15 Aralık 2018 Cumartesi 15:47
 
  • 5,364 TL

  • 6,066 TL

  • 214,26 TL

  • 90.529

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKAN YAZICI KİLİS’TE

Başkan Yazıcı Kilis’te
02 Nisan 2018 Pazartesi 10:32

AK Parti İzmit İlçe Başkanı Betül Yazıcı, Kilis İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Öztin’in misafiri oldu.

Bir dizi programlara katılmak üzere Gaziantep’e giden AK Parti İzmit İlçe Kadın Kolları Başkanı Betül Yazıcı, buradan Kilis’e geçti ve AK Parti Kilis İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Öztin ile bir araya geldi. Başkan Yazıcı’yı büyük bir samimiyetle karşılayan Başkan Öztin, Kilis’i gezdirdi. Aynı zamanda parti çalışmaları hakkında da istişarelerde bulunan Kadın Kolları Başkanları, birlikte keyifli zaman geçirdi. Misafirperverliği için İl Kadın Kolları Başkanı Gönül Öztin’e teşekkür eden Betül Yazıcı, “İzmit’ten sizlere İl Kadın Kolları Başkanımız Serpil Yılmaz ve tüm kadınlarımızın selamını getirdim. Bizlere ev sahipliği yapan sayın İl Kadın Kolları Başkanımız Gönül Öztin’e teşekkür ediyorum. Hep birlikte yeni Türkiye yolunda güçlü bir şekilde çalışmaya devam” diye konuştu. Başkan Yazıcı’ya ziyareti için teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.


Bu haber 359 defa okundu

DİĞER HABERLER

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

Türkkan,Kapalı postanenin peşini bırakmıyor

.

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Tahir Büyükakın,'Kadınlar ekonomik hayatta olmalı'

Büyükakın, AK Parti Kocaeli İl Kadın Kolları tarafından Sabri Yalım Parkı’nda kadın emeğinin sergilendiği kermesin açılışına katıldı.

Hürriyet; 'Bütçeden elektrik alamadık'

Hürriyet; 'Bütçeden elektrik alamadık'

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet meclis bütçe görüşmeleri"nde yaptığı konuşmada, “Biz bu bütçeden elektrik alamadık” diyerek tepkisini gösterdi

Büyükakın,'Kente dair kararları birlikte alacağız'

 Büyükakın,'Kente dair kararları birlikte alacağız'

AK Parti Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı Doç. Dr. Tahir Büyükakın, İzmit Kent Merkezi Ticari Dayanışma Derneği’ni (İKM) ziyaret etti.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ