17 Temmuz 2018 Salı 07:19
 
  • 4,847 TL

  • 5,681 TL

  • 193,24 TL

  • 89.744

Öncekiler Sonrakiler

AYDIN ÜNLÜ, 'KOCAELİ, CUMHUR İTTİFAKINA ÖRNEK OLACAKTIR'

Aydın Ünlü, 'Kocaeli, Cumhur İttifakına Örnek Olacaktır'
02 Mayıs 2018 Çarşamba 13:36

Erken seçim çalışmalarını sürdüren MHP, bugün il ve ilçe yöneticilerine bir genelge gönderdi.

Genelgenin ardından değerlendirmede bulunan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Kocaeli, cumhur ittifakına örnek olacaktır” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, milli ittifak konusunda genelge yayınlayarak teşkilatları uyardı. Genelgenin ardından yerel basını süreç konusunda bilgilendiren MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Liderimiz cumhur ittifakının süreci konusunda bazı önemli uyarılarda bulundu. Aslında bize ödev defterimizi verdi. Kocaeli olarak göreceksiniz biz en iyi şekilde seçime hazırlanarak ve Ak Parti ile en doğru cumhur ittifakını sahaya yansıtarak örnek bir il olacağız. Kocaeli, cumhur ittifakına örnek olacaktır” ifadelerini kullandı.

PROVOKOSYANLARA ASLA İTİBAR EDİLMEYECEK

Gazetecilerin MHP Kocaeli’nde bu süreci nasıl yönetecek sorusuna cevap veren İl Başkanı Aydın Ünlü, milli ittifaka zarar verecek provokasyonlara asla itibar edilmeyeceğini söyledi. Ünlü, “Türkiye üzerinde planlanan oyunları, hedef birlikteliği yaptığımız Ak Parti’nin içerisinde olduğu cumhur ittifakı darmadağın edecektir. MHP yetkili kurumlarından çıkmamış, söz, iddia, kanaat, açıklama ve isnatlara asla değer verilmeyecek, aldırış edilmeyecektir” ifadelerini kullandı.

CUMHUR İTTİFAKI KOCAELİ’NDE EN İYİ SONUÇU ALACAK
“Sayın liderimiz Devlet Bahçeli’nin  ‘Cumhur İttifakı, Cumhuriyet'in ahlakı, milletin aklıdır.’ Cümlesini kullandı. Bu cümle her şeyi özetliyor.  Biz Kocaeli olarak, 12 ilçede Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yani Cumhur ittifakının en iyi sonucu alması için çalışacağız. Ak Parti Kocaeli ile genel siyasette yakalanan uyumu Kocaeli’nde yakaladığımız ortadadır. Nitekim farklı düşünsek de hedefimiz aynıdır. Ve Kocaeli’nde çıkan sonuç Cumhur ittifakına en büyük desteği verecektir”  

Bu haber 381 defa okundu

DİĞER HABERLER

Hasan Ayaz'dan Musa Yılmaz'a ağır sözler

Hasan Ayaz'dan Musa Yılmaz'a ağır sözler

Feto kimliğini gizlemeden 15 Temmuz Şehidlerimizi alçakça aşağılayan Musa Yılmaz denilen CHP Gebze İlçe başkanı! Haddini bil!!!.

OHAL sonrası için 27 maddelik düzenleme

OHAL sonrası için 27 maddelik düzenleme

OHAL sonrası için yeni düzenleme ile ilgili teklif Meclis Başkanlığı'na sunuldu.

Polise niyet, vekile kısmet

Polise niyet, vekile kısmet

Emekli polisler yine hüsrana uğradı.

Derince 15 Temmuz’da Tek Yürek Oldu

Derince 15 Temmuz’da Tek Yürek Oldu

Derince’de 15 Temmuz hain darbe girişiminin 2. yıldönümünde Kent Meydanı’nda düzenlenen Vatan Nöbeti ve Şehitlerimizi Anma Programı’na vatandaşlar yoğun katılım gösterdi.

CHP Darıca Bayramoğlu mahalle başkanını belirledi

CHP Darıca Bayramoğlu mahalle başkanını belirledi

Cumhuriyet Halk Partisi Darıca İlçe Başkanlığı genel seçimlerin hemen ardından mahalle çalışmalarına kaldığı yerden devam ediyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ