24 Nisan 2019 Çarşamba 21:49
 
Öncekiler Sonrakiler

AYDIN ÜNLÜ, 'CUMHURBAŞKANIMIZI SEÇMEK İÇİN BİZ HAZIRIZ'

Aydın Ünlü, 'Cumhurbaşkanımızı seçmek için biz hazırız'
17 Nisan 2018 Salı 15:20

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü partisinin il binasında düzenlediği basın açıklamasında gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

MHP Milliyetçi Hareket Partisi İl başkanı Aydın Ünlü, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından sabah saatllerine açıklanan erken seçim çağrısına cevap verdi."Kocaeli MHP teskilati olarak biz haziriz" dedi.


Ünlü, Devlet Bahçeli secim isaret fisegini atti

Aydın Ünlü il binasında yaptığı basın açıklaması'nda, Malumunuz bugun genel baskanimiz secim isaret fisegini atti. Bu bizim icin çok  supriz olmadi. Biz MHP olarak milli mecburiyetten dolayı secimlerin erkene cekilmesinden yanayiz. 26 Ağustosun Malazgirtin yıldönümü'nde yeni bir zafer ruhu ile cumhurbaşkanımizi seçmek icin MHP Kocaeli Il teskilati olarak biz haziriz dedi.


Ünlü, MHP Kocaeli Il teskilati olarak çalışmalarımız kesintisiz devam etmektedir. Malumunuz uzere ulkemizde ve sehrimizde gundem hızlı bir şekilde degismektedir.  Işte bu yogun gundem yoğunluğu içerisinde CHP kendince OHAL sürecini sanki adeta kanunsuz bir düzen varmış, vatandaşın üzerinde baskı ve antidemokratik uygulamalar varmışçasına provokatif soylemlerde ve eylemlerde bulunmaktadir. Eğer antidemokratik bir süreç yaşıyorsak CHP'liler nasil demokratik eylem yapabilmektedir. CHP'li yöneticilere tavsiyem gitsinler Sekapark'a istedikleri kadar otursunlar, guzel havanın tadını çıkarsınlar.


Tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş

Bizim kalbimiz Türkçülük icin çarpar. Varsın CHP'li yöneticiler çimen çalı siyaseti yapsın. Pensilvanya'ya el sallasın. Zeytindalı'na karşı güçbirliği yaptılar FETÖ'ya umut bağlamışlardı. HDP, CHP, IP mutabakatı vardır. Tencere yuvarlana yuvarlana, patırtı kütürtü ile kapağını bulmuştur.

Bu haber 651 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ