17 Ağustos 2018 Cuma 14:26
 
  • 6,118 TL

  • 6,998 TL

  • 234,17 TL

  • 85.994

Öncekiler Sonrakiler

BU GENÇLER YORULMAK BİLMİYOR

Bu gençler yorulmak bilmiyor
04 Haziran 2018 Pazartesi 15:32

CHP Gençlik Kolları İl Örgütü 24 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimler için yorulmak bilmeden çalışmalarına devam ediyor.

CHP’li gençler ayrıca CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Kocaeli’de gerçekleştirecek mitingine vatandaşı davet ederek destek istiyor.

MİTİNGE DAVET EDİYORLAR

CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız ve ekibi seçim çalışmaları kapsamında kentin her bölgesinde yoğun bir çalışma içerisinde. Yönetim olarak kentte ayak basmadık yer bırakmayan CHP’li gençler mahalle mahalle, sokak sokak neden “TAMAM” dediklerini anlatıyor. CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin 9 Haziran Cumartesi günü saat 16.00 da İzmit Perşembe Pazarı Alanında gerçekleştireceği mitinge davet ederek destek istiyor.

HER YERDELER

Gün içerisinde çeşitli etkinliklere katılan CHP’li gençler ilk olarak CHP’nin Körfez Çamlıtepe ve Gölcük Halıdere’deki seçim irtibat bürolarının açılışına katıldılar. Ardından Gölcük Halıdere’de iftar programına katılan CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız ve yönetimi iftar sonrası Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri, Gençlik Kolları Gölcük eski ilçe Başkanı Murat Korkmaz, Gençlik Kolları Gölcük İlçe Başkanı Güney Yılmaz ve yönetimi ile birlikte Değirmendere de broşür dağıtarak neden TAMAM dediklerini vatandaşa anlattılar. CHP Gençlik Kolları İl Örgütü son olarak günü Gençlik Kolları İzmit İlçe Örgütünün İzmit Yürüyüş Yolunda daha güzel bir Türkiye sevdasıyla kurduğu stantta tamamladı.

ANDIZ, “İNANCIMIZ TAM “
Sözümüz söz, bu ülkeye 25 Haziran sabahı baharı getireceğiz diyen CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “ Sürekli sahadayız. Vatandaşlarımıza neden TAMAM dediğimizi anlatıyor, sorunlarını dinliyoruz. Vatandaşlarımızın bizlere, gösterdiği ilgi geleceğe umutla bakmamıza vesile oluyor. Sadece bizlerin değil her kesimden vatandaşımızın kurtuluş için gün saydığını, Yeter Artık TAMAM dediğini görüyoruz ” dedi. Her zaman söylediğimiz gibi Türkiye’nin normalleşmeye ihtiyacı var ve bunun içinde gençlere büyük görev düşüyor diyen Andız, “ Bizlere düşen görevin farkındalığıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yarınları daha güçlü bir Türkiye hedefimizi gerçekleştirmek için de yorulmadan, bıkmadan, usanmadan çalışıyoruz. İnancımız tam, başaracağız “ ifadelerini kullandı.

Bu haber 309 defa okundu

DİĞER HABERLER

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

Kılıçdaroğlu’ndan ’17 Ağustos’ mesajı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter adresinden 17 Ağustos depremine ilişkin bir mesaj yayınladı.

'Büyük kongreye hazırız'

'Büyük kongreye hazırız'

AK Parti İzmit Kadın Kolları haftalık yönetim kurulu toplantısı parti binasında gerçekleştirildi.

'Hurafelerden gençlerimizden uzak tutacağız'

 'Hurafelerden gençlerimizden uzak tutacağız'

Türk Dünyası Belediyeler Birliği (TDBB) ve Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İlim Yayma Cemiyeti Hasan Basri Öğrenci Yurdu’nda inceleme gerçekleştirdi.

Başkan Üzülmez; 'Diz çöktüremeyeceksiniz'

Başkan Üzülmez; 'Diz çöktüremeyeceksiniz'

Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez’in ev sahipliğinde Kartepe’de faaliyet gösteren STK’lar, spor kulüpleri ve kanaat önderleri Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde bir araya geldi.

A takımına eklenen yeni isimler oldu

A takımına eklenen yeni isimler oldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener A Takımını belirledi.

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Bahçeli’ye CHP’den destek geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Lideri Devlet Bahçeli'nin köprü ve tüneller için ödenen garanti araç geçiş ücreti için dolar ödenmesine yönelik eleştirilerine bir destek de Cumhuriyet Halk Partisi'nden (CHP) geldi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ