18 Aralık 2018 Salı 17:11
 
  • 5,349 TL

  • 6,088 TL

  • 214,77 TL

  • 90.571

Öncekiler Sonrakiler

BU SEÇİMİN SÜPRİZİ SAADET PARTİSİDİR

Bu seçimin süprizi SAADET partisidir
25 Nisan 2018 Çarşamba 16:26

22 Nisan Pazar günü yapılan 6, olağan kongre ile seçilen ilçe yönetimi İbrahim İlhan başkanlığında ilk toplantısını yaptı.

Toplantıda konuşan Saadet Partisi İlçe Başkanı İbrahim İlhan, ‘’ Ülkemiz ve coğrafyamızın çok sıkıntılı süreçten geçtiği bir zamanda ve seçim kararının alındığı bir dönemde kongremizi büyük bir coşku ile gerçekleştirdik. Seçilen bütün kardeşlerimizi tebrik ediyor hayırlı hizmetler yapmamızı rabbimden niyaz ediyorum. Yıllardır her türlü ambargo, sansür baskı ve hakaretlere maruz kaldık. Hiç sağa sola bakmadan sabrettik ve yolumuza devam ettik. Bugün ülkemizde Saadet rüzgârları esiyor. Umudu tükenmiş insanımızın yüreğini serinletiyor. Bu havayı Derince’mizde de bütün güzelliğiyle hissediyor ve yaşıyoruz. Her kesimden insanımız genel başkanımız Bilge Başkan Temel Karamollaoğlu’nu takdirle izlediğini söylüyor. Saadet partisi bugün toplumumuzun umut ışığı ve ortak paydası olmuştur. Seçimlerde sürprizi saadet partisi yapacaktır. Bu vesile ile Pazar günü yaptığımız kongremize teşrif etme nezaketini gösteren CHP, MHP ilçe başkan ve yöneticilerine İYİ parti yönetim kurulu üyelerine, muhtarlarımıza, oda ve dernek başkanlarımıza, kent konseyi başkanımıza, meclis üyelerimize, sendikalarımıza, tüm sivil toplum kuruluşlarımıza ve Derinceli değerli hemşerilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Bu haber 437 defa okundu

DİĞER HABERLER

Tarhan, Kasada damadın oturduğu bütçeden,Vatandaşa hayır yok

Tarhan, Kasada damadın oturduğu bütçeden,Vatandaşa hayır yok

.

Memur-Sen ziyaretlerine devam ediyor

Memur-Sen ziyaretlerine devam ediyor

Memur-Sen Hizmet Kollarının Şube başkanları, Şahin YAŞLIK Başkanlığında Ziyaretlerinin 2.Haftasında Bem Bir-Sen Kocaeli Şubesiyle devam ediyor.

Hürriyet, Taşeron sistemin sorumlusu AKP

Hürriyet, Taşeron sistemin sorumlusu AKP

CHP Kocaeli Milletvekili Hürriyet mecliste yaptığı basın açıklamasında kadroya alınmayan taşeron işçilerin sorunlarını dile getirdi.

ORUÇ, Meclisimizin İlk gündemi Tam teşekküllü DEVLET HASTANESİ

ORUÇ, Meclisimizin İlk gündemi Tam teşekküllü DEVLET HASTANESİ

.

Cumhur ittifakı biraraya geldi

 Cumhur ittifakı biraraya geldi

Ak Parti Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Tahir Büyükakın,MHP Kocaeli İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.

KTO'dan özel proje

KTO'dan özel proje

Körfez Ticaret Odası’nın özel öğrencilere yönelik projesi devam ediyor.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ