17 Ağustos 2018 Cuma 14:30
 
  • 6,118 TL

  • 6,998 TL

  • 234,17 TL

  • 85.994

Öncekiler Sonrakiler

ARAMIZA SOKULMAK İSTENEN FİTNELERE İZİN VERMEYECEĞİZ

Aramıza sokulmak istenen fitnelere izin vermeyeceğiz
08 Haziran 2018 Cuma 09:26

.

“Manav Türkleri, AK Parti’nin sahibidir”

Kocaeli Manav Türkleri Platformu üyeleriyle iftarda buluşan AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “Bizleri birbirimizden ayırmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Sen ben yok; bütün manav kardeşlerim AK Parti’nin sahibidir" dedi

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Kocaeli Manav Türkü Platformu üyeleriyle bir araya geldi. Beytül Kebap’ta düzenlenen iftar programına İzmit İlçe yöneticileri ve İzmit Belediyesi Meclis üyeleri katılım sağladı. İftar sonrası platform üyeleriyle bir araya gelen ve taleplerini dinleyen Başkan Ayaz, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı. Ayaz, “Ülkemizin geleceği için birbirimize daha çok kenetlenmeli, reisimize, davamıza sahip çıkmalıyız” dedi.

GÖLGE DÜŞÜRDÜLER
Başkan Ayaz, “Bizim davamız hak davası. Hilal ile haçın mücadelesi veriliyor. Şuanda çok önemli bir süreçten geçiyoruz. Bu seçim sıradan bir seçim değil. Biliniz ki söz konusu olan vatandır. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın beslediği büyüttüğü sevdam dediği AK Parti sizlerin desteği ile bu günlere kadar ulaştı. Güzel ülkemin insanları yıllardır sağcı solcu kavgalarına kurban gitti. Etnik milliyetçilik üzerinden Türk Kürt diye birliğimize yıllardır gölge düşürdüler” dedi.

VAKİT BİRLİK VAKTİDİR
“Şimdi artık vakit birlik vakti” diyen İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, “AK Partiyi siz kurdunuz siz yücelttiniz. Recep Tayyip Erdoğan'ın arkasında her seçim dimdik durdunuz. Sizin bu dik duruşunuz olmasaydı,  duruşunuzdan güç almasaydı, ülkemiz başına örülmek istenen belalardan kurtulamazdık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da bütün şer odaklarına karşı dik duramazdı.

FIRSAT VERMEYECEĞİZ
Bizleri birbirimizden ayırmak isteyenlere fırsat vermeyeceğiz. Sen ben yok; bütün manav kardeşlerim AK Parti’nin sahibidir. Birliğimizi koruyarak bizleri birbirimizden koparmaya çalışanlara fırsat vermeyeceğiz. Artık eskisinden daha güçlü bir destekle Recep Tayyip Erdoğan'a onun ayrılmaz bütünü olan AK Partiye eskisinden de daha fazla destek vermeliyiz. Güçlü meclis güçlü yönetim güçlü bir lider ile ülkemizin yükselişine hep birlikte destek olacağız” dedi.


Bu haber 685 defa okundu

Hadi ordan

Üye
08 Haziran 2018 Cuma 16:29

Sen kimsiniz işe yaramaz adam topluluğu at arabacı hasan seni ya

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter adresinden 17 Ağustos depremine ilişkin bir mesaj yayınladı.

'Büyük kongreye hazırız'

'Büyük kongreye hazırız'

AK Parti İzmit Kadın Kolları haftalık yönetim kurulu toplantısı parti binasında gerçekleştirildi.

'Hurafelerden gençlerimizden uzak tutacağız'

 'Hurafelerden gençlerimizden uzak tutacağız'

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Hasan Basri Öğrenci Yurdu’nda inceleme gerçekleştirdi.

Başkan Üzülmez; 'Diz çöktüremeyeceksiniz'

Başkan Üzülmez; 'Diz çöktüremeyeceksiniz'

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ev sahipliğinde Kartepe’de faaliyet gösteren STK’lar, spor kulüpleri ve kanaat önderleri Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde bir araya geldi.

A takımına eklenen yeni isimler oldu

A takımına eklenen yeni isimler oldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener A Takımını belirledi.

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli'nin köprü ve tüneller için ödenen garanti araç geçiş ücreti için dolar ödenmesine yönelik eleştirilerine bir destek de Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ