10 Aralık 2018 Pazartesi 10:45
 
  • 5,289 TL

  • 6,051 TL

  • 212,95 TL

  • 93.699

Öncekiler Sonrakiler

BAYRAM, AKADEMİ LİSE’YE KAYIT OLDU

Bayram, Akademi Lise’ye kayıt oldu
07 Haziran 2018 Perşembe 14:11

.

Türkiye’nin en genç milletvekili adayı Elifnur Bayram, İzmit Akademi Lise’yi ve Diriliş Kamplarını ziyaret ederek Akademi Lise’ye kaydını yaptırdı

AK Parti Kocaeli Milletvekili Adayı Elifnur Bayram, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren İzmit Akademi Lise’ye konuk oldu. Akademi Lise ziyaretinde eğitmenler ile buluşan Elifnur Bayram, ziyaret sonrası bir lise öğrencisi olarak Akademi Lise’ye kayıt oldu. Buluşmada eğitmenlerin sorularını cevaplayan Bayram, “Gençlik olarak her anlamda kendimizi geliştirmemiz gerekiyor. Gençliğin iyi şekilde yetişmesinde Kocaeli Kılavuz Gençlik Modeli bunun en güzel örneği” şeklinde konuştu. Bayram, Akademi Lise ziyareti ardından Diriliş Kamplarını gezerek, kamplar hakkında bilgi edindi.

TIP BÖLÜMÜ İSTİYORUM

Akademi Lise ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren milletvekili adayı Elifnur Bayram, “Burada benim gibi liseli öğrenciler ve mezun olan öğrenciler öncelikle hayata sonra da üniversite sınavlarına hazırlanıyor. Ben de lise son sınıf öğrencisiyim. Benimde çok büyük hedeflerim var. Tıp bölümünü kazanmak istiyorum. Böyle bir hizmet ve imkanlar gençlere sunulduğu için Büyükşehir Belediye Başkanımız İbrahim Karaosmanoğlu’na teşekkür ediyorum” diyerek Akademi Lise’ye kaydını gerçekleştirdi.

KİTAP HEDİYE EDİLDİ

Kayıt işlemlerinin ardından Türkiye’nin en genç milletvekili adayı Elifnur Bayram’a Akademi Lise Yazarlık Okulu öğrencilerinin hazırladığı ve kitap fuarında kitapseverlerin beğenisine sunulduğu ‘Kelimelerin Söyleyecekleri Var’ seçkisi ile Kocaeli genelinde lise öğrencilerinin Kudüs’e özel olarak yazdığı mektupların toplandığı ‘Kudüs’e Mektup’ kitabı hediye edildi.

GENÇLİKTEN HİÇ ŞÜPHENİZ OLMASIN
Adaylığı ile ilgili soruları yanıtlayan Bayram, “Ülkemizin en genç milletvekili adayı olmaktan gurur duyuyorum. Cumhurbaşkanımız gençlere güveniyor ve gençleri önemsiyor. Gençlik olarak her anlamda kendimizi geliştirmemiz gerekiyor. Gençliğin iyi şekilde yetişmesinde Kocaeli Kılavuz Gençlik Modeli bunun en güzel örneği… Ben genç kardeşlerime bu imkanları en güzel şekilde kullandıkları için teşekkür ediyorum. Hiç şüpheniz olmasın ki en başta sınavları kazanarak büyüklerimize en güzel hediyeyi vereceğiz ve yarının sorumluluk sahipleri olarak en güzel şekilde kendimizi yetiştireceğiz” dedi.


Bu haber 393 defa okundu

DİĞER HABERLER

Suriyelilere kaynak bulanlar EYT’lilere bulamıyor

Suriyelilere kaynak bulanlar EYT’lilere bulamıyor

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet konuk olduğu Uğur Dündar ile Halkın Arenası programında emeklilikte yaşa takılanların mağdur edildiğini söyleyerek, “Suriyelilere bile kaynak buluyorlar EYT’lilere bulamıyorlar” dedi.

Erdoğan'ın telefon konuşması interneti salladı

Erdoğan'ın telefon konuşması interneti salladı

.

Büyükakın, Öncelikli hedefimiz yaşam kalitesini artırmaktır

Büyükakın, Öncelikli hedefimiz  yaşam kalitesini artırmaktır

Büyükakın, İzmit Kapanönü ve Sanat Sokağında ki esnafları ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

Hürriyet gazi sayılmayanlar Halkın Arenası’nda da gündeme taşıdı

Hürriyet gazi sayılmayanlar Halkın Arenası’nda da gündeme taşıdı

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet, Uğur Dündar’ın katıldığı Halkın Arenası programında terörler mücadelede yaralanmasına rağmen gazi sayılmayanları gündeme taşıdı.

Zekeriya Özak herkese dokunuyor...

Zekeriya Özak herkese dokunuyor...

.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ