19 Ocak 2019 Cumartesi 06:29
 
  • 5,322 TL

  • 6,048 TL

  • 221,22 TL

  • 98.455

Öncekiler Sonrakiler

AYDIN ÜNLÜ, 'KOCAELİ, CUMHUR İTTİFAKINA ÖRNEK OLACAKTIR'

Aydın Ünlü, 'Kocaeli, Cumhur İttifakına Örnek Olacaktır'
02 Mayıs 2018 Çarşamba 13:36

Erken seçim çalışmalarını sürdüren MHP, bugün il ve ilçe yöneticilerine bir genelge gönderdi.

Genelgenin ardından değerlendirmede bulunan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Kocaeli, cumhur ittifakına örnek olacaktır” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, milli ittifak konusunda genelge yayınlayarak teşkilatları uyardı. Genelgenin ardından yerel basını süreç konusunda bilgilendiren MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Liderimiz cumhur ittifakının süreci konusunda bazı önemli uyarılarda bulundu. Aslında bize ödev defterimizi verdi. Kocaeli olarak göreceksiniz biz en iyi şekilde seçime hazırlanarak ve Ak Parti ile en doğru cumhur ittifakını sahaya yansıtarak örnek bir il olacağız. Kocaeli, cumhur ittifakına örnek olacaktır” ifadelerini kullandı.

PROVOKOSYANLARA ASLA İTİBAR EDİLMEYECEK

Gazetecilerin MHP Kocaeli’nde bu süreci nasıl yönetecek sorusuna cevap veren İl Başkanı Aydın Ünlü, milli ittifaka zarar verecek provokasyonlara asla itibar edilmeyeceğini söyledi. Ünlü, “Türkiye üzerinde planlanan oyunları, hedef birlikteliği yaptığımız Ak Parti’nin içerisinde olduğu cumhur ittifakı darmadağın edecektir. MHP yetkili kurumlarından çıkmamış, söz, iddia, kanaat, açıklama ve isnatlara asla değer verilmeyecek, aldırış edilmeyecektir” ifadelerini kullandı.

CUMHUR İTTİFAKI KOCAELİ’NDE EN İYİ SONUÇU ALACAK
“Sayın liderimiz Devlet Bahçeli’nin  ‘Cumhur İttifakı, Cumhuriyet'in ahlakı, milletin aklıdır.’ Cümlesini kullandı. Bu cümle her şeyi özetliyor.  Biz Kocaeli olarak, 12 ilçede Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yani Cumhur ittifakının en iyi sonucu alması için çalışacağız. Ak Parti Kocaeli ile genel siyasette yakalanan uyumu Kocaeli’nde yakaladığımız ortadadır. Nitekim farklı düşünsek de hedefimiz aynıdır. Ve Kocaeli’nde çıkan sonuç Cumhur ittifakına en büyük desteği verecektir”  

Bu haber 452 defa okundu

DİĞER HABERLER

BU İŞTE BİR GARİPLİK VAR

BU İŞTE BİR GARİPLİK VAR

.

Hürriyet meslek odalarını ziyaret etti

 Hürriyet meslek odalarını ziyaret etti

.

Sezer, hemşehri derneklerini ziyaret etti

Sezer, hemşehri derneklerini ziyaret etti

AK Parti Gölcük Belediye Başkanı adayı Av. Ali Yıldırım Sezer, ilçede hizmet veren hemşehri dernekleriyle buluştu

Büyükakın, 13 - 0 kazanacağız

Büyükakın, 13 - 0 kazanacağız

.

Partinin ne önemi var!

Partinin ne önemi var!

Ercan Dalkılıç bu sefer Saadet diyecek

'Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız'

'Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız'

Dünyanın teknoloji alanında büyük bir değişim geçirdiğini belirten Büyükakın, “Gençleri geleceğin dünyasına hazırlayacağız” dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ