10 Aralık 2018 Pazartesi 10:44
 
  • 5,289 TL

  • 6,051 TL

  • 212,95 TL

  • 93.699

Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİ MİLLETİ YİYE YİYE BİTİRDİ

Ak Parti milleti yiye yiye bitirdi
03 Haziran 2018 Pazar 15:23

.

Haber: Burcu Nazlı 


İYİ Parti 27’nci Dönem Kocaeli Milletvekili birinci sıra Adayı Lütfü Türkan, bugün Luxor Garden Otel'de yapılan aday tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada, AK Parti’nin listesinde yer almayan aday adaylarından bahsederek, “AK Parti, milleti yiye yiye bitirdi, şimdi de kendi evlatlarını yemeye başladı. Hani nerede Mahmut Civelek, hani nerede Şemsettin Ceyhan… AK Parti bitmeye başladı” ifadelerini kullandı.“İzmit’in kızı AK Parti’yi devirecek”
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı ve milletvekili adayı Lütfü Türkkan, “Hayatım boyunca hep seçilen oldum. Hiç seçen tarafta olmamıştım. Şu hayatta iki şey çok zor. Biri düğünde masa beğendirmek, diğeri ise listede sıra beğendirmektir. Ama unutulmasın ki seçilen 13 kişi en iyi isimler demek değildir. Sadece konjüktüre en uygun 13 kişi bu arkadaşlarımız olduğu için seçildiler.16 yıldır şehrimizde borazancılık yapan, yöneten AK Parti listesine bakın. Mesela eski il başkanlarından Mahmut Civelek ve Şemsettin Ceyhan’ı listede göremedik. Ak Parti milleti yemeyi bıraktı. Artık kendi öz evlatlarını yiyorlar. Kendilerini bitiriyorlar. Bu seçim karşılarında İzmit’in kızı var. İzmit’in kızı AK Parti’yi devirecek. Türkiye’de gerçek anlamda siyasetin kaliteli anlamda gerçekleştiren genel başkana sahibiz. İzmit’in kızı naiftir, kibardır, kalitelidir. Meral Akşener tüm bu özellikleri barındırarak İzmit’in kızı olduğunu kanıtlıyor” dedi.
Bu haber 752 defa okundu

DİĞER HABERLER

Suriyelilere kaynak bulanlar EYT’lilere bulamıyor

Suriyelilere kaynak bulanlar EYT’lilere bulamıyor

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet konuk olduğu Uğur Dündar ile Halkın Arenası programında emeklilikte yaşa takılanların mağdur edildiğini söyleyerek, “Suriyelilere bile kaynak buluyorlar EYT’lilere bulamıyorlar” dedi.

Erdoğan'ın telefon konuşması interneti salladı

Erdoğan'ın telefon konuşması interneti salladı

.

Büyükakın, Öncelikli hedefimiz yaşam kalitesini artırmaktır

Büyükakın, Öncelikli hedefimiz  yaşam kalitesini artırmaktır

Büyükakın, İzmit Kapanönü ve Sanat Sokağında ki esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

Hürriyet gazi sayılmayanlar Halkın Arenası’nda da gündeme taşıdı

Hürriyet gazi sayılmayanlar Halkın Arenası’nda da gündeme taşıdı

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, Uğur Dündar’ın katıldığı Halkın Arenası programında terörler mücadelede yaralanmasına rağmen gazi sayılmayanları gündeme taşıdı.

Zekeriya Özak herkese dokunuyor...

Zekeriya Özak herkese dokunuyor...

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ