20 Ağustos 2018 Pazartesi 07:43
 
  • 6,039 TL

  • 6,908 TL

  • 228,40 TL

  • 88.735

Öncekiler Sonrakiler

BU SEÇİMİN SÜPRİZİ SAADET PARTİSİDİR

Bu seçimin süprizi SAADET partisidir
25 Nisan 2018 Çarşamba 16:26

22 Nisan Pazar günü yapılan 6, olağan kongre ile seçilen ilçe yönetimi İbrahim İlhan başkanlığında ilk toplantısını yaptı.

Toplantıda konuşan Saadet Partisi İlçe Başkanı İbrahim İlhan, ‘’ Ülkemiz ve coğrafyamızın çok sıkıntılı süreçten geçtiği bir zamanda ve seçim kararının alındığı bir dönemde kongremizi büyük bir coşku ile gerçekleştirdik. Seçilen bütün kardeşlerimizi tebrik ediyor hayırlı hizmetler yapmamızı rabbimden niyaz ediyorum. Yıllardır her türlü ambargo, sansür baskı ve hakaretlere maruz kaldık. Hiç sağa sola bakmadan sabrettik ve yolumuza devam ettik. Bugün ülkemizde Saadet rüzgârları esiyor. Umudu tükenmiş insanımızın yüreğini serinletiyor. Bu havayı Derince’mizde de bütün güzelliğiyle hissediyor ve yaşıyoruz. Her kesimden insanımız genel başkanımız Bilge Başkan Temel Karamollaoğlu’nu takdirle izlediğini söylüyor. Saadet partisi bugün toplumumuzun umut ışığı ve ortak paydası olmuştur. Seçimlerde sürprizi saadet partisi yapacaktır. Bu vesile ile Pazar günü yaptığımız kongremize teşrif etme nezaketini gösteren CHP, MHP ilçe başkan ve yöneticilerine İYİ parti yönetim kurulu üyelerine, muhtarlarımıza, oda ve dernek başkanlarımıza, kent konseyi başkanımıza, meclis üyelerimize, sendikalarımıza, tüm sivil toplum kuruluşlarımıza ve Derinceli değerli hemşerilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.’’ İfadelerini kullandı.

Bu haber 391 defa okundu

DİĞER HABERLER

Abdullah Gül'e sert sözler: O haindir

Abdullah Gül'e sert sözler: O haindir

.

Erdoğan yeniden Genel Başkan

Erdoğan yeniden Genel Başkan

AK Parti 6. Olağan Büyük Kongresi'nde delegelere dağıtılan oy pusulasına göre parti Genel Başkanlığı için Recep Tayyip Erdoğan aday gösterildi.

A takımında Kocaeli gururu

A takımında Kocaeli gururu

Ankara Spor Salonu'nda düzenlenen AK Parti'nin 6. Olağan Kongresi tamamlandı

İşte Erdoğan’ın A takımı

İşte Erdoğan’ın A takımı

AK Parti’nin 6. Olağan Kongresi'nde MKYK üyeleri değişti.

AK Kocaeliler'den görsel şov

AK Kocaeliler'den görsel şov

.

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Türk Lirası’na tişörtlü destek

Ak Parti'nin 6. olağan kongresinde vatandaşlar son günlerde değeri oldukça azalan Türk Lirası'na destek verdiklerini göstermek için, üzerinde TL sembolü olan tişörtler giydi.

KÖŞE YAZARLARI

ÇOK OKUNANLAR

PAYLAŞ KOCAELİ