22 Nisan 2018 Pazar 04:03
 
  • 4,076 TL

  • 5,009 TL

  • 175,11 TL

  • 110.932

Öncekiler Sonrakiler

AYAZ’DAN SAPAKPINAR KÖYÜ ZİYARETİ

Ayaz’dan Sapakpınar Köyü Ziyareti
17 Nisan 2018 Salı 13:22

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, köy köy vatandaşlarla buluşmalarına devam ediyor

Son olarak Sapakpınar Köyü sakinleriyle bir araya gelen Başkan Ayaz’a yöneticileri de eşlik etti. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Ayaz, köy kahvesinde gerçekleştirilen toplantıda, bölge sakinleriyle sohbet etti ve taleplerini dinledi. Sadece seçimden seçime değil, her zaman vatandaşlarla iç içe olduklarının altını çizerek, “Kurulduğu günden beri davamızın ve liderimizin en büyük destekçisi oldunuz. Sapakpınar Köyümüzün sadece seçim zamanı değil her zaman hatırlanması gerektiğini biliyor, 'Halka hizmet hakka hizmet' anlayışıyla çalışıyoruz” dedi.

‘VEFA PARTİSİYİZ’
Başkan Ayaz burada yaptığı konuşmasında, “Biz bir vefa partisiyiz. Köylerimiz her zaman partimizin yanında oldu. Desteğini her geçen gün arttırdı. Bizler de her zaman sizin yanınızdayız. Gerek Büyükşehir Belediyemiz, gerek İzmit Belediyemiz, şehirlerimizde ki konforu köylerimize taşımak adına önemli çalışmalar yapıyor. Bizim hayallerimiz var. Geriye dönüp baktığımızda Liderimiz Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde, inanılmaz güzel işler yaptık. Çok güçlü bir partiyiz, bu gücümüzü AK Parti ailesinden ve sadece oy verenlerden değil, 80 milyondan alıyoruz” diye konuştu.

Bu haber 225 defa okundu

DİĞER HABERLER

SP Gebze ilçe divan toplantısı gerçekleştirildi

SP Gebze ilçe divan toplantısı gerçekleştirildi

Saadet Partisi Gebze İlçe Teşkilatı ilçe divanı toplantısını ilçe binasında gerçekleştirdi.

AK Partili Kadınlardan Sepetçi Çıkarması

AK Partili Kadınlardan Sepetçi Çıkarması

AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları tarafından düzenlenen program kapsamında Sepetçi Köyü'nde vatandaşlarla bir araya gelindi.

Ayaz, Seçim Startını Tavşantepe’den Verdi

Ayaz, Seçim Startını Tavşantepe’den Verdi

.

Ülkemiz için hayırlı olsun

Ülkemiz için hayırlı olsun

.

Celalettin Yavuz Hoca’nın Tükenmeyen Enerjisi!

Celalettin Yavuz Hoca’nın Tükenmeyen Enerjisi!

Köşe yazarımız, İstanbul Ayvansaray Üniversitesi İİSB V. Dekanı Prof. Dr. Celalettin Yavuz önce “İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Araştırmaları Kulübü”nün daveti üzerine, 17 Nisan öğleden sonrası “Strateji ve Güç Oluşturma” konulu sinevizyon şeklinde bir konuşma yaptı.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ