18 Ağustos 2018 Cumartesi 01:43
 
  • 6,019 TL

  • 6,907 TL

  • 231,72 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİLİLERİN BAYRAM PROGRAMI BELLİ OLDU

AK Partililerin bayram programı belli oldu
14 Haziran 2018 Perşembe 11:20

.

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı ilçe ramazan Bayramı programıkapsamında 15 Temmuz Cuma günü gerçekleştirecekleri ziyaret programını açıkladı.

İl Teşkilat bayramlaşması, bayramın birincigünü saat 11:30’da  Ak Parti İl Başkanlığı’nda,Kent Bayramlaşması 14:00’de Dolphin’de yapılacak.

 

Bayram programları çerçevesinde çeşitli ilçelerde vatandaşlabuluşacağını belirten AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın program listesi ise şuşekilde:

AK PARTİ KOCAELİ İL BAŞKANLIĞI

 İLÇE TEŞKİLAT RAMAZAN BAYRAMIPROGRAMLARI

15 HAZİRAN2018 CUMA

 

1.    Gebze               10:00                     FİKRİ IŞIK

Görevli                               ADNAN TURAN - MİKDAT AYDIN –M.FATİH İŞLEK – SAMET COŞKUN

 

2.       Kandıra           10:00                    ABDULLAH ERYARSOY  - HAYRETTİN DENİZ

Görevli                YAKUP KARAASLAN – MUHARREM KÜÇÜK –ERSİN KÜÇÜKATEŞ

 

3.       Gölcük            10:30                     İBRAHİM KARAOSMANOĞLU

Görevli                               VELİ HALDIZ – SERDAR BAYRAM – NURAY ERDEM

 

4.       Derince          10:00                     ZEKİ AYGÜN

Görevli                GÜLCAN KOCABIYIK – SEMET TAŞDELEN – SAVAŞ KOPUK – AYŞEGÜLÇİMEN AYAZ – ŞENGÜL KARAGÖZ

 

5.        Darıca            10:00                     İLYAS ŞEKER – HAKAN HÖBEK

Görevli                               İSHAK YILDIRIM – AYHAN NACİ YILMAZ –SEZAİ ATA

 

6.       Karamürsel   10:00                    EMİNE ZEYBEK

Görevli                MUHARREM TOP –AHMET TÜRKEL

 

7.       Dilovası          10:00                     CEMİL YAMAN

Görevli                MUSTAFA YILDIZTEKİN – RECEP DEMİR – FAZİL KORKMAZ – İLHANYILDIRIM

 

8.       Başiskele       10:00                     MEHMET AKİF YILMAZ – ENVERZENGİN

Görevli                ZEHRA BOZKURT – YUSUF AKIN – RECEP ÇALIK – SEDAT KÖSE       

 

9.    Kartepe            10:00                     RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU –ELİFNUR BAYRAM

Görevli                               OĞUZHAN KELEŞ – UĞUR İNAN – BÜŞRA ÖZBAY – AYŞEN YILMAZ – SALİH ÇAKIR

 

10.   Körfez             10:00                     UFUK EKİNCİ 

Görevli                ARİF AKÜZÜM – ALİ KORKMAZ – EBRU KARAKUŞ – H. İBRAHİM KOŞDAŞ–    ÖMER EFE

 

11.   Çayırova         10:00                     SAMİ ÇAKIR

Görevli                AHMETBERBEROĞLU – HİLAL AKPINAR – H. BANU ÇÜRÜKSULU DEMİR

 

12.   İzmit              11:00                     TÜM VEKİLLER 


 


Bu haber 715 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter adresinden 17 Ağustos depremine ilişkin bir mesaj yayınladı.

'Büyük kongreye hazırız'

'Büyük kongreye hazırız'

AK Parti İzmit Kadın Kolları haftalık yönetim kurulu toplantısı parti binasında gerçekleştirildi.

'Hurafelerden gençlerimizden uzak tutacağız'

 'Hurafelerden gençlerimizden uzak tutacağız'

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Hasan Basri Öğrenci Yurdu’nda inceleme gerçekleştirdi.

Başkan Üzülmez; 'Diz çöktüremeyeceksiniz'

Başkan Üzülmez; 'Diz çöktüremeyeceksiniz'

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ev sahipliğinde Kartepe’de faaliyet gösteren STK’lar, spor kulüpleri ve kanaat önderleri Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde bir araya geldi.

A takımına eklenen yeni isimler oldu

A takımına eklenen yeni isimler oldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener A Takımını belirledi.

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli'nin köprü ve tüneller için ödenen garanti araç geçiş ücreti için dolar ödenmesine yönelik eleştirilerine bir destek de Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ