölcük Depremi’nin 19’uncu yılında yayınladığı mesajda Kocaeli’nin olası bir depremde en çok risk taşıyan kent olduğunu söyledi.

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit sahaları boş bırakmıyor!

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, yarın seçim varmış gibi sokak sokak çalışmalarına devam ediyor.

MHP, Bahçeli'yi dinledi

MHP, Bahçeli'yi dinledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP), Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatı üzerine döviz hesaplarını bozdurdu.

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Sonuç bildirgesi yayımlandı

Dün 'Değişim ve Umut' kurultayı için Ankara'da toplanan Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) parti içi muhalifler, oy birliği ile almış oldukları kararla birlikte, sonuç bildirgesini yayımladı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ