25 Mayıs 2018 Cuma 16:02
 
  • 4,719 TL

  • 5,505 TL

  • 197,88 TL

  • 102.896

Öncekiler Sonrakiler

AYDIN ÜNLÜ, 'KOCAELİ, CUMHUR İTTİFAKINA ÖRNEK OLACAKTIR'

Aydın Ünlü, 'Kocaeli, Cumhur İttifakına Örnek Olacaktır'
02 Mayıs 2018 Çarşamba 13:36

Erken seçim çalışmalarını sürdüren MHP, bugün il ve ilçe yöneticilerine bir genelge gönderdi.

Genelgenin ardından değerlendirmede bulunan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Kocaeli, cumhur ittifakına örnek olacaktır” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, milli ittifak konusunda genelge yayınlayarak teşkilatları uyardı. Genelgenin ardından yerel basını süreç konusunda bilgilendiren MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Liderimiz cumhur ittifakının süreci konusunda bazı önemli uyarılarda bulundu. Aslında bize ödev defterimizi verdi. Kocaeli olarak göreceksiniz biz en iyi şekilde seçime hazırlanarak ve Ak Parti ile en doğru cumhur ittifakını sahaya yansıtarak örnek bir il olacağız. Kocaeli, cumhur ittifakına örnek olacaktır” ifadelerini kullandı.

PROVOKOSYANLARA ASLA İTİBAR EDİLMEYECEK

Gazetecilerin MHP Kocaeli’nde bu süreci nasıl yönetecek sorusuna cevap veren İl Başkanı Aydın Ünlü, milli ittifaka zarar verecek provokasyonlara asla itibar edilmeyeceğini söyledi. Ünlü, “Türkiye üzerinde planlanan oyunları, hedef birlikteliği yaptığımız Ak Parti’nin içerisinde olduğu cumhur ittifakı darmadağın edecektir. MHP yetkili kurumlarından çıkmamış, söz, iddia, kanaat, açıklama ve isnatlara asla değer verilmeyecek, aldırış edilmeyecektir” ifadelerini kullandı.

CUMHUR İTTİFAKI KOCAELİ’NDE EN İYİ SONUÇU ALACAK
“Sayın liderimiz Devlet Bahçeli’nin  ‘Cumhur İttifakı, Cumhuriyet'in ahlakı, milletin aklıdır.’ Cümlesini kullandı. Bu cümle her şeyi özetliyor.  Biz Kocaeli olarak, 12 ilçede Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yani Cumhur ittifakının en iyi sonucu alması için çalışacağız. Ak Parti Kocaeli ile genel siyasette yakalanan uyumu Kocaeli’nde yakaladığımız ortadadır. Nitekim farklı düşünsek de hedefimiz aynıdır. Ve Kocaeli’nde çıkan sonuç Cumhur ittifakına en büyük desteği verecektir”  

Bu haber 355 defa okundu

DİĞER HABERLER

AK Parti’den dev iftar organizasyonu

AK Parti’den dev iftar organizasyonu

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın geleneksel teşkilat iftarı cumartesi (yarın) Kocaeli Büyükşehir Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. İftar öncesinde ise saat 18.00’de adaylar tanıtılacak.

Kandıralılar’dan SP’ye destek

Kandıralılar’dan SP’ye destek

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı Sinan Yolcu, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Fatih Polat ve Saadet Partisi Kandıra İlçe Başkanı Ramazan Arslan; Kandıra’da kahvehaneleri ziyaret ederek Saadet Partisi için oy istedi.

Siyasetin okulu teşkilatlardır

Siyasetin okulu teşkilatlardır

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Genç Kürsü Programı’nda Gebze’de gençlerle bir araya geldi

YSK'dan iki partiye kritik uyarı!

YSK'dan iki partiye kritik uyarı!

Son tarih 30 Mayıs

“Çalışmak bize güç katıyor”

 “Çalışmak bize güç katıyor”

AK Parti İl Kadın Kolları, SKM çalışmaları kapsamında her gün bir ilçeye çıkarma yaparak, vatandaşlarla bir araya geliyor. İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz’ın da katıldığı ziyaretlerin son adresi Kandıra oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET