31 Mart 2020 Salı 22:13

BAKİ: 'EMEKLİLER KÖYÜ YAPACAĞIZ'

BAKİ: 'EMEKLİLER KÖYÜ YAPACAĞIZ'
24 Şubat 2019 Pazar 00:02

.

Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Kocaeli Doğa Sporları Kulübüne ziyaret gerçekleştirdi. Baki, “Çalışarak, sokakta olarak bir şeyler değişir. Biz son dakikaya kadar sokakta halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Artık uyanış başladı” şeklinde konuştu.

Halktan olumlu tepkiler almaya devam eden Demokrat Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nail Baki, Kocaeli Doğa Sporları Kulübü Başkanı Selvi Çınar ve üyelerini ziyaret etti.

Ziyaret sırasında üyeler ile samimi bir sohbet gerçekleştiren Baki, “Kocaeli’ndeki doğa ve çevre dostu sivil toplum kuruluşları ile projeler gerçekleştireceğiz. Siz değil ben sizin ayağınıza geleceğim. Sonuçta atanmış değil, güçlü ve işin ehli bir başkan olacağım” dedi.“ÇEVRECİ BİR BAŞKAN OLACAĞIM”

Şehirdeki çevresel sıkıntılara dikkat çeken Baki, “Şehirde karayolları neredeyse her yeri ele geçirmiş durumda. Dünyanın hiçbir yerinde böyle bir şehircilik ve ulaşım sistemi yok. Ben kent merkezlerini yayaların özgürce dolaşabildikleri yerlere dönüştüreceğim. Buradan söz veriyorum ki çevreci bir başkan olacağım.” ifadelerinde bulundu.“2024 VE 2029 HEDEFLERİMİZ VAR”
Başkanlık sürecini muhalefet olmak için yapmadığını söyleyen Baki, “Turizme dönüşüm kapsamında yürüyüş rotaları belirleyeceğiz. Gençlerimiz için kamp, spor ve etkinlik köyleri yapacağız. Emekli inşalarımız için doğa içerisinde aktivite yapabilecekleri Emekliler Köyünü gerçekleştireceğiz. 2024 ve 2029 hedeflerimiz var. 15 yıllık belediyecilik kariyerime ‘ayinesi iştir lafa bakılmaz’ sözü ile devam ediyoruz” dedi.

Bu haber 1005 defa okundu

DİĞER HABERLER

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

"ORTAK AKILLA İLERLEYECEĞİZ"

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

VURDUMDUYMAZLIK YAPMAYIN, EVDE KALIN!

TARHAN 'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

TARHAN  'PAKETİN İÇİ BOŞ ÇIKTI'

İŞTEN ÇIKARMALAR ENGELLENMELİ

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ