14 Aralık 2018 Cuma 05:03
 
  • 5,353 TL

  • 6,085 TL

  • 213,96 TL

  • 91.387

Öncekiler Sonrakiler

AK PARTİLİLERİN BAYRAM PROGRAMI BELLİ OLDU

AK Partililerin bayram programı belli oldu
14 Haziran 2018 Perşembe 11:20

.

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı ilçe ramazan Bayramı programıkapsamında 15 Temmuz Cuma günü gerçekleştirecekleri ziyaret programını açıkladı.

İl Teşkilat bayramlaşması, bayramın birincigünü saat 11:30’da  Ak Parti İl Başkanlığı’nda,Kent Bayramlaşması 14:00’de Dolphin’de yapılacak.

 

Bayram programları çerçevesinde çeşitli ilçelerde vatandaşlabuluşacağını belirten AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın program listesi ise şuşekilde:

AK PARTİ KOCAELİ İL BAŞKANLIĞI

 İLÇE TEŞKİLAT RAMAZAN BAYRAMIPROGRAMLARI

15 HAZİRAN2018 CUMA

 

1.    Gebze               10:00                     FİKRİ IŞIK

Görevli                               ADNAN TURAN - MİKDAT AYDIN –M.FATİH İŞLEK – SAMET COŞKUN

 

2.       Kandıra           10:00                    ABDULLAH ERYARSOY  - HAYRETTİN DENİZ

Görevli                YAKUP KARAASLAN – MUHARREM KÜÇÜK –ERSİN KÜÇÜKATEŞ

 

3.       Gölcük            10:30                     İBRAHİM KARAOSMANOĞLU

Görevli                               VELİ HALDIZ – SERDAR BAYRAM – NURAY ERDEM

 

4.       Derince          10:00                     ZEKİ AYGÜN

Görevli                GÜLCAN KOCABIYIK – SEMET TAŞDELEN – SAVAŞ KOPUK – AYŞEGÜLÇİMEN AYAZ – ŞENGÜL KARAGÖZ

 

5.        Darıca            10:00                     İLYAS ŞEKER – HAKAN HÖBEK

Görevli                               İSHAK YILDIRIM – AYHAN NACİ YILMAZ –SEZAİ ATA

 

6.       Karamürsel   10:00                    EMİNE ZEYBEK

Görevli                MUHARREM TOP –AHMET TÜRKEL

 

7.       Dilovası          10:00                     CEMİL YAMAN

Görevli                MUSTAFA YILDIZTEKİN – RECEP DEMİR – FAZİL KORKMAZ – İLHANYILDIRIM

 

8.       Başiskele       10:00                     MEHMET AKİF YILMAZ – ENVERZENGİN

Görevli                ZEHRA BOZKURT – YUSUF AKIN – RECEP ÇALIK – SEDAT KÖSE       

 

9.    Kartepe            10:00                     RADİYE SEZER KATIRCIOĞLU –ELİFNUR BAYRAM

Görevli                               OĞUZHAN KELEŞ – UĞUR İNAN – BÜŞRA ÖZBAY – AYŞEN YILMAZ – SALİH ÇAKIR

 

10.   Körfez             10:00                     UFUK EKİNCİ 

Görevli                ARİF AKÜZÜM – ALİ KORKMAZ – EBRU KARAKUŞ – H. İBRAHİM KOŞDAŞ–    ÖMER EFE

 

11.   Çayırova         10:00                     SAMİ ÇAKIR

Görevli                AHMETBERBEROĞLU – HİLAL AKPINAR – H. BANU ÇÜRÜKSULU DEMİR

 

12.   İzmit              11:00                     TÜM VEKİLLER 


 


Bu haber 762 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ