25 Mayıs 2018 Cuma 15:57
 
  • 4,735 TL

  • 5,542 TL

  • 199,00 TL

  • 102.662

Öncekiler Sonrakiler

AYDIN ÜNLÜ, PROVOKASYONLARA KARŞI TEŞKİLATLARI UYARDI!

Aydın Ünlü, Provokasyonlara Karşı Teşkilatları Uyardı!
09 Mayıs 2018 Çarşamba 15:01

MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, sahada karşılaşılacak provokasyonlara karşı dikkat edin uyarısında bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Dilovası İlçe teşkilatı Etkili Sandık Görevlisi programı düzenledi. Programda konuşan MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, sahada karşılaşılacak provokasyonlara karşı dikkat edin uyarısında bulundu.

Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli teşkilatlar sokak sokak, mahalle mahalle cumhur ittifakını anlatıyor. Bu programlardan bir yenisi ise Milliyetçi Hareket Partisi Dilovası İlçe teşkilatı tarafından düzenlendi. 24 Haziran erken seçimlerinde görev alacak sandık görevlilerine tek tek eğitim verildi. Programda konuşan MHP Dilovası İlçe Başkanı Cihan Sevinç, “Vatandaşımız kurulan emperyalist oyunların farkında, bu oyunun ilkini liderimiz Devlet Bahçeli bozdu. 24 Haziran günü de oylarıyla vatandaşımız bozacak. Bu yüzden hepimiz sandıklarımıza sahip çıkmalıyız” dedi.

KOCAELİ TÜRKİYE’YE ÖRNEK OLDU

İlçe Başkanı Sevinç’in ardından konuşmasını gerçekleştiren MHP Kocaeli İl Başkanı Aydın Ünlü, “Bugün Türkiye’de gündeme belirleyen siyasi hareket MHP’dir. MHP bu süreçte bütün çirkin saldırılara karşı bir ve bütün olmuştur. Kocaeli yani sizler Türkiye genelinde eğilmeyen teşkilat olarak örnek oldunuz. Şimdi ise yeni bir süreç var adı 24 Haziran seçimleri. Liderimiz işaret etti. Bizim adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Cumhur ittifakının başarılı olması adına sandıklarınıza hakim olun. Listeleri vereceğiz. Kapı kapı 24 Haziran’ın önemini, neden Cumhur ittifakını anlatın” ifadelerini kullandı.

SEÇİM SÜRECİNDE PROVOKASYONA DİKKAT
Saha çalışmalarında hatta, mahalle toplantılarında karşılaştığınız bazı tepkilerin iyi okunması gerektiğini vurgulayan MHP Kocaeli il başkanı Aydın Ünlü, 24 Haziran seçimleri öncesi provokasyona dikkat edin uyarısında bulundu. Ünlü, “Bizim derdimiz, ülkemizin geleceği. Kim ne demiş, ne yapmış umursamayın. Gayemiz bu ülkenin çocuklarına huzurlu ve güçlü bir Türkiye bırakmak. O yüzden sakın sizi kışkırtmak isteyen, toplantılarınızı bölmek isteyenlerin kışkırtmalarına asla kapılmayın” cümleleri ile süreç konusunda önemli uyarılarda bulundu. Toplantıya MHP Kocaeli Milletvekili Aday Adayları Selim Kara, Necati Deniz, Ertan Yılmaz, Serkan Kural, Ekrem Yılmaz, Muhterem Çay ,Tolga Öztürk, Musa Demir’de katılım sağladı.


Bu haber 377 defa okundu

DİĞER HABERLER

AK Parti’den dev iftar organizasyonu

AK Parti’den dev iftar organizasyonu

AK Parti Kocaeli İl Başkanlığı’nın geleneksel teşkilat iftarı cumartesi (yarın) Kocaeli Büyükşehir Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek. İftar öncesinde ise saat 18.00’de adaylar tanıtılacak.

Kandıralılar’dan SP’ye destek

Kandıralılar’dan SP’ye destek

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı Sinan Yolcu, Saadet Partisi Kocaeli İl Başkan Yardımcısı Fatih Polat ve Saadet Partisi Kandıra İlçe Başkanı Ramazan Arslan; Kandıra’da kahvehaneleri ziyaret ederek Saadet Partisi için oy istedi.

Siyasetin okulu teşkilatlardır

Siyasetin okulu teşkilatlardır

AK Parti Kocaeli Milletvekili Cemil Yaman, Genç Kürsü Programı’nda Gebze’de gençlerle bir araya geldi

YSK'dan iki partiye kritik uyarı!

YSK'dan iki partiye kritik uyarı!

Son tarih 30 Mayıs

“Çalışmak bize güç katıyor”

 “Çalışmak bize güç katıyor”

AK Parti İl Kadın Kolları, SKM çalışmaları kapsamında her gün bir ilçeye çıkarma yaparak, vatandaşlarla bir araya geliyor. İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz’ın da katıldığı ziyaretlerin son adresi Kandıra oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET