22 Mayıs 2019 Çarşamba 18:57
 
Öncekiler Sonrakiler

BÖKE İZMİT’TE

Böke İzmit’te
18 Haziran 2018 Pazartesi 13:21

CHP Parti Meclis Üyesi İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke, 24 Haziran seçimlerine destek için Kocaeli'ne gelerek program düzenledi

24 Haziran seçimleri kapsamında Kocaeli’ne destek vermek amacıyla kente gelen CHP Parti Meclis Üyesi İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke bir dizi programlar gerçekleştirdi. İlk olarak Kocaeli il başkanlığını ziyaret etti. Daha sonra Kocaeli Ticaret Odası,  Kocaeli Tabipler Odası, Körfez Ticaret Odası, Tütünçiftlik Kültür Merkezi’nde konferansa katıldı. Son olarak Kozluk Mahallesi Aynalı Kavak Sokak’ta seçim irtibat bürosu açılışına katıldı.  

İl binasında ki ziyaret programına Milletvekili Fatma Kaplan Hürriyet, Cengiz Sarıbay, eşi Nurdan Sarıbay,  İl Kadın Kolları Başkanı Songül Kaya, İl Gençlik Kolları Başkanı Emre Andız, İzmit İlçe Başkanı Hakan Çakar, eski Başkan Mehmet Ümit Küçükkaya, milletvekili adayları ve parti örgütü katılım sağladı.  

"Türkiye’de müthiş değişim havası var" 

Selin Sayek Böke, “Türkiye’de müthiş bir umut ve değişim havası var. Bunun Kocaeli de estiğini görüyoruz. Özelikle ekonominin değişmesi lazım. Bunu birlikte nasıl yapacağımızı konuşmak için geldim. Bugün Türkiye bir krizin eşiğine taşındı. Bu kriz uçurumdan Türkiye’yi çekip çıkartmak mümkün. Bizlerin büyük bir iradeyle siyaset yapmamız sebebi var. Türkiye’nin bu krizden çekilmesi mümkün. Kocaeli gibi üretimin fazla olduğu yerde kriz daha çok hissediliyor. Türkiye 25 Haziran sabahı ekonomisi güzel aydınlık bir yarına ulaşacak” dedi. 


İl Başkanı Cengiz Sarıbay ise ziyaretlerinden dolayı Böke’ye teşekkürlerini sunarak, “Böke’nin kamuoyunda çok büyük prestiji var insanlar ona güvenmekte. Kendisine geldiği için çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.  
Bu haber 1256 defa okundu

Ayıp

izmit
19 Haziran 2018 Salı 10:46

Bu ziyarette İzmit ilçe başkanı ayakta kalıp Küçükkayanın o koltukta oturması kadar ayıp bir durum yok. Bu Küçükkaya'nın ego sorununu gösterir.

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ