17 Haziran 2019 Pazartesi 20:57
 
Öncekiler Sonrakiler

ASKON ŞUBE BŞK AV.ÖMER FARUK YILDIRIM SAADET'TEN ADAY ADAYI

ASKON şube bşk Av.Ömer Faruk Yıldırım Saadet'ten aday adayı
27 Nisan 2018 Cuma 16:30

Kocaeli’nin tanınan isimlerinden Av. Ömer Faruk Yıldırım Saadet Partisi Kocaeli milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulundu.

İzmit’in sevilen ve tanınan esnaflarından Ülker eski bayisi Rıdvan Yıldırım’ın oğlu ve Van Belediye eski Başkanı Fethullah Erbaş’ın damadı Ömer Faruk Yıldırım, Saadet Partisine milletvekilliği için aday adaylığı başvurusu yaptı. İzmit’in sevilen avukatlarından olan Yıldırım; iş hayatındaki başarıları ve kişisel diyaloglarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Anadolu Sanayici ve İşadamları Derneği (ASKON) Kocaeli Şube Başkanlığı yapan Yıldırım, yurt dışından birçok iş adamına da danışmanlık hizmeti vermektedir.


ÖMER FARUK YILDIRIM KİMDİR?
1973 yılında Erzincan’da doğdu. İlkokulu, Suudi Arabistan’ın Medine şehrinde İmamı Şafii İlkokulunda okuduktan sonra, ortaokul ve liseyi Türkiye ‘de tamamlar. Mısır El Ezher Üniversitesinde İlahiyat eğitimini tamamlar. Daha sonra Beyrut’ta Hukuk öğrenimi gören Yıldırım, serbest avukatlık yapmaktadır. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında görev almıştır. Şu anda da Anadolu Sanayici ve işadamları Derneği (ASKON) Kocaeli Şube Başkanlığı görevini yürütmektedir. İyi derecede İngilizce ve Arapça bilen Yıldırım, evli ve üç çocuk babasıdır.

Bu haber 5373 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ