25 Mayıs 2018 Cuma 11:52
 
  • 4,698 TL

  • 5,493 TL

  • 199,47 TL

  • 102.592

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN AYAZ, VATANDAŞLARIN TALEP VE ÖNERİLERİNİ DİNLEDİ

Başkan Ayaz, vatandaşların talep ve önerilerini dinledi
21 Kasım 2017 Salı 12:38

Başkan Ayaz mahallelerle ilgili yapılacak yatırımları mahalle halkının beklentilerine göre yönlendirmek, varsa eksiklikleri gidermek için halkla içi içe hizmet veriyor.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, mahalle ziyaretlerinde bulunarak vatandaşların talep ve önerilerini dinlemeye devam ediyor. Başkan Ayaz mahallelerle ilgili yapılacak yatırımları mahalle halkının beklentilerine göre yönlendirmek, varsa eksiklikleri gidermek için halkla içi içe hizmet veriyor.

Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz halkın talep ve önerilerini yerinde dinlemek için gerçekleştirdiği site, mahalle ve esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Her zaman halkın içinde belediyecilik anlayışıyla hizmet veren Başkan Ayaz bundan sonrada aynı kararlılık ve anlayışla Başiskele halkına hizmet etmeye devam edeceğini belirtiyor. Belediye meclis üyeleri, muhtarlar, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve İSU Başiskele Şube Müdürü Burhan Zeydal ile birlikte her Cuma günü Cuma Namazı sonrası bir mahallede halkla buluşan Başkan Ayaz bu kez Serdar Mahallesi İbrahim Hakkı Hazretleri Camiinde mahalle halkıyla bir araya geldi.

Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, burada yaptığı konuşmada “Her gün gelişen ve büyüyen Başiskelemiz’de bize akıl vermek, yön vermek isteyen halkımızla buluşuyoruz. Biz yılmadan aşk ile şevk ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kişisel menfaatleri toplumun menfaatlerinin önünde tutsaydık Başiskele bugünkü güçlü Başiskele olmazdı. Biz toplumun menfaatleri için çalışıyoruz, çalışmaya devam edeceğiz. Serdar Mahallemiz 2009-2016 yılları arasında nüfus %35 artmış bu yapılaşmaya zıt olarak ta  %300 değer artışı olmuş. Biz halkımızla iç içeyiz, hizmetlerimizin karşılığı hep birlikte alıyor, böylelikle ilçemiz gelişiyor değerleniyor.” dedi. Serdar Mahallesi’ne yapılan ve yapılacak olan hizmetlerden bahseden Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, vatandaşların mahallerinde eksiklik hissettikleri konuları dinleyerek sonuca bağlanması için toplantıda bulunan ilgili birim müdürlerine talimat verdi.  

Bu haber 604 defa okundu

DİĞER HABERLER

YSK'dan iki partiye kritik uyarı!

YSK'dan iki partiye kritik uyarı!

Son tarih 30 Mayıs

“Çalışmak bize güç katıyor”

 “Çalışmak bize güç katıyor”

AK Parti İl Kadın Kolları, SKM çalışmaları kapsamında her gün bir ilçeye çıkarma yaparak, vatandaşlarla bir araya geliyor. İl Kadın Kolları Başkanı Serpil Yılmaz’ın da katıldığı ziyaretlerin son adresi Kandıra oldu.

Kadınların azimli çalışmaları

Kadınların azimli çalışmaları

CHP İl Kadın Kolları yönetimi, CHP Kadın Kolları MYK Üyesi Hamiyet Gülaçar’ı ağırlayarak Kocaeli’deki çalışmalar hakkında bilgi verdi

AK Partili adaylar Ankara’da

AK Partili adaylar Ankara’da

.

CHP’li gençler de destek verdi

CHP’li gençler de destek verdi

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Gençlik Kolları İl Örgütü, ‘İnce bir hesabımız vardı’ diyerek CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’ye destek bağışında bulundu.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET