01 Nisan 2020 Çarşamba 04:11

BELEDİYENİN KAPILARI KİMSEYE KAPALI OLMAYACAK

BELEDİYENİN KAPILARI KİMSEYE KAPALI OLMAYACAK
16 Mart 2019 Cumartesi 17:19

“Bizi belediyeye sokmayanlar iyi dinlesin; Kapılarımız tüm vatandaşlarımıza açık olacak”

Topçular Mahallesinde seçim irtibat ofisinin açılışını gerçekleştiren İzmit Belediye Başkan adayı Hürriyet, “Belediyeye bizi sokmayanlar iyi dinlesin; Kapımız tüm vatandaşlarımıza açık olacak” dedi.

Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet önceki akşam Topçular Mahallesi seçim irtibat ofisini halkın geniş katılımıyla birlikte açtı. Programa CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ile Millet İttifakı Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Serdar Kaman, İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, İzmit Belediyesi Meclis üyesi adayları ve parti yöneticileri katıldı. Seçim irtibat ofisi açılışına Topçular Mahallesi sakinlerinin de katılımı yoğun oldu.

BELEDİYENİN KAPILARI KİMSEYE KAPALI OLMAYACAK

Seçim ofisi açılışı öncesi halka hitap eden İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, “O milletin belediyesine bizleri sokmayanlar bizi iyi dinlesin; Herkese kapımız açık olacak. Asla kapımızı kapatmayacağız. Milletvekilliğimde nasıl ki herkesin sorununu çözmek adına uğraştıysam, kimseyi ayırmadan herkesin derdi için mücadele ettiysem Başkanlığımda da yine herkesin sorunu benim sorunum olacak. Her zaman bu kentte ulaşılabilir bir başkan olarak size hizmet benim şiarım olacak” dedi.

 BU KENTİ HEP BİRLİKTE YÖNETMEK İÇİN YETKİ İSTİYORUM

Konuşmasına devam eden Millet İttifakı İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit’i daha iyi bir şekilde yönetmek için vatandaşlardan yetki istediğini de sözlerine ekleyerek, “Tüm yurttaşlarımızdan hangi görüşten olursa olsun eşit temsil için, demokrasi için, bu kenti hep birlikte yönetmek için yetki istiyorum. Yetki verdiğinizde göreceksiniz ki bu kent daha yaşanabilir olacak. Yatırımlarımızı gördükçe iyi ki oy vermişim diyeceksiniz. Bunun için gece gündüz çalışacağım” açıklamasında bulundu.

HÜRRİYET İZMİT’İ ZARAFETLE YÖNETECEK
Millet İttifakı Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkan adayı Serdar Kaman ise yaptığı konuşmada, Fatma Kaplan Hürriyet ile 2 sene önce tanıştığını ifade ederek, Kendisi son derece zarif bir hanımefendidir. Belediyeciliği de bir zarafet içerisinde yapacağından da son derece eminim. Biz bu adaylık açıklamalarından sonra hafiften bir meltem estirmeye başlamıştık. Arkasından bu bir fırtınaya dönüştü, Allah’ın izniyle bu fırtınanın etkisiyle hem İzmit Belediyesi hem de Kocaeli Büyükşehir Belediyesini hep birlikte yöneteceğiz. Ben de Büyükşehir Belediye Başkanı olarak Fatma Kaplan Hürriyet’in projelerini tamamını desteklemeye huzurunuzda söz veriyorum” dedi.


BİZİM YAPTIĞIMIZ BELSA’DA OTURUYORLAR

CHP PM üyesi ve Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ise yaptığı konuşmasında İzmit Belediyesi Başkan adayı Hürriyet’in 8 Mart Kadınlar Günü’nde yaşadıklarına değinerek, “Belsa’ya bizim adayımızı sokmazlarmış, izin vermezlermiş. 15 senedir bizim yaptığımız Belsa binasında oturuyorlar. Kocaeli’de tarihe geçmiş tüm eserler CHP iktidarında, sosyal demokrat iktidarlar zamanında yapıldı” dedi.

FATMA HANIM İZMİTİN MARKASI OLACAK
İzmit’in geçmiş dönem CHP’li belediye başkanlarından da bahseden Milletvekili Akar, “Rahmetli Leyla Atakan Türkiye’de fuarcılığın ve sosyal belediyeciliğin öncülerindendi. Erol Köse ile de toplu konutu, kooperatifçiliği Türkiye’ye öğrettik. En sonunda da Sefa Sirmen Türkiye’nin en büyük projelerine imza attı. Bunlar Türkiye’de marka olmuş belediye başkanlarıydı. Yeni bir marka geliyor ve bu marka Fatma Kaplan Hürriyet’tir. Serdar Kaman da Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde marka yapacağız” dedi.

Bu haber 819 defa okundu

DİĞER HABERLER

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

Ali Babacan'ın A Takımı belli oldu

DEVA Partisi'nde görev dağılımları belli oldu

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

Yıldızlı’dan tüm vatandaşlara 'Evde Kal' çağrısı

"ORTAK AKILLA İLERLEYECEĞİZ"

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Kemal Kılıçdaroğlu korona tedbirlerini yeterli bulmadı

Koronavirüse karşı yapılması gerekenleri madde madde açıkladı.

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

İYİ Parti önlem için binalarını kapattı

Kongrelerin tamamı ertelendi

TÜRKKAN İKTİDARI ELEŞTİRDİ

TÜRKKAN  İKTİDARI ELEŞTİRDİ

Hazinede bir kuruş para kalmadı, şimdi, corona virüsüne teslim olduk.

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

Akar'dan 'Evde Kalın' çağrısı

VURDUMDUYMAZLIK YAPMAYIN, EVDE KALIN!

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ