kg polis haftası
08 Nisan 2020 Çarşamba 07:23

AKSU:DÜRÜST BAŞKAN DÜRÜST YÖNETİM

Aksu:Dürüst başkan dürüst yönetim
28 Ocak 2019 Pazartesi 13:11

.


Saadet Partisi’nin 31 Mart yerel seçimlerinde millete hizmet düsturuyla “cepsiz ceketle” yola çıkan belediye başkan adayları görücüye çıktı. Türkiye’nin dört bir tarafından yollara çıkan Saadet Partililer binler, ATO Congresium’u hınca hınç doldurdu. Kalabalıkların dışarıya taştığı ‘Saadet Partisi Aday Tanıtım ve Kampanya Lansmanı’nda coşku ve heyecan hâkimdi. 7’den 70’e herkesin gözlerinde 31 Mart yerel seçimleri zaferinin muştusu vardı.
AKSU RESMİ ADAY

Saadet partisi Çayırova Belediye başkan adayı Yusuf Aksu, Partisinin Genel Merkezi tarafından Pazar günü Ankara Congresium salonunda Büyük bir coşku eşliğinde yapılan ‘Türkiye geneli aday tanıtım’ programında resmi olarak Saadet Partisi Çayırova Belediye Başkan adayı olarak açıklandı. Program sonunda önemli açıklamalarda bulunan Aksu, Saadet Partisi emeği, çalışmayı, üretimi ve adil olmayı temsil eder dedi.AYNI AŞK VE AZİM

Elli yıl önceki aşk, azim ve kararlılıkla tekrar besmele çektiklerinin altını çizen Aksu, ‘Rantı değil insanı esas alan’ dürüst belediyecilik anlayışını Çayırova ilçemizde yeniden hâkim kılacağız. Biz dün ne dediysek, bugün de aynısını söylüyoruz. Rant değil insan merkezli hizmet, Yandaş kayırma değil şeffaflık, yolsuzluk değil adil bölüşüm, Önce ahlak ve maneviyat diyoruz.HUZURLARINIZDA SÖZ VERİYORUM
“Allah’ın izniyle ilk iş olarak, Çayırova Belediyesinde ‘Rüşvet alan da veren de melundur’ anlayışını yeniden hâkim kılacağız. Tüyü bitmemiş yetimin hakkına sahip çıkacağız. Usulsüz ve hukuksuzluğun kökünü kazıyacağız. Yandaş belediyeciliğinden vatandaş belediyeciliğine geçeceğiz. İsraf etmeyeceğiz, ettirmeyeceğiz.
Yerel sanayileşmeye öncülük edeceğiz. Rantsal dönüşüm değil, gerçek kentsel dönüşümü gerçekleştireceğiz. Stres şehirleri değil, huzur şehirleri inşa edeceğiz. Ve bütün bunları hep birlik başaracağız. Dedi.
Bu haber 1042 defa okundu

DİĞER HABERLER

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekilde yakalandı

MHP'li vekiil Feti Yıldız koronavirüse yakalandı!

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

DEVA Partisi'nde görev dağılımları belli oldu

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

Kongrelerin tamamı ertelendi

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ