27 Mayıs 2018 Pazar 16:58
 
  • 4,707 TL

  • 5,492 TL

  • 196,80 TL

  • 103.200

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKANLARDAN 'ZEYTİN DALI HAREKATI' İÇİN BİRLİK MESAJI

Başkanlardan 'Zeytin Dalı Harekatı' için birlik mesajı
22 Ocak 2018 Pazartesi 17:42

Siyasi parti il başkanları Afrin'e yönelik düzenlenen'ZEYTİN DALI HAREKATI' nedeniyle birlik mesajı vermek üzere Vali Hüseyin Aksoy'u ziyaret ettiler.

Türkiye'nin sınırlarında ve bölgede güvenlik ile istikrarın sağlanması amacıyla  Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye'nin kuzeybatısında bulunan Afrin'e düzenlenen “Zeytin Dalı Operasyonu” nedeniyle  birlik mesajı vermek üzere bir araya gelen ilimizdeki Siyasi Partilerin İl Temsilcileri, Vali Hüseyin Aksoy’u ziyarette bulundular. 

Makamda gerçekleşen ziyarette; Ak Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, MHP İl Başkanı Aydın Ünlü,  DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu, DP İl Başkanı Mustafa Nazlıgül, Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Serhat Duyar katıldılar.

Birlik ve beraberlik örneği gösteren  Siyasi Parti İl Başkanlarına hassasiyetlerinden dolayı  teşekkür eden Vali Aksoy “Şanlı Ordumuz, kendi sınırlarını ve vatandaşlarını terör saldırılarından korumak için Zeytin Dalı Operasyonu’nu başlattı. Birlik ve beraberlik örneği gösteren Siyasi Parti İl Başkanlarımıza dayanışmalarından, örnek davranışlarından dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Bu haber 890 defa okundu

DİĞER HABERLER

Seçeceğiniz lidere dikkat edin!

Seçeceğiniz lidere dikkat edin!

Dünyanın en önemli lider ve yönetici guruplarından biri olan Amerikalı Yazar John C. Maxwell, Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinde liderlere ve seçim sandığına gidecek vatandaşlara önemli uyarılarda bulundu.

AK Parti’den gövde gösterisi

AK Parti’den  gövde gösterisi

.

Üretim her gün azalıyor

Üretim her gün azalıyor

Kandıra köylüsüyle bir araya gelen Muhip Kanko, 24 Haziran’da yönetim anlayışının değişeceğini, çiftçinin değerinin artacağını söyledi.

Uslu, Köylülerle sahurda buluştu

Uslu, Köylülerle sahurda buluştu

.

Ebru Küçükaydın,Dur durak bilmiyor

Ebru Küçükaydın,Dur durak bilmiyor

.

CHP li adaylar Ankara'da tanıtıldı

CHP li adaylar Ankara'da tanıtıldı

CHP’nin milletvekili adaylarını tanıttığı ve seçim bildirgesini açıkladığı toplantıda partinin Kocaeli İl Örgütü neferleri de yerlerini aldı

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ

ANKET