20 Haziran 2018 Çarşamba 14:27
 
  • 4,752 TL

  • 5,496 TL

  • 194,79 TL

  • 94.204

Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ MİLLETİ YİYE YİYE BİTİRDİ

Ak Parti milleti yiye yiye bitirdi
03 Haziran 2018 Pazar 15:23

.

Haber: Burcu Nazlı 


İYİ Parti 27’nci Dönem Kocaeli Milletvekili birinci sıra Adayı Lütfü Türkan, bugün Luxor Garden Otel'de yapılan aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, AK Parti’nin listesinde yer almayan aday adaylarından bahsederek, “AK Parti, milleti yiye yiye bitirdi, şimdi de kendi evlatlarını yemeye başladı. Hani nerede Mahmut Civelek, hani nerede Şemsettin Ceyhan… AK Parti bitmeye başladı” ifadelerini kullandı.“İzmit’in kızı AK Parti’yi devirecek”
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve milletvekili adayı Lütfü Türkkan, “Hayatım boyunca hep seçilen oldum. Hiç seçen tarafta olmamıştım. Şu hayatta iki şey çok zor. Biri düğünde masa beğendirmek, diğeri ise listede sıra beğendirmektir. Ama unutulmasın ki seçilen 13 kişi en iyi isimler demek değildir. Sadece konjüktüre en uygun 13 kişi bu arkadaşlarımız olduğu için seçildiler.16 yıldır şehrimizde borazancılık yapan, yöneten AK Parti listesine bakın. Mesela eski il başkanlarından Mahmut Civelek ve Şemsettin Ceyhan’ı listede göremedik. Ak Parti milleti yemeyi bıraktı. Artık kendi öz evlatlarını yiyorlar. Kendilerini bitiriyorlar. Bu seçim karşılarında İzmit’in kızı var. İzmit’in kızı AK Parti’yi devirecek. Türkiye’de gerçek anlamda siyasetin kaliteli anlamda gerçekleştiren genel başkana sahibiz. İzmit’in kızı naiftir, kibardır, kalitelidir. Meral Akşener tüm bu özellikleri barındırarak İzmit’in kızı olduğunu kanıtlıyor” dedi.
Bu haber 629 defa okundu

DİĞER HABERLER

Saadet'ten Türkiye’de bir ilk

Saadet'ten Türkiye’de bir ilk

“Saadet müziklerini canlı çalacaklar”

Sönmez, 'Müslüman oy çalar mı?'

Sönmez, 'Müslüman oy çalar mı?'

İyi Parti milletvekili adayı Ruhittin Sönmez Kullar'da halkla bir araya geldi. Kullar'lıların organize ettiği kahve mitingine katılım yüksek olurken, yine İyi Parti Milletvekili adayları Ayşegül Babacan ve Alper Bircanoğlu'da hazır bulundu.

Siyasiler nerede oy kullanacak?

Siyasiler nerede oy kullanacak?

.

Nevzat Doğan'dan İnce mesaj!

Nevzat Doğan'dan İnce mesaj!

PARTİSİNİN TESLİM EDİLMEDİĞİ KİŞİYE ÜLKEYİ Mİ TESLİM EDECEĞİZ

Fikri Işık, iş kadınlarıyla buluştu

Fikri Işık, iş kadınlarıyla buluştu

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, pazar günü gerçekleştirilecek olan seçime sayılı günler kala Antikkapı Restoran’da Kocaeli’deki esnaf ve iş kadınlarıyla kahvaltıda buluştu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET