22 Ocak 2019 Salı 21:12
 
  • 5,334 TL

  • 6,070 TL

  • 220,73 TL

  • 99.677

Öncekiler Sonrakiler

BU GENÇLER YORULMAK BİLMİYOR

Bu gençler yorulmak bilmiyor
04 Haziran 2018 Pazartesi 15:32

CHP Gençlik Kolları İl Örgütü 24 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimler için yorulmak bilmeden çalışmalarına devam ediyor.

CHP’li gençler ayrıca CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin Kocaeli’de gerçekleştirecek mitingine vatandaşı davet ederek destek istiyor.

MİTİNGE DAVET EDİYORLAR

CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız ve ekibi seçim çalışmaları kapsamında kentin her bölgesinde yoğun bir çalışma içerisinde. Yönetim olarak kentte ayak basmadık yer bırakmayan CHP’li gençler mahalle mahalle, sokak sokak neden “TAMAM” dediklerini anlatıyor. CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin 9 Haziran Cumartesi günü saat 16.00 da İzmit Perşembe Pazarı Alanında gerçekleştireceği mitinge davet ederek destek istiyor.

HER YERDELER

Gün içerisinde çeşitli etkinliklere katılan CHP’li gençler ilk olarak CHP’nin Körfez Çamlıtepe ve Gölcük Halıdere’deki seçim irtibat bürolarının açılışına katıldılar. Ardından Gölcük Halıdere’de iftar programına katılan CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız ve yönetimi iftar sonrası Gölcük İlçe Başkanı İsmet İşeri, Gençlik Kolları Gölcük eski ilçe Başkanı Murat Korkmaz, Gençlik Kolları Gölcük İlçe Başkanı Güney Yılmaz ve yönetimi ile birlikte Değirmendere de broşür dağıtarak neden TAMAM dediklerini vatandaşa anlattılar. CHP Gençlik Kolları İl Örgütü son olarak günü Gençlik Kolları İzmit İlçe Örgütünün İzmit Yürüyüş Yolunda daha güzel bir Türkiye sevdasıyla kurduğu stantta tamamladı.

ANDIZ, “İNANCIMIZ TAM “
Sözümüz söz, bu ülkeye 25 Haziran sabahı baharı getireceğiz diyen CHP Gençlik Kolları İl Başkanı Emre Andız, “ Sürekli sahadayız. Vatandaşlarımıza neden TAMAM dediğimizi anlatıyor, sorunlarını dinliyoruz. Vatandaşlarımızın bizlere, gösterdiği ilgi geleceğe umutla bakmamıza vesile oluyor. Sadece bizlerin değil her kesimden vatandaşımızın kurtuluş için gün saydığını, Yeter Artık TAMAM dediğini görüyoruz ” dedi. Her zaman söylediğimiz gibi Türkiye’nin normalleşmeye ihtiyacı var ve bunun içinde gençlere büyük görev düşüyor diyen Andız, “ Bizlere düşen görevin farkındalığıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yarınları daha güçlü bir Türkiye hedefimizi gerçekleştirmek için de yorulmadan, bıkmadan, usanmadan çalışıyoruz. İnancımız tam, başaracağız “ ifadelerini kullandı.

Bu haber 374 defa okundu

DİĞER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ