17 Ocak 2019 Perşembe 02:34
 
  • 5,347 TL

  • 6,108 TL

  • 223,27 TL

  • 95.411

Öncekiler Sonrakiler

BBP’DE ADAY ADAYI BOLLUĞU!

BBP’de aday adayı bolluğu!
02 Mayıs 2018 Çarşamba 17:08

Büyük Birlik Partisi’nde aday adayı bolluğu yaşanıyor

24 Haziran’da yapılacak genel erken seçimler öncesinde milletvekili aday adaylığı yoğunluğunun yaşandığı partilerden biri de Büyük Birlik Partisi. İl başkanı Serhat Duyar’ın milletvekili aday adaylığını açıklamasının ardından başvurular da sürüyor. Dün itibariyle il kadın kolları başkanı Hilal Çevrim, Kocaeli Alperen Ocakları Başkanı Baran Aslan da aday adayı olduğu duyurmuştu. Bugün ise Kartepe ilçe başkanı Nilgün Yüksel Yılmaz ile KOTO Meclis Üyesi Murat Aydın aday adaylığını kamuoyuna açıklamıştı.

5 İSİM DAHA ADAY ADAYI OLDU
Öğleden sonra ise 5 isim daha milletvekili aday adayı oldu. Partinin il başkanlık divanında olan Mustafa Demiröz, ilimizde serbest avukatlık yapan Fatih Aktulun, Gebze ilçe başkanı Zülfikar Şahin, Alperen Ocakları İzmit İlçe Başkanı Serkan Öztürk ile devlet memurluğundan istifa eden İbrahim Kara milletvekili aday adayı olduklarını açıkladı. Aday adayları, genel merkeze giderek resmi başvurularını da yapacak. 


Mustafa Demiröz kimdir?: 1955 Bolu Göynük doğumlu. Eskişehir İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi mezunu. 1981 yılında Türkiye Kömür İşletmeleri Orta Anadolu Linyit işletmesinde göreve başladı. 2000 yılında emekli olup, İzmit’e yerleşti. Evli ve üç çocuk babası. 2012 yılından bu yana il başkanlık divanında görev yapıyor.Fatih Aktulun kimdir?: 1988 yılında İzmit'te dünyaya geldi. 2013 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Halen, İzmit'te bulunan Siyah Hukuk ve Danışmanlık Bürosu'nda avukatlık yapmaktadır.