17 Ağustos 2018 Cuma 06:23
 
  • 5,840 TL

  • 6,693 TL

  • 214,19 TL

  • 87.143

Öncekiler Sonrakiler

AYAZ'DAN BAŞHEKİM ZİYARETİ

AYAZ'DAN BAŞHEKİM ZİYARETİ
29 Aralık 2017 Cuma 13:22

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz, Kocaeli Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk'ü makamında ziyaret etti.

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Hasan Ayaz ve yönetimi Kocaeli Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk'e nezaket ziyaretinde bulundu. Düzenlenen ziyarette İlçe Gençlik Kolları Başkanı Aykut Çağlayan ve ilçe yönetcileri de yer aldı.SAĞLIKTA DÖNÜŞÜM YAŞANDI

Ziyarette açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Ayaz, AK Parti iktidarıyla birlikte Türkiye'de yaşanan sağlık dönüşümüne dikkat çekerek, "Kentimizde de aynı zamanda büyük bir sağlık dönüşümü yaşandı. Çok kutsal ve önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. Her zaman yanınızdayız" şeklinde konuştu.EN İYİ SAĞLIK HİZMETİ
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kocaeli Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk, amacımız vatandaşlarımıza en iyi koşullarda sağlık hizmeti verebilmektir. Şehrin dinamiklerinin yanımızda olduğu bilmek mutluluk verici" ifadelerini kullanarak Ayaz ve ekibine görevlerinde başarılar diledi.
Bu haber 834 defa okundu

DİĞER HABERLER

A takımına eklenen yeni isimler oldu

A takımına eklenen yeni isimler oldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener A Takımını belirledi.

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli'nin köprü ve tüneller için ödenen garanti araç geçiş ücreti için dolar ödenmesine yönelik eleştirilerine bir destek de Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) geldi.

ABD’den flaş Brunson açıklaması!

ABD’den flaş Brunson açıklaması!

Beyaz Saray Sözcüsü Sanders, Erdoğan ve Türkiye'nin Rahip Brunson konusunda haksız davrandığını söyledi.

Kent Konseyi'nden birlik çağrısı

Kent Konseyi'nden birlik çağrısı

Kocaeli Kent Konseyi Yürütme Kurulu, Türkiye’ye yönelik yapılan emperyalist ve finansal saldırılar ile ilgili yazılı açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

 Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü rahatlattı

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Alınan tedbirlerle iyiye doğru gidiş başladı. Türkiye kimseyle bir ekonomik savaştan yana değildir. Fakat kendisine yönelik saldırı olduğunda da buna tepkisiz kalması beklenemez" dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ