22 Ocak 2019 Salı 21:16
 
  • 5,334 TL

  • 6,070 TL

  • 220,73 TL

  • 99.677

Öncekiler Sonrakiler

ARAMIZA SOKULMAK İSTENEN FİTNELERE İZİN VERMEYECEĞİZ

Aramıza sokulmak istenen fitnelere izin vermeyeceğiz
08 Haziran 2018 Cuma 09:26

.

“Manav Türkleri, AK Parti’nin sahibidir”

Kocaeli Manav Türkleri Platformu üyeleriyle iftarda buluşan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “Bizleri birbirimizden ayırmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Sen ben yok; bütün manav kardeşlerim AK Parti’nin sahibidir" dedi

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Kocaeli Manav Türkü Platformu üyeleriyle bir araya geldi. Beytül Kebap’ta düzenlenen iftar programına İzmit İlçe yöneticileri ve İzmit Belediyesi Meclis üyeleri katılım sağladı. İftar sonrası platform üyeleriyle bir araya gelen ve taleplerini dinleyen Başkan Ayaz, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Ayaz, “Ülkemizin geleceği için birbirimize daha çok kenetlenmeli, reisimize, davamıza sahip çıkmalıyız” dedi.

GÖLGE DÜŞÜRDÜLER
Başkan Ayaz, “Bizim davamız hak davası. Hilal ile haçın mücadelesi veriliyor. Şuanda çok önemli bir süreçten geçiyoruz. Bu seçim sıradan bir seçim değil. Biliniz ki söz konusu olan vatandır. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın beslediği büyüttüğü sevdam dediği AK Parti sizlerin desteği ile bu günlere kadar ulaştı. Güzel ülkemin insanları yıllardır sağcı solcu kavgalarına kurban gitti. Etnik milliyetçilik üzerinden Türk Kürt diye birliğimize yıllardır gölge düşürdüler” dedi.

VAKİT BİRLİK VAKTİDİR
“Şimdi artık vakit birlik vakti” diyen İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “AK Partiyi siz kurdunuz siz yücelttiniz. Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında her seçim dimdik durdunuz. Sizin bu dik duruşunuz olmasaydı,  duruşunuzdan güç almasaydı, ülkemiz başına örülmek istenen belalardan kurtulamazdık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da bütün şer odaklarına karşı dik duramazdı.

FIRSAT VERMEYECEĞİZ
Bizleri birbirimizden ayırmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Sen ben yok; bütün manav kardeşlerim AK Parti’nin sahibidir. Birliğimizi koruyarak bizleri birbirimizden koparmaya çalışanlara fırsat vermeyeceğiz. Artık eskisinden daha güçlü bir destekle Recep Tayyip Erdoğan'a onun ayrılmaz bütünü olan AK Partiye eskisinden de daha fazla destek vermeliyiz. Güçlü meclis güçlü yönetim güçlü bir lider ile ülkemizin yükselişine hep birlikte destek olacağız” dedi.


Bu haber 751 defa okundu

Hadi ordan

Üye
08 Haziran 2018 Cuma 16:29

Sen kimsiniz işe yaramaz adam topluluğu at arabacı hasan seni ya

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ