bil anakolej
03 Temmuz 2020 Cuma 18:47

AKSU:DÜRÜST BAŞKAN DÜRÜST YÖNETİM

Aksu:Dürüst başkan dürüst yönetim
28 Ocak 2019 Pazartesi 13:11

.


Saadet Partisi’nin 31 Mart yerel seçimlerinde millete hizmet düsturuyla “cepsiz ceketle” yola çıkan belediye başkan adayları görücüye çıktı. Türkiye’nin dört bir tarafından yollara çıkan Saadet Partililer binler, ATO Congresium’u hınca hınç doldurdu. Kalabalıkların dışarıya taştığı ‘Saadet Partisi Aday Tanıtım ve Kampanya Lansmanı’nda coşku ve heyecan hâkimdi. 7’den 70’e herkesin gözlerinde 31 Mart yerel seçimleri zaferinin muştusu vardı.
AKSU RESMİ ADAY

Saadet partisi Çayırova Belediye başkan adayı Yusuf Aksu, Partisinin Genel Merkezi tarafından Pazar günü Ankara Congresium salonunda Büyük bir coşku eşliğinde yapılan ‘Türkiye geneli aday tanıtım’ programında resmi olarak Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan adayı olarak açıklandı. Program sonunda önemli açıklamalarda bulunan Aksu, Saadet Partisi emeği, çalışmayı, üretimi ve adil olmayı temsil eder dedi.AYNI AŞK VE AZİM

Elli yıl önceki aşk, azim ve kararlılıkla tekrar besmele çektiklerinin altını çizen Aksu, ‘Rantı değil insanı esas alan’ dürüst belediyecilik anlayışını Çayırova ilçemizde yeniden hâkim kılacağız. Biz dün ne dediysek, bugün de aynısını söylüyoruz. Rant değil insan merkezli hizmet, Yandaş kayırma değil şeffaflık, yolsuzluk değil adil bölüşüm, Önce ahlak ve maneviyat diyoruz.HUZURLARINIZDA SÖZ VERİYORUM
“Allah’ın izniyle ilk iş olarak, Çayırova Belediyesinde ‘Rüşvet alan da veren de melundur’ anlayışını yeniden hâkim kılacağız. Tüyü bitmemiş yetimin hakkına sahip çıkacağız. Usulsüz ve hukuksuzluğun kökünü kazıyacağız. Yandaş belediyeciliğinden vatandaş belediyeciliğine geçeceğiz. İsraf etmeyeceğiz, ettirmeyeceğiz.
Yerel sanayileşmeye öncülük edeceğiz. Rantsal dönüşüm değil, gerçek kentsel dönüşümü gerçekleştireceğiz. Stres şehirleri değil, huzur şehirleri inşa edeceğiz. Ve bütün bunları hep birlik başaracağız. Dedi.
Bu haber 1103 defa okundu

DİĞER HABERLER

Genç Parti 5. Olağan Kongresi yapıldı

Genç Parti 5. Olağan Kongresi yapıldı

Cem Uzan'ın imzası logoya eklendi

Şanbaz Yıldız 'A' takımını belirledi

Şanbaz Yıldız 'A' takımını belirledi

İYİ Parti İl Divanı belli oldu!

İYİ PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

İYİ PARTİ SUÇ DUYURUSUNDA BULUNACAK

AKP'Lİ MECLİSÜYESİ İÇİN YARGIYA GİDECEKLER

Temel Karamollaoğlu'na sordu

Temel Karamollaoğlu'na sordu

'Madımak sizi utandırmıyor mu?

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı belli oldu

DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı belli oldu

5 isim Ankara'ya çağırıldı

'Sivas, Çorum, Malatya, Maraş'

'Sivas, Çorum, Malatya, Maraş'

'Hepsi insanlığa karşı işlenmiş en büyük suçtur'

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ