23 Ekim 2018 Salı 09:34
 
  • 5,680 TL

  • 6,512 TL

  • 223,01 TL

  • 94.682

Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİLİLERİN BAYRAM PROGRAMI BELLİ OLDU

AK Partililerin bayram programı belli oldu
14 Haziran 2018 Perşembe 11:20

.

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı ilçe ramazan Bayramı programıkapsamında 15 Temmuz Cuma günü gerçekleştirecekleri ziyaret programını açıkladı.

İl Teşkilat bayramlaşması, bayramın birincigünü saat 11:30’da  Ak Parti İl Başkanlığı’nda,Kent Bayramlaşması 14:00’de Dolphin’de yapılacak.

 

Bayram programları çerçevesinde çeşitli ilçelerde vatandaşlabuluşacağını belirten AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın program listesi ise şuşekilde:

AK PARTİ KOCAELİ İL BAŞKANLIĞI

 İLÇE TEŞKİLAT RAMAZAN BAYRAMIPROGRAMLARI

15 HAZİRAN2018 CUMA

 

1.    Gebze               10:00                     FİKRİ IŞIK

Görevli                               ADNAN TURAN - MİKDAT AYDIN –M.FATİH İŞLEK – SAMET COŞKUN

 

2.       Kandıra           10:00                    ABDULLAH ERYARSOY  - HAYRETTİN DENİZ

Görevli                YAKUP KARAASLAN – MUHARREM KÜÇÜK –ERSİN KÜÇÜKATEŞ

 

3.       Gölcük            10:30                     İBRAHİM KARAOSMANOĞLU

Görevli                               VELİ HALDIZ – SERDAR BAYRAM – NURAY ERDEM

 

4.       Derince          10:00                     ZEKİ AYGÜN

Görevli                GÜLCAN KOCABIYIK – SEMET TAŞDELEN – SAVAŞ KOPUK – AYŞEGÜLÇİMEN AYAZ – ŞENGÜL KARAGÖZ

 

5.        Darıca            10:00                     İLYAS ŞEKER – HAKAN HÖBEK

Görevli                               İSHAK YILDIRIM – AYHAN NACİ YILMAZ –SEZAİ ATA

 

6.       Karamürsel   10:00                    EMİNE ZEYBEK

Görevli                MUHARREM TOP –AHMET TÜRKEL

 

7.       Dilovası          10:00                     CEMİL YAMAN

Görevli                MUSTAFA YILDIZTEKİN – RECEP DEMİR – FAZİL KORKMAZ – İLHANYILDIRIM

 

8.       Başiskele       10:00                     MEHMET AKİF YILMAZ – ENVERZENGİN

Görevli                ZEHRA BOZKURT – YUSUF AKIN – RECEP ÇALIK – SEDAT KÖSE       

 

9.    Kartepe            10:00                     RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU –ELİFNUR BAYRAM

Görevli                               OĞUZHAN KELEŞ – UĞUR İNAN – BÜŞRA ÖZBAY – AYŞEN YILMAZ – SALİH ÇAKIR

 

10.   Körfez             10:00                     UFUK EKİNCİ 

Görevli                ARİF AKÜZÜM – ALİ KORKMAZ – EBRU KARAKUŞ – H. İBRAHİM KOŞDAŞ–    ÖMER EFE

 

11.   Çayırova         10:00                     SAMİ ÇAKIR

Görevli                AHMETBERBEROĞLU – HİLAL AKPINAR – H. BANU ÇÜRÜKSULU DEMİR

 

12.   İzmit              11:00                     TÜM VEKİLLER 


 


Bu haber 743 defa okundu

DİĞER HABERLER

Başkan Ayaz, Yenişehir Esnaflarıyla Buluştu

 Başkan Ayaz, Yenişehir Esnaflarıyla Buluştu

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Yenişehir Mahallesi’nde esnafları ziyaret etti.

'Faturayı ödeyen biz olmayacağız!'

 'Faturayı ödeyen biz olmayacağız!'

.

Türkkan, Gebze'deki taş ocaklarını TBMM'ye taşıdı

Türkkan, Gebze'deki taş ocaklarını TBMM'ye taşıdı

İYİ Parti Grup başkanvekili Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan Gebze'deki taş ocaklatını TBMM'ye taşıdı.

Hürriyet, Gazeteciler Günü'nü kutladı

Hürriyet, Gazeteciler Günü'nü kutladı

.

Dilovası'nda Av. Kemal Memiş başvurusunu yaptı

Dilovası'nda Av. Kemal Memiş başvurusunu yaptı

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET