19 Aralık 2018 Çarşamba 11:33
 
  • 5,321 TL

  • 6,070 TL

  • 214,73 TL

  • 91.555

Öncekiler Sonrakiler

BAŞKANVEKİLLERİ ÇETİN VE YILDIZLI’DAN BAYRAM MESAJI

Başkanvekilleri Çetin ve Yıldızlı’dan bayram mesajı
20 Ağustos 2018 Pazartesi 16:14

.

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanvekilleri Berna Çetin ve Harun Özgür Yıldızlı Kurban Bayramı dolayısı ile ortak bir kutlama mesajı yayınladı. Çetin ve Yıldızlı yayınladıkları mesajda şu ifadelere yer verdi;

“Bayramlarımız hoşgörünün, kardeşliğinin, paylaşmanın, birlik ve beraberliğin en yoğun yaşandığı günlerdir. Ne yazık ki bitmeyen terör olayları, her gün gelen acı şehit haberleri, halk içerisinde yaratılan ayrıştırma çabaları, ekonomik buhran ve çözülmeyi bekleyen daha bir çok sorun ile yine bir bayramı karşılamaktayız. Sadece hanelerimizde, mahallelerimizde değil, her gün ülke genelinde farklı pencerelerde yaşanan zorluklara ve acılara şahitlik ediyoruz. Adaletin eksiksiz sağlandığı, gelir adaletsizliğinin ortadan kalktığı, kimseyi kimseden ayrıştırmadan yaşayacağımız, anaların vatan için evlatlarını al bayrağa sarılı tabutlarda değil hak ettikleri yüksek mevki ve makamlarda göreceği, barışın ve huzurun daim olacağı bir Türkiye elbet mümkündür. Dileriz ki bu Kurban Bayramı, özlemini duyduğumuz barış ve huzur içerisinde olan bir Türkiye’nin başlangıcına vesile olur. Herkesin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimizle kutlarız.”

Bu haber 1153 defa okundu

DİĞER HABERLER

Büyükakın 'Şehri imar ederken nesli ihmal etmeyeceğiz'

Büyükakın 'Şehri imar ederken nesli ihmal etmeyeceğiz'

Büyükakın, Karamürsel’de STK temsilcilerinin katıldığı toplantıda bir şehri imar ederken, bir nesli asla ihmal edilemeyeceğini söyledi.

Orhan Coşkuner DP'den meclis üyesi adayı oldu

Orhan Coşkuner DP'den meclis üyesi adayı oldu

Demokrat Parti Başiskele de bir meclis üyesi adayı daha resmi başvurusunu yaptı.

Memur-Sen ziyaretlerine devam ediyor

Memur-Sen ziyaretlerine devam ediyor

Memur-Sen Hizmet Kollarının Şube başkanları, Şahin YAŞLIK Başkanlığında Ziyaretlerinin 2.Haftasında Bem Bir-Sen Kocaeli Şubesiyle devam ediyor.

Hürriyet, Taşeron sistemin sorumlusu AKP

Hürriyet, Taşeron sistemin sorumlusu AKP

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet mecliste yaptığı basın açıklamasında kadroya alınmayan taşeron işçilerin sorunlarını dile getirdi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ